skionline.pl

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Krótkie narty - fun carving na 2008 rok ?? odpowiedniki snowbladeów?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Krótkie narty - fun carving na 2008 rok ?? odpowiedniki snowbladeów?

Witam wszystkich!

Czy wie może ktoś czy są może jakieś nowe narty Salomona z serii snowblade na 2008 rok ? Albo jakieś inne na długośc ok. 1 metra do fun carvingu i zabawy na stokach ? Kto jeszcze robi takie deski?

Pozdrawiam
    WP

Narty do 1 metra nie służą raczej do funu... nie należy mylić funcarverów z snowbladami które służą... no własnie? do czego, ja tego nie umiem wytłumaczyc ?? ja na nich trenowałem równowage - na takich nartach minimalne odchylenie do tyłu i leżysz... wiec nadaja sie do tego swietnie

Komentarz

Zamieszczone przez Homar Zobacz posta
      Narty do 1 metra nie służą raczej do funu... nie należy mylić funcarverów z snowbladami które służą... no własnie? do czego, ja tego nie umiem wytłumaczyc ?? ja na nich trenowałem równowage - na takich nartach minimalne odchylenie do tyłu i leżysz... wiec nadaja sie do tego swietnie
      OK, może pomieszałem trochę kategorie nie mniej wiesz o jaki typ mi chodzi
      Funcarv może to niejest ale Fun przez duże F napewno... zawsze chciałem spróbować i w tym roku myśle że z powodzeniem.
      Czy na rynku jest coś jeszcze z tego roku prócz tego:
      http://www.salomonski.com/pl/product...-6-788990.html

??

Komentarz

Jak zwykle w Polsce z troszkę "inną" odmianą narty - będzie kłopot...
        Musisz przestać się starać. Nie próbuj być lepszym, nie próbuj być szybszym. Jedź dla czystej przyjemności. Jedź tak wolno, jak ci się podoba, i rób co chcesz, byle tylko dobrze się bawić

Komentarz

Zamieszczone przez Homar Zobacz posta
          I według mnie to do niczego więcej się nie nadają te narty, oczwiście mogą być mylone z fancaerverami z powodu łatwości inicjowania skrętów przez nie, lecz wynika to raczej z ich długości a raczej krótkości, a nie taljowania.
          Kilka lat temu(7-8) w Alpach dość sporo ludzi jeżdziło na tego typu nartach, jednak z roku na rok coraz mniej, a na dzień dzisiejszy to są pojedyńcze jednostki. Mam nadzieję że to samo stanie się z parapetami, choć ci na tych krótkich nartach wcale mi na stoku nie dokuczali w przeciwieństwie do tych drugich
          "SB jest doskonałym moderatorem, ponieważ to człowiek o niezwykłym sercu, roztropności i wrażliwości. Ponadto, jako że może pochwalić się ogromną wiedzą z zakresu sprzętu narciarskiego i ośrodków narciarskich w Polsce i za granicą zawsze chętnie służy pomocą i dobrą radą. Nie zachowuje swojej wiedzy tylko dla siebie - dzieli się nią hojnie ze wszystkimi."
          To napisałam ja Kasia Dumpling Zębowa Wróżka

Komentarz

jak poszukasz dobrze to znajdziesz big footy z kneissla, coś z blizzarda tlko po co?

Komentarz

Zamieszczone przez 1973marcin Zobacz posta
              jak poszukasz dobrze to znajdziesz big footy z kneissla, coś z blizzarda tlko po co?
              To znaczy co dokładnie masz na myśli? Po co je chce kupić czy nie warto pchać się w kneissla/blizzarda tylko kupić np. Salomona bo to bardzo podobny sprzęt?

Komentarz

Zamieszczone przez SB Zobacz posta
                Mam nadzieję że to samo stanie się z parapetam
                hehehe aleś Sławku "pojechał" , hehehe uśmiałem sie mam nadzieje że "oni" tu nie zaglądają bo możesz mieć "dojechane" hehehehe
                jeszcze ktoś pomyśli ze my z podbeskidzia to tacy "rasisci" heheheee

pozdrawiam SB

Komentarz

chodzi mi ogólnie o shorty, lepiej poszukać jakiegoś funcarvera

Komentarz

Zamieszczone przez nexcom Zobacz posta
                    hehehe aleś Sławku "pojechał" , hehehe uśmiałem sie mam nadzieje że "oni" tu nie zaglądają bo możesz mieć "dojechane" hehehehe
                    jeszcze ktoś pomyśli ze my z podbeskidzia to tacy "rasisci" heheheee

pozdrawiam SB
                    A ja się nie boję. ostatnio w Białce na taśmie rozbiegowej wyraziłem swoje oburzenie gdy obsługa napominała snowbordzistę że deska ma być przypięta do jednej nogi na peronie. Krzyczłem DLACZEGO DO JEDNEJ, A NIE OBU .
                    Widzę że lubią na tych parapetach po lesie jeździć: i to jest właściwe miejsce!!- jak się tam wszyscy przeniosą to nawet ich polubię
                    "SB jest doskonałym moderatorem, ponieważ to człowiek o niezwykłym sercu, roztropności i wrażliwości. Ponadto, jako że może pochwalić się ogromną wiedzą z zakresu sprzętu narciarskiego i ośrodków narciarskich w Polsce i za granicą zawsze chętnie służy pomocą i dobrą radą. Nie zachowuje swojej wiedzy tylko dla siebie - dzieli się nią hojnie ze wszystkimi."
                    To napisałam ja Kasia Dumpling Zębowa Wróżka

Komentarz

Witam ja pare lat temu kupiłem sobie z ciekawości takie nartki head big easy 94 moge powiedzieć że zaskoczyły mnie, po pierwsze mozna w nich było naprawde poszaleć i na ściankach, jeździłem harakiri kąt nachylenia 78 stopni czy jakoś tak spisywały się znakomicie, po drugie co z tym wspólnego ma big easy to nie wiem. Przy maksymalnym wykorzystaniu możliwości tych małych nart wyrywa kolana i po połowie dnia jeżdżąc w ten sposób miałem dość. Jak już kiedyś pisałem polecam te nartki ale musicie mieć jeszcze jakieś..... dłuższe

Komentarz

Zamieszczone przez SB Zobacz posta
                        A ja się nie boję. ostatnio w Białce na taśmie rozbiegowej wyraziłem swoje oburzenie gdy obsługa napominała snowbordzistę że deska ma być przypięta do jednej nogi na peronie. Krzyczłem DLACZEGO DO JEDNEJ, A NIE OBU .
                        Widzę że lubią na tych parapetach po lesie jeździć: i to jest właściwe miejsce!!- jak się tam wszyscy przeniosą to nawet ich polubię
                        Dobre naprawde dobre.A moze bysmy tak jakas zrzutke na forum przeprowadzili i ten las im kupili?
                        Pzdr
                        hucu

---Nie ważne są kilometry,bo miłość nie zna granic---

Często na stokach spotykam prawdziwych szaleńców i idiotów,pędzą na złamanie karku wbrew rozsądkowi...naprawdę... czasami aż mi ciężko ich wyprzedzić...

Komentarz

partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
                        www.trentino.plskionline.tv
                        Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
                        Pracuję...
                        X