skionline.pl
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 6 123 ... OstatniaOstatnia
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 101

Wątek: Jaka bielizna termoaktywna?

Stary wyjadacz
    ReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacja

Dziękuję
    580
    Otrzymał 265 podziękowań
    za 133 postów
    Zdjęć
    76

Jaka bielizna termoaktywna?

Witajcie,

Chcę sobie kupić jakąś dobrą (nie dla zawodowca lecz dla zwykłego chłopaka, który lubi poszaleć) bieliznę termoaktywną.
    Pytanie tylko co wybrać bo np. na alledrogo przedział cenowy jest strasznie rozrzucony a firmy i materiały z jakich to jest wykonane nie wiele mi mówią.. Dlatego zwracam się z pytaniem do was. Co warto niedrogiego kupić?
    Interesuje mnie raczej sama koszulka.

Z góry dzięki za każdą sensowną odpowiedź

Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Mario ; 21-09-2009 o 10:12

Weteran
    ReputacjaReputacja
    ReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacja
    Awatar JC
    Dni na nartach
    16
    Dziękuję
    524
    Otrzymał 3,344 podziękowań
    za 1,429 postów
    Zdjęć
    487
    Cytat Zamieszczone przez francc Zobacz posta
    Co warto niedrogiego kupić?
    Interesuje mnie raczej sama koszulka.

Z góry dzięki za każdą sensowną odpowiedź

Pozdrawiam

No tu może być problem. Niedrogo dobrą bieliznę?
    Jeżeli chcesz kupić tylko koszulkę to proponuję uzbieraj trochę kasy i kup koszulkę np. Falke, Odlo lub X-Bionic. Te firmy gwarantują najwyższą jakość!

Jak juz będziesz kupował (obojętnie jakiej marki) koszulkę pamiętaj aby była dopasowana, przylegająca do ciała!
    Ostatnio edytowane przez JC ; 21-09-2009 o 10:28
    Hidden Content - FOR ALL SKI LOVERS - Hidden Content trentino.pl - Hidden Content
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Silvretta Montafon, Sierra Nevada, Port Aine, Vallter2000, Masella, Espot, Soeden, Stubai lodowiec, Madonna di Campiglio, Andalo, Seiser Alm/Alpe di Siusi, Val Gardena, Folgaria, Lavarone, La Molina, Bad Kleinkirchheim, Zell am see, Kaprun, Zilllertal, Hintertux, Fugen, Seefeld, Obergurgl, Grandvalira, ankogel-Mallnitz, Moeltaller, Lienz, Sillian, Alta Badia, Kronplatz, Plose, Maso Corto, Folgarida, Marileva, Pinzolo, Whistler, Islandia, Obereggen, Val di Fiemme, Val di Fassa, Val di Sole, Tonale, Pejo, Axamer Lizum, Pitztal lodowiec, Kaunertal lodowiec, Serfaus Fiss Ladis, Wengen, Muerren, First, Zermatt, Saas-Fee, Grindelwald, Engelberg Titlis, Les Diablerets, Samnaun, Portes du Soleil, Marmolada, Arabba, Cervinia, Alta Valtelina, Bormio, Livigno, Madesimo, Santa Caterina, Piancavallo, Monte Bondone, San Martino di Castrozza, Passo Rolle, Alpe Cermis, Alpe Lusia, Passo Lavaze, Presena lodowiec, Klausberg, Solda, Speikboden, Semmering, Gerlitzen, Goldeck, Heiligenblut, Innerkrems, Katschberg, Nassfeld, Turracher Hoehe, Bad Gastein, Bad Hofgastein, Sportgastein, Dachstein lodowiec, Flachau, Fieberbrunn, Kitzbuehel, Obertauern, Wagrain, Zauchensee, Hauser-Kaibling, Reiteralm, Achensee, Ahorn, Alpbachtal, Brixental, Skiwelt, Eggalm, Finkenberg, Gerlos, Hochfuegen, Ischgl, Mayrhofen, Rastkogel, Zillertal Arena, Val Thorens, Les Menuires, Chamonix, Avoriaz, Les Contamines, Megeve, Aprica, Falcade, Alba - Ciampac, Belvedere, Pozza di Fassa, Falkert, Sheffau, Steinplatte, Hochzillertal, Penken, Hochgurgl, St.Jakob im Defereggental, Steinberg am Achensee, Zugspitz Arena, Alpendorf

3. Użytkownicy, którzy podziękowali JC za tego posta:

Mario (21-09-2009)

