Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Klimczok, Szyndzielnia, Dębowiec - czyli Bielsko Schischaukel


JC

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...

Jak to się pięknie mówi, rynek zweryfikuje tę inwestycję, na co się bardzo cieszę. Tak w ogóle to można by ten ośrodek narciarski polecić na pracę dyplomową ekonomistą. np:"budowa ośrodka narciarskiego w skrajnie niekorzystnym położeniu, a nieudolne zarządzanie i rentowność". Osobiście życzę temu przedsięwzięciu jak najlepiej. Problemem nie powinien być płatny parking, bo mzk zrobi pewnie przystanek pod dolną stacją na okres zimowy, no chyba że są totalnymi idiotami i nie zrobią:P Tak jak wyżej napisałem podstawowym problemem dębowca mogą być tak słabe warunki klimatyczne jak i zarządzanie osób które z narciarstwem mogą mieć mało wspólnego, które będą śrubowały ceny, nie wykorzystując maxymalnie potencjału przewozowego środka transportu jakim jest ta elegancka "czwóreczka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

110 zł/dzień - toć to drożej jak na Czantorii:eek:

Widocznie albo za wodę musi się zwrócić albo chcą szybko zrekompensować swój wkład własny w unijnym dofinansowaniu - kilkanaście mln złotych z tego co pamiętam - pewnie w części posiłkowany kredytem.

Edytowane przez fundu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie ceny 2,3,4 godzinne są zbliżone do innych ośrodków tylko trasa krótsza.

Za ten całodzienny karnet 110 zł to bardzo dużo, chociaż jeżeli obejmuje jazdy wieczorne to wygląda to już lepiej.

Tylko kto wytrzyma cały dzień na takiej skromnej górce i jednej krótkiej trasie.

Chyba, że kupujemy karnet całodzienny i przekazujemy go znajomym, sąsiadom itp. dzieląc się kosztami.

Dobrze, że są zniżki dla dzieci i młodzieży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem zobaczyć dzisiaj jak wyglądaja stok i widok dolnego odcinka nie napawa optymizmem, pełno gliny i kamieni, góra wygląda o wiele lepiej. A co do cennika to spodziewałem się tego, jak doliczyć płatny parking i pewnie płatną toaletę to cena będzie jeszcze większa...

DSC02371.jpg

DSC02371.jpg.9c919990b6207c011f7fec8cedfab291.jpg

Edytowane przez Mati1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie głównej Skionline jest właśnie na ten temat artykuł.

http://www.skionline.pl/stacje/jak-skutecznie-zniechecic-narciarzy-platnym-parkingiem,newsy,5360.html

mnie nie zniechęcili

mnie wqu...li do tego stopnia,że z własnej woli tam nie pojadę (chyba,że jakaś ekipa i dla towarzystwa)

chodzi o to,że nie ma tam w pobliżu bloków,domów,sklepów,przychodni zdrowia itp.,..

mieszkańcy bądź klienci w/w mogliby wówczas korzystać z darmoszki ,ale tu nie zachodzi taka obawa.

korzystający więc z parkingu to w 99%klient wyciągu

nie przypuszczam też aby duże centrum handlowe w centrum B-B nie było spółką która ma przynosić zyski

ale tam nikt nie pobiera opłat za postój,zarówno "pod chmurką" jak i pod dachem (jak dotąd) co w tym akurat przypadku wg. mnie byłoby uzasadnione

oba parkingi są niemal w centrum miasta i na obu parkingach co najmniej 50% aut parkujących to auta nie koniecznie klientów

ale nasi bracia starsi w wierze, zarządzający centrum handlowym, potrafią wyliczyć co jest lepsze

natomiast w magistracie przyspawani do stołków bezmózgowi wyznawcy czerwonego sztandaru ,bądź też ich spadkobiercy myślenie mają w d....ie

jedyne co myślą-to myślą,że potrafią rządzić

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadają start w piątek od 12:00 a wcześniej oficjalne otwarcie przez władze B-B. Niestety na darmoszke w tym dniu nie ma co liczyć... Ciekawe czy ktoś z forum tam zawita?

Po południu?Czemu nie! :)

Często w piątki wcześniej kończę,więc powinienem się wyrobić.

Nie wiem tylko czego się spodziewać... Czy będzie tak: :angel: Czy będzie tak: :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... Przeczytał,że Johnny będzie,więc relacja pewna,to w Alpy jedzie... :wink:

eeee.... tam w Alpy.... na ochodzitej parking też jest bezpłatny, a i w Istebnej:rolleyes::

Ja się tam na pewno pojawię... na pewno jak mnie Prezydent zaprosi, to oczywiście nie śmiem odmówić, teraz tylko czekam aż zadzwonią z magistratu:rolleyes::, to wystarczy, nie trzeba pisemnie:tongue:

Edytowane przez SB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee.... tam w Alpy.... na ochodzitej parking też jest bezpłatny, a i w Istebnej:rolleyes::

Ja się tam na pewno pojawię... na pewno jak mnie Prezydent zaprosi, to oczywiście nie śmiem odmówić, teraz tylko czekam aż zadzwonią z magistratu:rolleyes::, to wystarczy, nie trzeba pisemnie:tongue:

Zaprosiłem Prezydenta,więc magistrat to kwestia czasu... :rolleyes::

Johnnemu przecież nie odmówi! :wink: I jeszcze ta baranina... :applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówiłem tak zrobiłem.

Sam dobrowolnie nie pojechałem,ale wyciągnął mnie SB. Bez nart oczywiście.

Pojechaliśmy dokonać odbioru.

Wszystko jak na razie gra. :smile:

Parking dzisiaj za darmo,i on niestety pewnie będzie też tak jak wyciąg tylko na rozruch darmowy.

Wyciąg dzisiaj i jutro za darmo.

Jak na razie ludzi mało,a nawet bardzo mało.Szczególnie jak na darmoszke.

Jutro pewnie będzie większa frekwencja.

Inwestycja może się podobać.

Ale niestety trasa jest nie potrzebnie sztucznie zawężona tak,że nie da się jeździć pod krzesłem. Szkoda.:sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...