skionline.pl

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

tabela DIN ustawien wiazan ATOMIC

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• tabela DIN ustawien wiazan ATOMIC

witam, prosze o pomoc, problem taki jak w temacie

na którymś portalu narciarskim jest automatyczna aplikacja, która przelicza podaną wagę i długość skorupy buta na odpowiednią wartość siły wypięcia. niestety nie pamiętam gdzie to widziałem, musisz poszukać albo zapytaj w pierwszym lepszym serwisie. nie ma znaczenia jakiej firmy są wiązania, DIN to DIN - to jest skala znormalizowana. Ja ważę niecałe 70 kg, but 28,5 i powinienem mieć chyba na 4.5 DIN ale mam na 5.0 bo jeżdżę dosyć agresywnie. mam nadzieję że pomogłem, pozdrawiam

Komentarz

daj mi numer faxu to Ci wysle tabelke, którą mam od Markera (wartości w DIN)

Komentarz

to szybciej będzie tutaj zajrzeć: http://www.*********/tresc.php3?id_tresc=319&kom=id_tresc pozdro

Komentarz

alberto dzieki za chec pomocy ale tak jak napisal kony jest to na stronce a mi i tak chodzi dokladnie o tabele ATOMCA

Komentarz

DIN to DIN nieżależnie czy Markera czy też Atomola

Komentarz

to tak jakbyś szukał tabeli Celsjuszy dla Polski.....)) din to din i basta !

Komentarz

no niby DIN to DIN, ale u poszczegolnych producentow sa nieznaczne roznice, a wlasnie one mnie najbardziej interesuja

Komentarz

partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
                www.trentino.plskionline.tv
                Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
                Pracuję...
                X