surfing

Użytkownik forum
 • Zawartość

  317
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  3

surfing last won the day on 15 Październik 2013

surfing had the most liked content!

Reputacja

1874 Excellent

O surfing

 • Ranga
  Średnio zaawansowany
 • Urodziny 01.01.1964

Informacje osobiste

 • Imię
  Darek
 • Miejscowość
  Bielsko-Biala

Umiejętności

 • Dni na nartach
  0
 1. Mają dziewczyny ....... odwagę. Tak eksponowane zjazdy to nie dla mnie, przy błędzie czekan raczej nie pomoże. Dwie znakomite narciarki - Anna Tybor i Magdalena Derezińska - Osiecka zjechały z Zachodu Grońskiego Majowy sezon narciarski dla wybranych. Dwie Polki zjechały Zachodem Grońskiego Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/ciekawostki/news-majowy-sezon-narciarski-dla-wybranych-dwie-polki-zjechaly-za,nId,2396394
 2. Parking pełny, reszta na PKS (ogórek) 1971 , Dolna stacja wyciągu krzesełkowego na Skrzyczne. Pocztówka BW Ruch.
 3. W oczekiwaniu na nowe kanapy ciekawe zdjęcie z 1964r z fotopolska.eu
 4. Czy jest opcja zakupu wjazdu na szczyt dopiero na Łomnickim Plesie? Wiesiek gdzie kończyłeś sezon 26.06 , bo jak na lodowcu lub skiturach to się nie liczy
 5. Też o tym myślę Trzeba trafić na odpowiednie warunki, najlepiej w kwietniu. Początek trochę stromy. http://www.miropeto.sk/skialp-sprievodca/skalnata-dolina.php
 6. Miało lać wiać i zapowiadała się jazda we mgle. Było bezwietrznie, nie padało, a chmury były nade mną i pode mną. Przepiękne zakończenie sezonu.
 7. Sezon 2016/17 zakończyłem 07.05.2017 na Łomnickim Siodle, pogoda dopisała.
 8. son

  Start foto z https://www.facebook.com/SoliskoArena/?hc_ref=NEWSFEED
 9. W moim przypadku taka presja to zaleta, gdyby nie karnet na cały sezon na pewno tyle bym nie pojeździł na nartach. W na sezon 2017/18 nie kupuję sprytnego karnetu. ale pewnie kupię wiosenną przedpłatę w 2018r.
 10. http://region.info.pl/artykul,0,9553,trwa-chlodna-kalkulacja.html Więcej
 11. Kontuzja raczej nie grozi, sam przód nie utrzyma buta, ryzykujemy co najwyżej wyrwanie lub ścięcie śrub przedniego wiązania. Kiedyś mi się przydarzyło - przy zaciągniętym przodzie po wypięciu tyłu podczas efektownego upadku, wiązanie przednie wyrwa śruby i zostaje przy bucie wraz z paskiem, a narta odjeżdża i na dole żlebu łamie się jak zapałka. Blokuję przód sporadycznie przy bardzo twardym i nierównym zjeździe.
 12. Salomon QST 100 w dobrej cenie w sklepie stacjonarnym
 13. jasna

  Niepokoiłem się też o mój komputer chyba deszcz spłuka nowy śnieg. Prognoza na wysokości Lukowej Mnie ta opinia rozśmieszyła, szczególnie zarzut że na Chopoku brak muzyki z głośników.
 14. Dalej wątek aktualny, gdzie te czasy jak się zasuwało na Miziową w maju, zawsze można było liczyć na czynny orczyk przy schronisku.