Weteran
    ReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacja
    Awatar lokiec3
    Dni na nartach
    16
    Dziękuję
    452
    Otrzymał 353 podziękowań
    za 206 postów
    Zdjęć
    27
    Craft, Helly Hansen. Ta druga lepsza.
    Ok 150 PLN za koszulkę zależy jeszcze od modelu.
    Teraz to już i na nartach się daHidden Content

5. Użytkownicy, którzy podziękowali lokiec3 za tego posta:

Mario (21-09-2009)

Weteran
    ReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacja
    Awatar mysiauek
    Dziękuję
    2,795
    Otrzymał 897 podziękowań
    za 513 postów
    Zdjęć
    20
    Jakość/cena = berkner.
    Musisz przestać się starać. Nie próbuj być lepszym, nie próbuj być szybszym. Jedź dla czystej przyjemności. Jedź tak wolno, jak ci się podoba, i rób co chcesz, byle tylko dobrze się bawić Hidden Content

7. The Following 2 Users Say Thank You to mysiauek For This Useful Post:

Mario (21-09-2009),Piotr_67 (21-09-2009)

Banned
    ReputacjaReputacjaReputacjaReputacja

Dziękuję
    91
    Otrzymał 155 podziękowań
    za 85 postów
    Cytat Zamieszczone przez mysiauek Zobacz posta
    Jakość/cena = berkner.
    Zgadzam się w 100%
    Jedna z kilku w mojej kolekcji.

Weteran
    ReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacja
    Awatar mysiauek
    Dziękuję
    2,795
    Otrzymał 897 podziękowań
    za 513 postów
    Zdjęć
    20
    Najlepiej kupować prosto u producenta w Knurowie
    Albo na bieżącej wyprzedaży wKatowicach na pl.Wolności w Summicie
    Musisz przestać się starać. Nie próbuj być lepszym, nie próbuj być szybszym. Jedź dla czystej przyjemności. Jedź tak wolno, jak ci się podoba, i rób co chcesz, byle tylko dobrze się bawić Hidden Content

10. Użytkownicy, którzy podziękowali mysiauek za tego posta:

Mario (21-09-2009)

Stary wyjadacz
    ReputacjaReputacjaReputacja
    Awatar ARI
    Dziękuję
    146
    Otrzymał 106 podziękowań
    za 81 postów
    Polecam Berknera - od kilku sezonów używam koszulki i gacioków i jest tak jak być powinno - mają bodaj 2 linie - proszę pamiętać aby dobrze dolegały ciuchy do ciała.

12. Użytkownicy, którzy podziękowali ARI za tego posta:

Mario (21-09-2009)

Weteran
    Reputacja
    ReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacja
    Awatar MB
    Dni na nartach
    15
    Dziękuję
    1,242
    Otrzymał 1,281 podziękowań
    za 750 postów
    Zdjęć
    272
    Jakość/cena = berkner.
    Jak się człowiek czego nauczy to potem śpi i mruczy.

Ja bym napisał :Jakość/Cena= ODLO

Nie próbowałem niczego innego.
    Bo i po co?
    Skoro ODLO dobre.

Absolutnie nie neguję jakości wyrobów innych firm ,bo ich nie próbowałem .

ODLO próbowałem i wiem ,że jest dobre.

14. Użytkownicy, którzy podziękowali MB za tego posta:

Mario (21-09-2009)

Stary wyjadacz
    ReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacja

Dziękuję
    580
    Otrzymał 265 podziękowań
    za 133 postów
    Zdjęć
    76
    Najlepiej kupować prosto u producenta w Knurowie
    Albo na bieżącej wyprzedaży w Katowicach na pl.Wolności w Summicie
    Planuję się tam wybrać Jeszcze inny sprzęt planuję kupić..
    Myślę, że coś znajdę.

Dzięki za odpowiedzi!

Średnio zaawansowany
    ReputacjaReputacja
    Awatar zzocha
    Dziękuję
    36
    Otrzymał 53 podziękowań
    za 46 postów
    a co powiecie na firmę BRUBECK wygląda nieżle i cena jest dość przystępna może ktoś ma taką !!!!!
    Völkl Tigershark

Weteran
    ReputacjaReputacja
    ReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacja
    Awatar JC
    Dni na nartach
    16
    Dziękuję
    524
    Otrzymał 3,344 podziękowań
    za 1,429 postów
    Zdjęć
    487
    Cytat Zamieszczone przez Figo Zobacz posta
    Jak się człowiek czego nauczy to potem śpi i mruczy.

Ja bym napisał :Jakość/Cena= ODLO

Nie próbowałem niczego innego.
    Bo i po co?
    Skoro ODLO dobre.

Absolutnie nie neguję jakości wyrobów innych firm ,bo ich nie próbowałem .

