skionline.pl

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowe inwestycje w polskich górach - dlaczego jest tak źle?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• jo jo jo
    Załączone pliki
    Polska to takie dziecko z Downem - trzeba je kochac ale cudów nie nalezy oczekiwac ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Honza Zobacz posta
      Każdy ma prawo pielęgnować swoje kompleksy narodowe i wybierać zepsute rodzynki z rzeczywistości, które potwierdzają jego tezę o braku zmian w Polsce.
      c.d.
      Zmiany są, szkoda tylko, że nie na lepsze. Uważasz, że to odosobnione zepsute rodzynki dewastacji środowiska? - Dobrze podrzucę Ci trochę więcej przykładów skoro sam nie jesteś w stanie ich dostrzec.

Kwaśny deszcz

Ziemia na rozdrożu

Kalkulator Emisjii CO2 - (choć to czy CO2 czemuś szkodzi to kontrowersyjne, ale umieszczam to tu, bo może jeszcze ten link się przyda)

Jak powstają kwaśne deszcze

Lasy beskidzkie umierają
      [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KkWfEsWzi_s[/youtube]

Lasy umierają w Sudetach
      [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8GuGknotaGI[/youtube]

Jeśli nadal będzie przeważał pogląd, że za to co złe w górach odpowiadają narty, nadal będą blokować i utrudniać to nie zdziwmy się jak ludzie z nart przesiądą się na różnego rodzaju quady czy nawet i gorsze spalinowe potworki i na nich zaczną uprawiać zabawę w górach - podobnie jak miliony ludzi zamienili kolej i autobusy na samochody osobowe.

Jak tu na przykład:
      [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0TCp2uqHQGY[/youtube]
      Ostatnio edytowany przez kowalczuk; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: ą ę dodatek filmowy

Komentarz

• Kowalczuk nie płacz
        Polska to takie dziecko z Downem - trzeba je kochac ale cudów nie nalezy oczekiwac ...

Komentarz

• Zamieszczone przez kowalczuk Zobacz posta
          c.d.

Jeśli nadal będzie przeważać pogląd, że za to co złe w górach odpowiadają narty, sport i rekreacja to nie zdziwmy się jak ludzie z nart przesiądą się na różnego rodzaju quady czy nawet i gorsze spalinowe potworki i na nich zaczną uprawiać zabawę w górach.
          To już insynuacja. Imputujesz mi poglądy, których nigdy nie wyrażałem. Ja mam umiarkowane poglądy, dopuszczam rożne racje, nie jestem ani anty ani proekologiczny. Wyciąłem większość swoich postów z tego wątku. Nie prowadzę z Tobą dialogu, tak samo jak nie robię tego z „wyznawcami Radia M.”. Żyj sobie zdrowo w Kanadzie i pozwól żyć innym w Polsce. Z Kanady nie zawsze „widać lepiej”. Ja mam swoje zdanie na temat rozwoju infrastruktury narciarskiej w Polsce i jest ono oparte własnym ponad 25 letnim doświadczeniu z nią związanym. Twoje w większości „wygooglowane” argumenty nie trafiają do mnie. Jakbym chciał, z większością jestem stanie krytycznie polemizować. Tylko nie mam ochoty, bo mi ręce czasami opadają.

Komentarz

• Zamieszczone przez Honza Zobacz posta
            Wyciąłem większość swoich postów z tego wątku.
            , a więc jednak prowadziłeś dialog. Czyżbyś się wycofywał z tego co pisałeś a potem wyciąłeś? Więc to nie Ty krytykowałeś prawie każde moje zdanie? Dlaczego więc mnie niby nie wolno odnosić się do Twoich kontrujących mnie wypowiedzi? Bo Ty chcesz mieć wyłączność do jedynie słusznych poglądów? Niczego Ci nie imputuję. Nie napisałem, że to jest Twoje zdanie. To już była moja osobista konkluzja. A to, "że widzicie problemy ekologiczne nie tam gdzie one rzeczywiście są" to wynika z kilku tu wypowiedzi i Twojej obrony istniejącego stanu rzeczy.

Ok, zawrzyjmy rozejm. Wykasuj wszystkie swoje dotychczasowe reakcje na moje wypowiedzi a ja nie będę się miał wtedy na co powoływać. Chyba to jest "fair". W przeciwnym wypadku nie możesz żądać, żebym się nie odnosił do tego co jest na forum napisane, niezależnie od tego kto jest tego autorem.

Zamieszczone przez Honza Zobacz posta
            Nie prowadzę z Tobą dialogu, tak samo jak nie robię tego z „wyznawcami Radia M.”.

Nie bardzo rozumiem co do tego mają wyznawcy Radia M.???
            Co Ty,- tu insynuujesz?

Komentarz

• Zamieszczone przez rikirik Zobacz posta
              z mojej strony to ostatni post w tym temacie. ...
              Zamieszczone przez rikirik Zobacz posta
              jo jo jo
              Zamieszczone przez rikirik Zobacz posta
              Kowalczuk nie płacz
              Mimo wszystko dziękuję za udział i życzę szczęścia.

