lokiec3

Użytkownik forum
 • Zawartość

  2400
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  17

lokiec3 last won the day on 26 Listopad 2015

lokiec3 had the most liked content!

Reputacja

4612 Excellent

O lokiec3

 • Ranga
  Weteran
 • Urodziny 21.08.1972

Informacje osobiste

 • Imię
  Jacek
 • Miejscowość
  Brodnica
 • O mnie
  Inż mechanik o specjalności samochody.
  Żałuję, że nie mieszkam w górach.

Sprzęt narciarski

 • Narty marka
  Fischer RX Hot Fire, Volkl Racetiger GS
 • Buty marka
  Fischer RC 4
 • Wiązania
  fischer FX 12, Marker IPT
 • Kije
  Leki World Cup TS
 • Gogle
  Uvex

Umiejętności

 • Styl jazdy
  w zależności od warunków
 • Poziom umiejętności
  6
 • Dni na nartach
  0
 1. No to Linkin Park już nie ma. Chester robi zamęt po tamtej stronie: Pozdrawiam
 2. Cris Cornell [*] Pozdrawiam
 3. Czym skorupka za młodu...... Wszystkie krytyczne uwagi są raczej po pierwsze trafne, po drugie pomocne. Po trzecie ja też mam takiego kozaka i wiem, że uwagi dot techniki jazdy od ojca podczas luźnej jazdy są mało skuteczne. Z resztą wszystkie dzieciaki poza tymi co choć trochę ćwiczą, jeżdżą na tyłach. Fenomenem jest to, że z taką techniką tak wspaniale dają sobie radę w trudnych warunkach. Ja po swoim wiem jedno: albo na obóz i ćwiczenia, żeby go jak najszybciej ustawić i to jest prawidłowa droga. Albo gdy będzie już większy i jego masa nie pozwoli mu na taką jazdę sam skuma, że tak się nie da. Czas pokaże. Pozdrawiam.
 4. Jakbym mojego małego gada widział. Choc mój to ręce przynajmniej z przodu trzyma i przez to nie jest tak odchylony. Pozdr.
 5. I na górnej narcie. Pozdrawiam.
 6. W sumie ośrodek pracował równe dwa miesiące. Trochę krótko. W symulacjach przyjmuje się ok 100 dni na sezon. No ale mrozy przyszły dopiero na przełomie roku. Myślę, że jeszcze powinni popracować nad efektywniejszym naśnieżaniem. Armat maja dużo. Zbiornik niby tez nie mały, ale jakoś to nie przekłada się na grubość pokrywy śnieżnej pomimo częstej, długiej pracy armat. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie można zacząć szybciej. Nie liczyłem ile razy w tym sezonie tam byłem. Coś pomiędzy 15 a 20 dwugodzinnych wizyt. Czyli ok 30-40 godzin efektywnych jazdy - to jakby tydzień w Alpach Pozdrawiam.
 7. Daj na maksa do przodu. W czasie jazdy dociskaj piszczele do języków. Nie bój się. Na twardym się nie wywrócisz, A siadanie na tyłach, musisz się tego pozbyć i tyle, odwagi we wrzucaniu ciała do przodu. Narta przytrzyma. Pozdrawiam.
 8. W tym roku promocja od 18 marca: http://www.planai.at/de/planai-aktuell/news/oster-familienspiel+%26+sonnenskitage+-+für+kids+gratis!_n1427 Pozdrawiam.
 9. Cześć!

  Czy to ten sam lokiec co na forum cro.pl?

  Pozdrawiam

  Sławek

  1. Pokaż poprzednie komentarze  %s więcej
  2. Slavko

   Slavko

   No to ja mam na razie  6 wyjazdów na koncie, właśnie organizuję następny :)

   Pozdrawiam

   Ale dobrze mieć znajomego tu i tu.

  3. lokiec3

   lokiec3

   Moi coś o Hiszpanii marudzą. W ubiegłym roku trochę się zraziła żona bo woda nie była taka jak w Hiszpanii czy Bułgarii. Ale mi się podobało bardzo i bym pojechał jeszcze raz. Dokąd i kiedy planujesz jechać? Ja jak zwykle urlopy ustawiam na ostatni tydzień sierpnia - przełom września. Mniej ludzi. Jak wyjdzie znowu Cro to pewnie w ciemno, gdzie oczy poniosą albo kierowca wytrzyma.

   Pozdrawiam.

  4. Slavko

   Slavko

   No to mieliście pecha, jeśli się zraziła, bo ja każdy wyjazd wspominam wspaniale, a jeździłem w różnych terminach. Ja planuję druga połowa sierpnia, ale to z konieczności. Najczęściej wyjeżdżałem w drugiej połowie czerwca, bo ludzi mało, dni najdłuższe i 30 % taniej niż sezonie.

   Jadę do Pakostane.

   Co do wody, to nie oszukujmy się 28 stopni to tylko w Egipcie i podobnych miejscach jest, w Chorwacji można liczyć na 26 maks. Mnie natomiast wystarczy już 22-24 i mogę pływać cały dzień :)

   Najcieplej jest na samym dole, czyli rejon Dubrovnika, ale to kolejne kilka godzin dłużej jazdy niż np. w okolice Splitu, bo do tamtych okolic autostrady jeszcze nie ma, i trzeba jechać zatłoczoną trasą nad samym wybrzeżem. Ale co kto lubi.

   Do Hiszpanii i Bułgarii to moim zdaniem tylko samolot, to za daleko nawet na dwóch kierowców. A samolot to wiadomo, inna cena.  Ja ze względu na dwójkę małych dzieci na pokładzie dalej niż do Makarskiej się nie zapuszczam. Byłem raz w Dubrovniku i dopóki dzieci nie podrosną to tam nie będę jeździł. wolę mniejsze miejscowości.

   Jeśli przekonasz żonę do Chorwacji kolejny raz to miejsc do zwiedzania jest dużo :). A i termin też bardzo dobry, byłem raz we wrześniu i też były to super wakacje. Tyle, że dni krótsze i wieczory mogą być chłodniejsze.

   Sławek

 10. Ale mi apetytu narobiłeś. Zwłaszcza, że jezior u mnie bez liku. Trza poszukać w pobliżu jakiś asów od kite. Pozdrawiam.
 11. Jakby rozgarnęli ten snow park to jeszcze coś by poratowali. I tak wygląda to lepiej niż u mnie w Kurzętniku, gdzie dziś definitywnie zamykają sezon po równo dwóch miesiącach od otwarcia. Pozdrawiam.
 12. Po co taki prowokacyjny ton. Wcale nie trzeba być Hirsherem czy Feliksem N. , żeby umieć sensownie i merytorycznie ocenić jazdę, czy dać poradę. Idąc Twoim tokiem rozumowania każdy profesjonalny trener, który trenuje mistrza danej dyscypliny powinien robić to lepiej od tego zawodnika. i wychodziłoby na to, że to trenerzy są mistrzami a nie zawodnicy. A zawodnicy to nie kosmici, tylko normalni ludzie ciężko pracujący na sukces. Pozdrawiam.
 13. Axa Asssistance. OC na 1,5 miliona złotych. Pakiet zdobywca Żadna firma tyle nie daje. Ceny wszędzie porównywalne. Pozdrawiam.
 14. Ski Juwel: https://www.skijuwel.com/de/aktuelles/news/projekt-neue-gondelbahn-schatzberg_news_5686 Pozdrawiam.