ODLO próbowałem i wiem ,że jest dobre.

A ja próbowałem i dlatego polecam to co polecam. Jest jeszcze kilku innych producentów, ale nie ma ich na naszym rynku.
    Hidden Content - FOR ALL SKI LOVERS - Hidden Content trentino.pl - Hidden Content
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Silvretta Montafon, Sierra Nevada, Port Aine, Vallter2000, Masella, Espot, Soeden, Stubai lodowiec, Madonna di Campiglio, Andalo, Seiser Alm/Alpe di Siusi, Val Gardena, Folgaria, Lavarone, La Molina, Bad Kleinkirchheim, Zell am see, Kaprun, Zilllertal, Hintertux, Fugen, Seefeld, Obergurgl, Grandvalira, ankogel-Mallnitz, Moeltaller, Lienz, Sillian, Alta Badia, Kronplatz, Plose, Maso Corto, Folgarida, Marileva, Pinzolo, Whistler, Islandia, Obereggen, Val di Fiemme, Val di Fassa, Val di Sole, Tonale, Pejo, Axamer Lizum, Pitztal lodowiec, Kaunertal lodowiec, Serfaus Fiss Ladis, Wengen, Muerren, First, Zermatt, Saas-Fee, Grindelwald, Engelberg Titlis, Les Diablerets, Samnaun, Portes du Soleil, Marmolada, Arabba, Cervinia, Alta Valtelina, Bormio, Livigno, Madesimo, Santa Caterina, Piancavallo, Monte Bondone, San Martino di Castrozza, Passo Rolle, Alpe Cermis, Alpe Lusia, Passo Lavaze, Presena lodowiec, Klausberg, Solda, Speikboden, Semmering, Gerlitzen, Goldeck, Heiligenblut, Innerkrems, Katschberg, Nassfeld, Turracher Hoehe, Bad Gastein, Bad Hofgastein, Sportgastein, Dachstein lodowiec, Flachau, Fieberbrunn, Kitzbuehel, Obertauern, Wagrain, Zauchensee, Hauser-Kaibling, Reiteralm, Achensee, Ahorn, Alpbachtal, Brixental, Skiwelt, Eggalm, Finkenberg, Gerlos, Hochfuegen, Ischgl, Mayrhofen, Rastkogel, Zillertal Arena, Val Thorens, Les Menuires, Chamonix, Avoriaz, Les Contamines, Megeve, Aprica, Falcade, Alba - Ciampac, Belvedere, Pozza di Fassa, Falkert, Sheffau, Steinplatte, Hochzillertal, Penken, Hochgurgl, St.Jakob im Defereggental, Steinberg am Achensee, Zugspitz Arena, Alpendorf

Średnio zaawansowany
    ReputacjaReputacja
    Awatar Bogdan B-13
    Dziękuję
    9
    Otrzymał 38 podziękowań
    za 27 postów
    Odlo - owszem, Falke - owszem, ale co X-Bionic, to X-Bionic!!!

Moderator
    ReputacjaReputacja
    ReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacja
    Awatar SB
    Dziękuję
    1,556
    Otrzymał 2,264 podziękowań
    za 1,109 postów
    Zdjęć
    689
    Cytat Zamieszczone przez Bogdan B-13 Zobacz posta
    Odlo - owszem, Falke - owszem, ale co X-Bionic, to X-Bionic!!!

Myślę że tego nie wiesz/wiemy, bo najwyższa seria bielizny Odlo Quantum
    była nieosiągalna jak dotychczas na naszym rodzimym rynku. Na pytanie skierowane do dystrybutora na Polskę dlaczego? : usłyszałem że się nie sprzedaje - jak można stwierdzić że coś się nie sprzedaje nie mając nawet próbnej partii w ofercie

Weteran
    Reputacja
    ReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacja
    Awatar mihumor
    Dziękuję
    914
    Otrzymał 1,646 podziękowań
    za 1,043 postów
    Zdjęć
    317
    Cytat Zamieszczone przez zzocha Zobacz posta
    a co powiecie na firmę BRUBECK wygląda nieżle i cena jest dość przystępna może ktoś ma taką !!!!!
    Ja mam gacie tej firmy i nie polecam. Są takie mocno syntetyczne i niezbyt przyjemne w dotyku, nie za bardzo ciepłe wiec używam ich tylko jak nie jest zimno, niewiele walczyły a już sie nieco przedarły na szwie. Mocno się ten materiał elektryzuje co w połączeniu z dobrym przyleganiem daje niezbyt fajny efekt. No i jakoś tak dziwnie się w nich wygląda - tak jak tajemnica BRUBECK Mountain, że sparafrazuje tytuł pewnego filmu o dziwnych kowbojach. Ja też polecam Odlo ale to nie jest tanie. Mam też inną bielizne tańszą firm dziwnych i też jest ok. Ale te rzeczy są nie do kupienia i były nabywane okazyjnie w różnych miejscach.
    Dodatek do banerów reklamowych

