skionline.pl

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ski Gruniky -Sihelne

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ski Gruniky -Sihelne

dzisiaj warunki do nartowania były cudne - mrozik , sztruksik , słoneczko ( rano nawet trochę zaćmione ) ,nie wspominając już o małej ilości narciarzy na stoku . No i jeszcze na dodatek dzięki uprzejmości Zbyszka Dendysa z Carvingsportu mogłem z kolegą Tcarvingiem potrenować na gigancie . No po prostu miód w gębie

witam

przeglądałem kamerki bo wybieram się tam jutro bądź pojutrze- pogoda faktycznie super ale tyczek nie widziałem ... o której byłeś ?

pozdr.Torres
    http://www.skionline.pl/forum/album.php?albumid=80

Komentarz

od 9-tej do 12-tej
      gigant był ustawiony po prawej stronie patrząc z dołu , na kamerce może nie było go zbyt dobrze widać , bo wkręcaliśmy po jednej tyczce , więc nie było płacht

Komentarz

a masz może info jak tam wygląda nocna jazda bo byłem tam w grudniu ale tylko do 15 ale patrząc na to ich oświetlenie to wielkich nadziei sobie nie robie.Ile kosztuje cały dzień nartowania???Mają przerwe na ratrakowanie???

Komentarz

jazda nocna jest
          więcej info na : http://www.ski-gruniky.sk
          jeżeli chodzi o ratrakowanie stoku przed wieczornym jeżdżeniem , to raczej tego nie praktykują ,ale generalnie dbają o stok i z reguły "trzyma" się on przez cały dzień

Komentarz

Nie wiesz może kiedy tam jeszcze można pojeździć gigancik?
            Wybierałem się cały ten tydzień ale z tego co patrzyłem jeżdżą tylko od 7 do 9 strasznie wcześnie
            Na praciakch dziś ciężko było rano strasznie nierówno wyratrakowali

Komentarz

Zamieszczone przez eqiupe Zobacz posta
              Nie wiesz może kiedy tam jeszcze można pojeździć gigancik?
              Wybierałem się cały ten tydzień ale z tego co patrzyłem jeżdżą tylko od 7 do 9 strasznie wcześnie
              Na praciakch dziś ciężko było rano strasznie nierówno wyratrakowali
              ustawiają rano , bo wtedy bezpieczniej na stoku , no i taki mają układ z właścicielem stacji .
              Z Carvingsportem zawsze można ustalić termin , to zarezerwują stok i ustawią tyki .Najlepiej to robić w tygodniu lub ew. w sobotę . To co - umawiamy się większą grupą ?

Komentarz

Ze stronki nic nie wynika jakie są wrażenia przy nocnej jeździe.Pytam dlatego ze będąc tam w grudniu ale tylko w dzień widząc te oświetlenie nie wróży niec przyjemnego.

Pytam o opinie forumowiczów a nie opinie właścicieli.

Komentarz

@aklim- kiedyś spróbuję wbić się na tyczki na razie jeżdżę lajtowo żeby po kontuzji do nart się przyzwyczaić

pozdr. Torres
                  http://www.skionline.pl/forum/album.php?albumid=80

Komentarz

Zamieszczone przez aklim Zobacz posta
                    ustawiają rano , bo wtedy bezpieczniej na stoku , no i taki mają układ z właścicielem stacji .
                    Z Carvingsportem zawsze można ustalić termin , to zarezerwują stok i ustawią tyki .Najlepiej to robić w tygodniu lub ew. w sobotę . To co - umawiamy się większą grupą ?
                    Ja bym się chętnie wybrał na treningi ale w grę wchodzą tylko weekendy a wtedy pewnie nie ustawiają
                    15 jadę do Austrii tak że mnie nie będzie ale od 29 bardzo chętnie

Komentarz

Był ktoś tam może ostatnimi czasy? Jak myślicie, będą tam jakieś słuszne warunki?

http://mapy.google.pl/maps?f=q&sourc...66047&t=h&z=15
                      To ten ośrodek?
                      Ostatnio edytowany przez Slash0r; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Tiry na tory - podpisz się pod petycją!

Komentarz

Bylem tam w piatek na wieczornej jezdzie i bylo ok, mysle ze w Sihelnym spokojnie bedzie mozna szusowac do konca marca.

Komentarz

Ktos sie wybiera w tym tygodniu, bo potrzebuje motywacji (pomijawszy weekend) ?

Komentarz

Hej Byłem wczoraj popołudniu warunki extra, twardo trochę lodu gigant ustawiony od 15 do 17 extra
                            Wystarczy motywacji????

Komentarz

Jak myślicie, do weekendu warunki tam się utrzymają? Nigdy jeszcze tam nie jeździłem, a chętnie bym spróbował, bo czytam na forum, że generalnie ludzie chwalą...

Komentarz

partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
                              www.trentino.plskionline.tv
                              Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
                              Pracuję...
                              X