Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
kriwas

buty narciarskie

10 postów w tym temacie

Mam pytanie jestem 31 mężczyzną, wysoki przegub, dość umięśniną ( grubą) łydkę mam problem z doborem butów, jeżdzę na nartach w stopniu średniozaawansowanym, lubię dość szybką i agresywną jazdę.

Mój problem to uciśk w łydce i mrowiejąca stopa

Pomóżcie jakiej firmy mam szukać butów.

Dzieki za pomoc

nikt Ci nie poleci konkretnego modelu butów bo każda stopa jest inna jedz do windsportu w krakowie bądz tyrolski w rudzie a najlepiej do bielska do szafrańskiego dobiorą ci buta w 100:)

nam nie uda się dobrać ci buta bo każa noga inna i but butowi nie rowny mozemy polecić Ci twardość ale konkretne modele musisz sam szukać

Edytowano przez bugajson
1 osoba lubi to

buty

Ale czy są jakieś firmy które mają niższe buty lub cokolwiek?

no tak są buty dla ludzi z niskim podbiciem tlyko pytanie co znaczy niskie podbicie - kazda noga jest inna- jedyne co pozostaje to jechac tam gdzie mozna sobie za pomocą skanera dobrać odpowiedni model buta a potem skonfigurować go pod noge ( wygrzać uformować etc).:)

podpinam się pod temat-Conform'able

mam buty atomic B-tech 90 z taką wkładką.Co prawda nie narzekam zbytnio na komfort, buty mnie nie uciskją i są dobrze dopasowane, jednak skoro mam taka wkładkę to może warto ją wykorzystać??Czy dużo poprawia taka wkładka, czy warto ją dopasowac?Ile kosztuje takie formowanie, z tego co wyczytałem to najbardziej polecacie ten sklep w Bielsku

daje bardzo dużo:) a cena nie wiem musisz zadzwonić do bielska zapytać się w jakiej cenie wygrzewają buta ale nie będize to jakiś majątek

Kiedyś wyczytałem gdzieś że ludzie po takim formowaniu narzekali, pisali że niby ktoś to formowanie spartaczył. Czy to jest możliwe??Jeśli tak to jak to można spartaczyć?Czy ta wkładka w trakcie formowania pęcznieje czy tylko się jakoś wypacza??

to nie jest but na wtrysk więc tam nic nie pęcznieje ona sie uplasatycznia i dostosowuje do stopy:) więc spokojnie nikt w tym nic nie spartaczy:)

tam nie wciska się pianki bo to nie jest wtrysk tak jak mowilem wygrzewają wkladasz nogi czekasz i jest git:)

1 osoba lubi to

Dzieki! Zawsze powtarzam że internet to kompendium wiedzy:-):)

Narty ?

Potrzebuje pomocy w doborze nart i jakie najlepsze dla mnie będą parametry ?

Męszczyzn 31 lat

waga - 100kg

wzrost 180cm

umiejętności - sredniozaawansowane

upodobania- szybka i energiczna jazda

stoki czerwone, czarne

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0