Komentarz

• Zamieszczone przez kowalczuk Zobacz posta
                Mimo wszystko dziękuję za udział i życzę szczęścia.
                Kowalczuk w krainie wycinanek
                chłopie ale ty się nudzisz
                poszukaj sobie jakąś młodą "laskę" i zaraz zaczniesz inaczej na świat spoglądać

Komentarz

• Czy będę jeżdził w Polskich "Stacjach narciarskich"?

Wprawdzie zeszłoroczny ale ciekawy sondaż Racemen'a {Zobacz wyniki ankiety: Czy będę jeżdził w Polskich "Stacjach narciarskich"?}, przeczy wielu tezom postawionym tutaj w tym wątku. Jeśli ktoś nie zna to proponuję tam zajrzeć.

Komentarz

• eek:

Myślałem,że ten wątek,który robił się coraz bardziej męczący,już nie powróci,a tu masz...

Ale na poważnie,to bym go podsumował na dwa sposoby:

1.Na pewno padło tu wiele interesujących pomysłów oraz wywodów typu "co jest nie tak" ,tyczących się prawa,podejścia władz do tematu czy nawet gestorów,jak i tego co dobre.Proponuję,jeśli się komuś chcę(kolega Kowalczuk? ),zebrać wnioski do kupy i zbudować petycję np.do władz czy gestorów,przedstawić jej treść na forum(nie tylko tym),zebrać podpisy(sądzę,że byłoby ich trochę),a następnie wysłać gdzie trzeba.Po pierwsze: będzie z tego większy pożytek niż dalsze męczenie forumowiczów,po drugie: tzw.ekolodzy zobaczą,że narciarze też potrafią się zorganizować!

2.Tutaj możecie sobie przeczytać o tegorocznych nowych inwestycjach(wiem,powtarzam się) i niech każdy oceni sam,czy to jest dużo czy mało,zwłaszcza w dobie światowego kryzysu.
                    Ostatnio edytowany przez johnny_narciarz; [ARG:4 UNDEFINED].
                    Ostatnia relacja narciarska:
                    6.05.2016 Toury na Chopoku

Nie ma złej pogody na narty... są tylko słabe charaktery i nieodpowiednia odzież
                    sigpic

Komentarz

• a co ta nasza petycja ma im wnieśc?? sory ze pytam ale jestem pewien ze to co my tutaj uzgodnilismy to oni juz wiedza- raczej głupi nie są po 2 byl był by problem gdzie to wogle wnieśc
                      ...Born to be wild...

Komentarz

• Zamieszczone przez bugajson Zobacz posta
                        a co ta nasza petycja ma im wnieśc?? sory ze pytam ale jestem pewien ze to co my tutaj uzgodnilismy to oni juz wiedza- raczej głupi nie są po 2 byl był by problem gdzie to wogle wnieśc
                        Przypuszczam,że... nic! Choć nigdy nie wiadomo - w lotto też można wygrać.

Chodzi mi raczej o to,że lepiej próbować uderzyć gdzie trzeba(może ktoś ma jakiś ciekawy pomysł,projekt ),zamiast omawiać w kółko "oczywistą oczywistość".Wszyscy z grubsza wiemy jak jest,tam na górze nie koniecznie...
                        Pamiętam artykuł z "Kroniki Beskidzkiej",gdzie był opis jak radni chcieli zbadać sytuację na Szyndzielni,oto fragment:
                        - ... radni wyjechali na Szyndzielnię i zastali tam.. jednego narciarza ... "
                        Dalej było,że są zaskoczeni i stwierdzili,że nie jest dobrze...
                        Ogólnie z całego tekstu wynikało,że radni tkwili w głębokiej nieświadomce...

Nad tym wątkiem wisi jakieś fatum - teraz ja go ciągnę! D
                        Ostatnio edytowany przez johnny_narciarz; [ARG:4 UNDEFINED].

Nie ma złej pogody na narty... są tylko słabe charaktery i nieodpowiednia odzież
                        sigpic

Komentarz

• hehe mowisz nieświadomce mi sie wydaje ze w (_(_) nie no dobrze kombinujesz:P
                          ...Born to be wild...

Komentarz

• Zamieszczone przez bugajson Zobacz posta
                            hehe mowisz nieświadomce mi sie wydaje ze w (_(_) nie no dobrze kombinujesz:P
                            Myślę,że jesteś bliższy prawdy...

sigpic

Komentarz

• prawda zawsze lezy pośrodku swoją droga trzeba by może sie za to zabrac ale chyba nie w środku sezonu:P
                              ...Born to be wild...

Komentarz

• Hmmm.. chyba już wiem,czemu kolega Kowalczuk tak drążył temat...
                                Spójrzcie na to

Nie nie,ja nie z IPN,znalazłem to przypadkiem.

sigpic

Komentarz

partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
                                www.trentino.plskionline.tv
                                Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
                                Pracuję...
                                X