• Announcements

• JC

Ruszamy z nowym Forum   09/29/2016

Moi drodzy, Po sporych problemach z poprzednim programem do obsługi forum zdecydowaliśmy się na zmianę dostawcy. Po kilku tygodniach testów wygląda na to, że nowe forum pracuje stabilnie, a nowe funkcję sprawują się bardzo dobrze. Postaraliśmy się, aby wszystkie Wasz posty zostały przeniesione do nowego formatu.
      Mam nadzieję, że szybko przyzwyczaicie się do nowego systemu obsługi, tym bardziej, że wielu z Was korzysta z podobnego forum , tylko w starszej wersji. Na nowym forum mamy wiele nowości. Nowy Kalendarz, w którym wstałwiłem interesujące nas imprezy PŚ w Narciarstwie Alpejskim, ale także skoki i biegi narciarskie. Ma nadzieję, że będziecie aktynie uzupełniać o ciekawe imprezy z naszego podwórka. Nowa Galeria - w której możecie tworzyć własne albumu i jednorazowo dodać nawet 100 zdjęć. Forum pozwala teraz na szybkie dodawanie zdjęć z galerii do newsów. Filmy wstawiamy teraz w ten sposób, że wklejamy do posta link prosto z YouTube lub innych serwisów. Jest też zakładka Czat - na razie w bardzo okrojonej wersji - jednocześnie może na niej rozmawiać tylko 5 osób, ale jeżeli się Wam spodoba, to rozszerzymy funkcjonalność do kilkudziesięciu osób. Zakładka Aktywność - pozwoli Wam szybko zorientować się, co dzieje się na forum, jakie są nowe posty, nowe tematy. Ułatwi odszukanie interesujących was informacji. Nowe forum działa w wersji responsywnej na telefonach komórkowych, zainstalowana została także wtyczka Tapatalk. Jako, to na nowym organizmie mogą się zdarzyć małe "bugi", ale proszę o informowanie mnie o nich. Będziemy się starać jak najszybciej je usunąć. Tych wszystkich, którzy poczuli się zawiedzeni poprzednią wersją przepraszam za niedogodności. Mam nadzieję, że nowe forum spełni Wasze oczekiwania.
Sign in to follow this  
Followers 0
prez7

Uszkodzone Rossignol Zenith Z1 170cm 05/06 czerwone

5 posts in this topic

Witam, mam do sprzedania uszkodzone narty Rossignol Zenith Z1 czerwone 170cm model 05/06 wraz z wiązaniami Axium 300Axitec2 cena ok 250zł

Ewentualnie odkupię taką jedną nartę, jeżeli ktoś ma na sprzedaż. Link do modelu narty:

http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=1416&id_modelu=1797

Jedna z nart jest przełamana na pół, przednie wiązanie ma odłupany plastik, ale oceniam że powinno być jeszcze dobre (pomijając względy estetyczne) Narty wystawiłem na Allegro wraz ze zdjęciami link

Druga narta, nie draśnięta kompletna stan bdb. Do wypadku doszło w tym sezonie na Słowacji, był to wyjątkowy pech (lub szczęście bo moglem połamać nogi) ,zawadziłem czubem narty, mocno ją uginając i łamiąc wpół, tuż pod przednim wiązaniem.

Narty były używane bardzo mało,( max 4-5 dni w sezonie), kupione w grudniu 2006, Stan nart oceniam na między dobry (bo są trochę porysowane) a bdb - mam na myśli ślizgi oraz krawędzie (a nie złamanie). Generalnie uważam że to bardzo dobre narty szczególnie w średnich i dużych prędkościach spisywały się naprawdę dobrze.

UWAGA !!!

Jeżeli ktoś z Państwa posiada taką nartę, ten sam model, rozmiar i kolor na sprzedaż, to również chętnie rozważę odkup, bo jeździło mi się na nich naprawdę świetnie i gdyby nie wypadek, dalej bym na nich szusował przez co najmniej jeszcze kilka sezonów.

Narty były używane w sumie, przez cały okres ich posiadania, ok 20dni zjazdowych. Kupiłem je w Delta Sport, zostały również wstawione na Allegro.

W razie pytań, chętnie udzielę wszelkich informacji, proszę dzwonić pod numer 508024789, w godz. 10.00 - 20.00. Oczywiście narty można obejrzeć, po wcześniejszym umówieniu się.

Preferuję klientów z Wa-wy, ale jak ktoś będzie chciał wysyłkę, to proszę bardzo

Edited by prez7

Może nie powinnam tego komentować, bo nie lubię być niemiła, ale uważam takie ogłoszenie za niesmaczne poetycznie mówiąc.

Po pierwsze, za 250 zł da się kupić dobre narty, po drugie, no chyba nie jest najbezpieczniej jeździć na złamanych nartach.....

Nartki nadają się raczej nie na sprzedaż...

Ale akurat z powodu wypadku współczuję!

1 person likes this

Dziwne, że nikt nie napisał jaki Rossi jest super a np Atomic fe bo plastik w środku i się łamie :D :D

wypadku współczuje, bo sam uszkodziłem na pilsku moje narty:/ Na szczęście skończyło się na uszkodzonmym ślizgu.

No z ceną to pojechałeś po bandzie. Wątpie żeby ktoś je kupił za taką cenę.

Życze powodzenia.

1 person likes this

Nie wiem, czy jest to "smaczne, czy też nie smaczne", ale informacja jest jasna, wszystko dokładnie opisane poza tym być może nie zauważyłaś, napisałem również, że odkupię taką nartę, tak ? Jest to oferta, do której nikt nikogo nie zmusza.

Ja wiem, że można kupić "jakieś tam" używane narty do jedzenia, za 250zł żaden problem, ale kup mi Rossignol Zenith Z1 170cm czerwone za 250zł ??? Biorę.

Te narty używane kosztują ok 500zł (zależnie od stanu tech.) Sprzedaję je, niejako na części, czyli, wiązania ok 100zł, jedna sprawna narta ok 150zł, połamana gratis :)

Co do ceny jest możliwość negocjacji, nie jestem z kija od szczotki.

Na zakończenie powiem tak narta ta bardzo mi odpowiadała, średni skręt, dobrze trzymała w dużych prędkościach, a to właśnie lubię, w sumie jeździłem na nich, przez cały okres użytkowania ok 20dni zjazdowych, czyli tyle co forowicze tego forum robią w jeden sezon.

Jak ktoś ma taką nartę również rozważę odkup, bo bardzo mi przypasowały i dalej mógłbym na nich jeździć.

Edited by prez7

Witam, mam do sprzedania uszkodzone narty Rossignol Zenith Z1 czerwone 170cm model 05/06 wraz z wiązaniami Axium 300Axitec2 cena ok 250zł

:D