skionline.pl

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ustawienie siły wypięcia nart DIN

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ustawienie siły wypięcia nart DIN

Witam, mam do Was pytanie gdyż patrzę na tabelę ustawienia wypięcia narty lecz nie umiem się określić gdyż ważę tylko 57 kg(i myśle ze to ma duże znaczenie), a mam 184 wzrostu,ustawienia potrzebuję do nart fischer rc4 race sc,jestem narciarzem sredniozaawansowanym, moglibyście mi poradzić jakie ustawienia były by najlepsze?
    Z góry dziękuje za pomoc
    Ostatnio edytowany przez bartol435; [ARG:4 UNDEFINED].

Proponuje serwis ( taki z maszyną do testowania siły wypięć).Ja sam bym nie zaryzykował ustawiania tak istotnej rzeczy

Komentarz

Ale jak maszyna do testowania ,skoro ustawia się to według danych narciarza a nie narty samej, ja proszę o pomoc bo nie umiem pogodzić bo według tabeli wynik mojej wagi a wzrostu pokazuje dużą rozbieżność

Komentarz

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa: 99240480.jpg
Wyświetleń: 1
Rozmiar: 18,1 KB
ID: 353383

nie banujcie mnie nie mogłem się powstrzymać

Komentarz

Zamieszczone przez bartol435 Zobacz posta
          ważę tylko 57 kg(i myśle ze to ma duże znaczenie), a mam 184 wzrostu
          nie odbieraj tego jako osobistej wycieczki, mam 180 cm i 70 kg a mówią że jestem szczupły, twoje proporcje bmi są naprawdę wyjątkowe
          jestem narciarzem sredniozaawansowanym
          ile w skali forum?
          jazda rekreacyjna, czy sportowa (narta do allroundów nie należy)

istniej coś takiego (kalkulator)

Komentarz

Ale jak maszyna do testowania ,skoro ustawia się to według danych narciarza a nie narty samej, ja proszę o pomoc bo nie umiem pogodzić bo według tabeli wynik mojej wagi a wzrostu pokazuje dużą rozbieżność
            W takim serwisie podajesz wagę wzrost i umiejętności i oni ci ustawiają, co z tego że ustawisz sobie 5 z przodu i 4,5 z tylu jak wiązania mogą mieć przekłamania, z własnego do świadczenia wiem bo moje fischery okazuje się że mają przekłamanie 0,5 do 1+/- a to oznacza mieć sprawne kolana bądź nie

Komentarz

Oprócz wagi,wzrostu i umiejętności ważna jest długość skorupy buta (wielkość dźwigni), mozesz sobie ustawić wg tej strony - podaj dane i wciśnij niebieskiego narciarza
              http://theloginovs.wtr.ru/equipe/bidings/iso.htm
              Dodatek do banerów reklamowych

Komentarz

partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
              www.trentino.plskionline.tv
              Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
              Pracuję...
              X