skionline.pl

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Spodnie narciarskie...JAKIE????

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Spodnie narciarskie...JAKIE????

Cześć
    Ja z pytaniem o spodnie narciarskie. Wiem, że sprzęt sprzętowi nie równy, więc i wnioskuję, że spodnie spodniom również. I tu jest mój problem, nie wiem, w jakie zainwestować, aby ani nie przeinwestopwać ani nie "strzelić gafy".

Dla niektórych może to błahy problem, ale dla mnie nie. Po prostu chcę jeździć wygodnie i żeby PODSTAWA było mi Ciepło.

Interesują mnie rozwiązania techniczne, firma , model etc.

Z góry dziękuję za pomoc.

no wiesz to zalezy kto co lubi
    ja uzywam spodni snowboardowych i jezdzew nich na nartach
    polecam ci jednak spodnie iguan sa bardzo cieple i wytrzymale
    w tym roku sobie kupie!!
    pozdrawim

Komentarz

A ja z uporem maniaka godnym lepszej sprawy ;-) trzymam się "pianek". Aktualnie "Roberto Tonini" w kolorze feldgrau. W połączeniu z dobrą, termoaktywną bielizną* jest OK.

Pozdróv,
      HiPhoto

*Zachciało mi się dzisiaj poszerzyć zestaw "termoaktywnej". Wybrałem sie do Galerii Mokotów. NARCIARZE! (spocznij) To miejsce możecie sobie ze spokojnym sumieniem odpuścić :-)
      Poz, HiP

Komentarz

Co do pianek to tez ciagle w nich jezdze i to nie w bieliznie termoaktywnej (chyba bym odlecial z goraca), zamierzam kupic w tym roku jakies niepiankowe spodnie, ale to bedzie dla mnie prawdziwa rewolucja - cos jakby przejscie na karwing.

pozdro

Komentarz

a moze by tak podwojna rewolucja..?
          p.

Komentarz

polecacie dziewczynie pianki, ok, ale pianki mają jedno wymaganie, tyłek musi być cacy.
            Pozdrawiam

Komentarz

Cześć !!
              Może by trzeba zacząć od twojego wieku ! (dla mnie to ma duże znaczenie, jak np. dla dzieci to pianki wydają się poręczniejsze)
              To zależy co lubisz ! Ja np. lubie spodnie szersze nie przylegające do Ciała!! wydaje mnie się iż pianki są troszkę przeszłością choć są zwolennicy ! a na 99% w piankach będzie potrzebna dodatkowa bielizna !

Komentarz

>a na 99% w piankach będzie potrzebna dodatkowa bielizna !

LOL Jeździłeś kiedyś w piankach?

Pozdrawiam
                Robert

Komentarz

PIANKI.
                  Jak kupisz inne i pojedziesz w Alpy to może Ci się zdarzyć, że na orczyku ktoś będzie chciał do Ciebie zagadnąć np. po niemiecku. Po co się męczyć z burakami. Kupuj pianki problem z głowy. Z daleka poznać gości z "demoludów".

poważnie: TYLKO szerokie, ciepłe spodnie. Większość firm produkujących sprzet narciarski ma je w swojej kolekcji.
                  Pozdrawiam. kuba.

Komentarz

Pianki precz

Ja osobiście mysle ze najlepsze sa nie-piankowe gacie. Od roku jezdze w super, mega portkach JMP i uwazam ze nie ma lepszych spodni narciarskich(nie liczac Spydera, Descenta, Killy`ego, Colmara ktore kosztuja grubo ponad 1200 zeta).
                    Te ktore mam sa na prawde rewelacyjne. Cieplo. Nie przemakaja. I kosztuja 300 zeta. Polecam!!!!!!!

Pozdrawiam wszystkich piankowcow i tych co juz zmienili "wyznanie".....

Komentarz

Pianki precz

Polecam Mammut Whistler Pants Gore-Tex XCR.
                      Cena moze troszke wysoka, ale jaka jakosc. ( a tansze to badziewstwo przynajmniej od Spydera) )

Komentarz

Najlepiej z wewnetrznym podgrzewaniem elektrycznym...widziałem coś takiego u ..Tytusa, Romka i Atomka.
                        Pzdrv..

Komentarz

Polarowe spodnie a na to bojówki (obowiazkowo woodland) cieplo, nie przemaka (no chyba ze co 5 minut siadasz na stoku) i ladnie wyglada

Komentarz

Sie ma.

polecam Helly Hansena.

http://www.hellyhansen.com/product/results.php?mode=advanced&type=trousers%2Cbibs%2Cp ants&activities%5B%5D=wintersport

Jeśli nie znajdziesz u nas ... to w Pradze masz kilka sklepów z całą kolekcją po bardzo dobrych cenach.

Pozdrawiam

.::LE`SKI::.

Komentarz

Hello!
                              Wiesz Olu, razem z Arkiem twierdzimy. że jesli zabiera się dobre towarzystwo to ciepłe spodnie nie są konieczne. Jeśli do tego ma się "kompocik babuni" to tak jakbyś jeździła na nartach w środku lata :-)!
                              Z pozdrowieniami
                              Załoga

Komentarz

partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
                              www.trentino.plskionline.tv
                              Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
                              Pracuję...
                              X