surfing

Użytkownik forum
 • Zawartość

  225
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  3

surfing last won the day on 15 Październik 2013

surfing had the most liked content!

Reputacja

1552 Excellent

O surfing

Informacje osobiste

 • Imię
  Darek
 • Miejscowość
  Bielsko-Biala

Umiejętności

 • Dni na nartach
  0
 1. No to uzupełnię, jeździłem do południa Bieńkulą, od 10:00 zrobiły się kolejki do jedynego czynnego orczyka, o 11:30 ruszył drugi orczyk (dwa ratraki nawiozły śniegu i zasypali potoczek przy starcie). Na Bieńkuli twardo i dużo grud lodowych, ktoś przegapił ratrakowanie przed mrozem. Kolejka po uruchomieniu 2 orczyka (za budynkiem drugie tyle ludzi) . Nikomu się nie chciało przejść do pustego 2 orczyka a chodził już 40min.
 2. Uda się, jeżeli te panie to bliźniaczki. Dane z pierwszego skanowania zostają na cały sezon. Skidata foto system kontroli RFID.
 3. jasna

  To jedz na termy
 4. Janku, nie słuchaj tych którzy próbują poprawić swoje ego przez twardszego... buta i nie zmieniaj ich na siłę. Więcej napisałem Ci na prv Tu ciekawy but którego nie zawsze trzeba ściągać do plecaka, trochę jak skiturowy. Pozdrawiam i życzę pięknej pogody w Alpach
 5. jasna

  Zostanie i jeszcze dosypie, to jest Chopok i mamy dopiero koniec lutego, a metr śniegu potrzebny do jazdy poza trasami.
 6. Tyczki i obozy sportowe.
 7. jasna

  Niech jeszcze spadnie 1m śniegu i będzie bajka. Ja toleruję te tłumy januszy, bo bez nich nikt by nie inwestował w stacje narciarskie, nawet na parkingu jak przyjeżdżam mówię im Dzień Dobry - ale oni nie słyszą, pewnie mają w uszach słuchawki. Ciekawe że nie zdarzyło mi się aby Słowak mi nie odpowiedział. Na szczęście na Chopoku są osobne trasy dla januszy i osobne dla narciarzy oraz single line do wyciągu, zresztą oni siedzą głównie w barach.
 8. Bielsko czwartek godz 21:40 Wróciłem ze spaceru i myślę co tak ciepło, patrzę a tem. 14 C wieje halny, oby jutro przyszło ochłodzenie. Jaka temperatura w Korbielowie?
 9. Spoko, poszerzą i nawet wybudują nowe trasy - jak dożywią stonkę urzędniczą i ekoterorystów - oni też chcą żyć.. lepiej.
 10. Wielkie cięcie to się zrobiło jak zapowiedzieli że jednak zmienią ustawę. Sam prawdopodobnie wytnę u siebie jeszcze 4 duże drzewa puki jeszcze mogę, przyda się opał do kominka, a kiedyś wnuki nie będą miały pretensji że działka zarosła. Przyznam że nigdy wcześniej nawet nie myślałem o ich wycięciu. Zamieszanie zaczęło się od Warszawy jak wycięto ,,sprywatyzowany" skwer miejski przed urzędem. W Warszawie najpierw rozdali sobie miejskie działki, teraz ,,właściciele" tną nawet parki miejskie na potęgę, a oczywiście konsekwencje tego poniesiemy my szaraczki.
 11. Ustawa obowiązuje od stycznia 2017 wiec nie dotyczy twojego osiedla. Raczej miej pretensje do spółdzielni i siebie bo się nie interesujesz co planują. Teraz media i ludzie doznali jakiegoś amoku i nawet za planowe coroczne zimowe wycinki w lasach obwiniają ustawę. http://www.bielsko.biala.pl/aktualnosci/34322/masowa-wycinka-w-cyganskim-lesie-foto
 12. http://www.skionline.pl/pogoda/polska-beskid-maly-miedzybrodzie-zywieckie-gora-zar,osrodek,15.html foto helipoland.com