Banned
    ReputacjaReputacjaReputacjaReputacja

Dziękuję
    91
    Otrzymał 155 podziękowań
    za 85 postów
    Cytat Zamieszczone przez SB Zobacz posta
    Myślę że tego nie wiesz/wiemy, bo najwyższa seria bielizny Odlo Quantum
    była nieosiągalna jak dotychczas na naszym rodzimym rynku. Na pytanie skierowane do dystrybutora na Polskę dlaczego? : usłyszałem że się nie sprzedaje - jak można stwierdzić że coś się nie sprzedaje nie mając nawet próbnej partii w ofercie
    A ja to rozumiem.
    Już wcześniej pisałem jak jest z dobrymi ale drogimi produktami na naszym rynku.
    Sklepy nie biorą na stan bo klienci nie kupują.
    Klienci nie kupują bo sklepy nie mają na półce.
    I koło się zamyka na dobre produkty.
    A skąd wiem?
    Z autopsji!!

Weteran
    Reputacja
    Awatar mihumor
    Dziękuję
    914
    za 1,043 postów
    Zdjęć
    317
    Dobrą bielizne termoaktywną robią także wszystkie dobre firmy outdorowe. Ja mam super kalesony z Mammuta, żona koszulkę z Peaka, ja koszulkę z Salewy, Żona z Wolfskina i jeszcze świetną z Rossignola z dodatkiem wełny - ciepła, zimowa, narciarska. Na alegro można sporo tego znaleść, czasem ludzie nowe sprzedają w okazyjnej cenie, ja nabyłem Mammuta.

23. Użytkownicy, którzy podziękowali mihumor za tego posta:

Mario (21-09-2009)

stiv
    Guest
    A może EXPEDEUS używam na rower i na narty no i ceny normalne.

Weteran
    ReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacjaReputacja
    Awatar juice
    Dziękuję
    1,238
    Otrzymał 542 podziękowań
    za 329 postów
    Zdjęć
    12
    Cytat Zamieszczone przez zzocha Zobacz posta
    Mam 2 koszulki i 2 gacie.
    Powiem ze jak na to co jeździłem bylo ok, choc potrafilem sie w nich lekko nadpocic. Ale zdazalo sie jezdzic intensywnie, plus fizyka nadrabiam brak techniki to moze ma to znaczenie
    Nie mam porownania do innych - lepszych produktow jak koledzy wymieniaja, moze czas to zmienic
    W kazdym razie jest to faktycznie wykonany w miare przyzwoicie produkt za troche mniejsze pieniadze (IMO).

Acha - jezeli chodzi o gacie to nie mialem takich "pradowych" jak i chlodnych wazen (przyleglaly przy ponad -20) jak Mihu, ale to juz moze kwestia "innych czynnikow"
    Chroń kolana, wzmacniaj nogi... nie bierz z bykiem się za rogi.

Weteran
    Reputacja
    Awatar mihumor
    Dziękuję
    914
    za 1,043 postów
    Zdjęć
    317
    Wrażenie jest takie, że jak te kalesonki zdejmę to przez 10 minut mam ochotę drapac sie po nogach. Dodam tylko, że nie jest to sprawa higieny Ale może to kwestia indywidualna. Podobne wrażenia miałem jak używałem kiedyś bielizny z rovfelonu ktorą szyła firma K.Wielickiego. Tyle, że ten rovelon szybko bardzo sie niszczył i robiła sie z tego szmata czego nie mogę powiedzieć o Brubecku - materiałowo trzyma sie dobrze. Tak bez wydziwiania i dzielenia włosa na czworo też może być , żadna rewelka ale oblatuje na szybkości i działa.

27. Użytkownicy, którzy podziękowali mihumor za tego posta:

Mario (28-09-2009)

Średnio zaawansowany
    ReputacjaReputacja
    Awatar eqiupe
    Dziękuję
    78
    Otrzymał 35 podziękowań
    za 23 postów
    Ja w zeszłym sezonie kupiłem Hi-Tec i powiem, że bez rewelacji w tym nosi mnie na zakup BRUBECK ale widzę że odradzacie
    Na ODLO troszkę szkoda mi kasy czasem lepiej zainwestować w dobry smar i wentylacja gwarantowana ;-) a za 400 PLN to można różne cuda kupić

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 6 123 ... OstatniaOstatnia

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów