Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dni na nartach


JC

Rekomendowane odpowiedzi

No i dobrze:) bo już niektórzy wpędzali mnie w głęboki stres;):cool:
Naciągają:rolleyes:No ale to się skończy, za niedługo będzie we wszystkim GPS(kurtka, kask, gogle, buty) i nie będzie ręcznego wpisywania tylko pójdzie to "z automatu" na forum

heiss.gif

heiss.gif.66bec16632d250cec58f3fec87568995.gif

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżony, ale lodowiec liczy się chyba do starego sezonu;)

Poszedłem za słowami samego Bossa:

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php/9007-Warunki-narciarskie-09-10?p=75432&viewfull=1#post75432

Byłem na początku lipca,czyli na początku drugiej połowy roku. ;)

Gdzieś jeszcze była relacja z wyjazdu JC do Kaprun w lipcu,ale znaleźć nie mogę. :rolleyes:

O!Jest!

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php/11188-Polski-Dni-Zell-am-See-Kaprun-2010?p=105070&viewfull=1#post105070

:rolleyes:

Edytowane przez johnny_narciarz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...

Jakby doliczyć dni na sztucznych stokach... to dzisiaj odnawiałem miesięczną wejściówkę na swój :) (w Southampton). I parę dni by się już zebrało B| :D

Po wakacyjnym lenistwie, podróżach i obżarstwie - dwa, trzy razy w tygodniu na nartach - ulubiona rutyna :) Fajnie, że córcia też całe lato dopytywała: "kiedy pójdziemy na narty?" i jeździ teraz ze mną :)

W międzyczasie "wygrzałem" sobie nowe buty (Salomon X Pro 100), zaliczyłem też stok w Gloucester (najdłuższy w Anglii, 230m), i kontuzję, gdy wjechał we mnie jakiś początkujący koleś (jakimś cudem stłuczeniu uległa góra lewej stopy, złamania nie stwierdzono, tylko "zapalenie tkanki miękkiej", kilka dni wolnego w pracy).

W przyszłym tygoniu dzieciaki w UK mają ferie - miałem nadzieję na L2A, ale żona nie dostała urlopu (Francuzi wiedzą kiedy brytyjskie dzieci mają ferie, ośrodki specjalnie otwierają, reklamują, ale ceny też podnoszą, a jeszcze ten kurs funta :( ).

Teraz batalia w pracy by na Święta urlopy dostać (plan: Polska, rodzinne strony, a potem Krynica)

Lutowe ferie - urlopy uzgodnione, i oby w Alpy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...