skionline.pl

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

buty narciarskie

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pytanie buty narciarskie

Mam pytanie jestem 31 mężczyzną, wysoki przegub, dość umięśniną ( grubą) łydkę mam problem z doborem butów, jeżdzę na nartach w stopniu średniozaawansowanym, lubię dość szybką i agresywną jazdę.
    Mój problem to uciśk w łydce i mrowiejąca stopa
    Pomóżcie jakiej firmy mam szukać butów.
    Dzieki za pomoc

nikt Ci nie poleci konkretnego modelu butów bo każda stopa jest inna jedz do windsportu w krakowie bądz tyrolski w rudzie a najlepiej do bielska do szafrańskiego dobiorą ci buta w 100

nam nie uda się dobrać ci buta bo każa noga inna i but butowi nie rowny mozemy polecić Ci twardość ale konkretne modele musisz sam szukać
    Ostatnio edytowany przez Boogie; [ARG:4 UNDEFINED].
    ...Born to be wild...

Komentarz

buty

Ale czy są jakieś firmy które mają niższe buty lub cokolwiek?

Komentarz

no tak są buty dla ludzi z niskim podbiciem tlyko pytanie co znaczy niskie podbicie - kazda noga jest inna- jedyne co pozostaje to jechac tam gdzie mozna sobie za pomocą skanera dobrać odpowiedni model buta a potem skonfigurować go pod noge ( wygrzać uformować etc).
        ...Born to be wild...

Komentarz

podpinam się pod temat-Conform'able

mam buty atomic B-tech 90 z taką wkładką.Co prawda nie narzekam zbytnio na komfort, buty mnie nie uciskją i są dobrze dopasowane, jednak skoro mam taka wkładkę to może warto ją wykorzystać??Czy dużo poprawia taka wkładka, czy warto ją dopasowac?Ile kosztuje takie formowanie, z tego co wyczytałem to najbardziej polecacie ten sklep w Bielsku

Komentarz

daje bardzo dużo a cena nie wiem musisz zadzwonić do bielska zapytać się w jakiej cenie wygrzewają buta ale nie będize to jakiś majątek
            ...Born to be wild...

Komentarz

Kiedyś wyczytałem gdzieś że ludzie po takim formowaniu narzekali, pisali że niby ktoś to formowanie spartaczył. Czy to jest możliwe??Jeśli tak to jak to można spartaczyć?Czy ta wkładka w trakcie formowania pęcznieje czy tylko się jakoś wypacza??

Komentarz

to nie jest but na wtrysk więc tam nic nie pęcznieje ona sie uplasatycznia i dostosowuje do stopy więc spokojnie nikt w tym nic nie spartaczy

tam nie wciska się pianki bo to nie jest wtrysk tak jak mowilem wygrzewają wkladasz nogi czekasz i jest git
                ...Born to be wild...

Komentarz

Dzieki! Zawsze powtarzam że internet to kompendium wiedzy:-)

Komentarz

służymy pomocą
                    ...Born to be wild...

Komentarz

Narty ?

Potrzebuje pomocy w doborze nart i jakie najlepsze dla mnie będą parametry ?
                      Męszczyzn 31 lat
                      waga - 100kg
                      wzrost 180cm
                      umiejętności - sredniozaawansowane
                      upodobania- szybka i energiczna jazda
                      stoki czerwone, czarne

Komentarz

partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
                      www.trentino.plskionline.tv
                      Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
                      Pracuję...
                      X