skionline.pl
+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Uszkodzone Rossignol Zenith Z1 170cm 05/06 czerwone

Początkujący
    Reputacja
    Awatar prez7
    Dziękuję
    5
    Otrzymał 10 podziękowań
    za 2 postów

Uszkodzone Rossignol Zenith Z1 170cm 05/06 czerwone

Witam, mam do sprzedania uszkodzone narty Rossignol Zenith Z1 czerwone 170cm model 05/06 wraz z wiązaniami Axium 300Axitec2 cena ok 250zł

Ewentualnie odkupię taką jedną nartę, jeżeli ktoś ma na sprzedaż. Link do modelu narty:

http://www.skionline.pl/sprzet/?co=k...id_modelu=1797

Jedna z nart jest przełamana na pół, przednie wiązanie ma odłupany plastik, ale oceniam że powinno być jeszcze dobre (pomijając względy estetyczne) Narty wystawiłem na Allegro wraz ze zdjęciami link

Druga narta, nie draśnięta kompletna stan bdb. Do wypadku doszło w tym sezonie na Słowacji, był to wyjątkowy pech (lub szczęście bo moglem połamać nogi) ,zawadziłem czubem narty, mocno ją uginając i łamiąc wpół, tuż pod przednim wiązaniem.

Narty były używane bardzo mało,( max 4-5 dni w sezonie), kupione w grudniu 2006, Stan nart oceniam na między dobry (bo są trochę porysowane) a bdb - mam na myśli ślizgi oraz krawędzie (a nie złamanie). Generalnie uważam że to bardzo dobre narty szczególnie w średnich i dużych prędkościach spisywały się naprawdę dobrze.
    UWAGA !!!
    Jeżeli ktoś z Państwa posiada taką nartę, ten sam model, rozmiar i kolor na sprzedaż, to również chętnie rozważę odkup, bo jeździło mi się na nich naprawdę świetnie i gdyby nie wypadek, dalej bym na nich szusował przez co najmniej jeszcze kilka sezonów.

Narty były używane w sumie, przez cały okres ich posiadania, ok 20dni zjazdowych. Kupiłem je w Delta Sport, zostały również wstawione na Allegro.

W razie pytań, chętnie udzielę wszelkich informacji, proszę dzwonić pod numer 508024789, w godz. 10.00 - 20.00. Oczywiście narty można obejrzeć, po wcześniejszym umówieniu się.
    Preferuję klientów z Wa-wy, ale jak ktoś będzie chciał wysyłkę, to proszę bardzo
    Ostatnio edytowane przez prez7 ; 14-01-2011 o 09:49
    Piotr

Reputacja

Dziękuję
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie za 1 post
    Może nie powinnam tego komentować, bo nie lubię być niemiła, ale uważam takie ogłoszenie za niesmaczne poetycznie mówiąc.
    Po pierwsze, za 250 zł da się kupić dobre narty, po drugie, no chyba nie jest najbezpieczniej jeździć na złamanych nartach.....
    Nartki nadają się raczej nie na sprzedaż...
    Ale akurat z powodu wypadku współczuję!

3. Użytkownicy, którzy podziękowali fajnie za tego posta:

prez7 (14-01-2011)

Weteran
    ReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacja
    Awatar mysiauek
    Dziękuję
    2,643
    Otrzymał 826 podziękowań
    za 484 postów
    Zdjęć
    20
    Dziwne, że nikt nie napisał jaki Rossi jest super a np Atomic fe bo plastik w środku i się łamie
    Musisz przestać się starać. Nie próbuj być lepszym, nie próbuj być szybszym. Jedź dla czystej przyjemności. Jedź tak wolno, jak ci się podoba, i rób co chcesz, byle tylko dobrze się bawić Hidden Content

Średnio zaawansowany
    ReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacja

Dziękuję
    55
    Otrzymał 120 podziękowań
    za 74 postów
    wypadku współczuje, bo sam uszkodziłem na pilsku moje narty:/ Na szczęście skończyło się na uszkodzonmym ślizgu.

No z ceną to pojechałeś po bandzie. Wątpie żeby ktoś je kupił za taką cenę.

Życze powodzenia.

6. Użytkownicy, którzy podziękowali przemo_narciarz za tego posta:

prez7 (14-01-2011)

Początkujący
    Reputacja
    Awatar prez7
    Dziękuję
    5
    Otrzymał 10 podziękowań
    za 2 postów
    Nie wiem, czy jest to "smaczne, czy też nie smaczne", ale informacja jest jasna, wszystko dokładnie opisane poza tym być może nie zauważyłaś, napisałem również, że odkupię taką nartę, tak ? Jest to oferta, do której nikt nikogo nie zmusza.
    Ja wiem, że można kupić "jakieś tam" używane narty do jedzenia, za 250zł żaden problem, ale kup mi Rossignol Zenith Z1 170cm czerwone za 250zł ??? Biorę.

Te narty używane kosztują ok 500zł (zależnie od stanu tech.) Sprzedaję je, niejako na części, czyli, wiązania ok 100zł, jedna sprawna narta ok 150zł, połamana gratis

Co do ceny jest możliwość negocjacji, nie jestem z kija od szczotki.
    Na zakończenie powiem tak narta ta bardzo mi odpowiadała, średni skręt, dobrze trzymała w dużych prędkościach, a to właśnie lubię, w sumie jeździłem na nich, przez cały okres użytkowania ok 20dni zjazdowych, czyli tyle co forowicze tego forum robią w jeden sezon.

Jak ktoś ma taką nartę również rozważę odkup, bo bardzo mi przypasowały i dalej mógłbym na nich jeździć.
    Ostatnio edytowane przez prez7 ; 14-01-2011 o 09:51
    Piotr

Średnio zaawansowany
    ReputacjaReputacja
    Awatar zzocha
    Dziękuję
    34
    Otrzymał 53 podziękowań
    za 46 postów
    Witam, mam do sprzedania uszkodzone narty Rossignol Zenith Z1 czerwone 170cm model 05/06 wraz z wiązaniami Axium 300Axitec2 cena ok 250zł

Völkl Tigershark

+ Odpowiedz w tym wątku

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów