Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Amin

Gdzie najlepiej i najbliżej na narty?

6 postów w tym temacie

Witam Was drodzy forumowicze!

W tym roku w lutym po raz pierwszy byłem na nartach w Alpach w Marrileva 1400. Jeżdżę jako średniozaawansowany i są tacy co mówią że się rozwijam. Preferuję jazdę relaksacyjną z lekka nutką energetyczną bo z reguły przygotowania brak a i muldy są dla mnie przeklęstwem. Orczyki niemile widziane - trzeba kiedyś odpocząć.

W roku 2011 chciałbym też pojeździć w Alpach jednak może trochę bliżej. Pomyślałem o Austrii. Chciałbym tak jak we Włoszech móc wyjechać z kwatery na nartach i wrócić do niej w ten sam sposób. Kwatera standardowa z łazienką i aneksem kuchennym ( własne wyżywienie). Możliwość jeżdżenia po rozległych okolicach. Czy ktoś z Was był w takim miejscu i chciałby podzielić się wrażeniami i przedstawić mi to miejsce - byłbym wdzięczny.

Jeśli kogoś interesuje obiektywne spojżenie na Marillevę 1400 i kwatery Sole Alto to oczywiście jestem, do dyspozycji. pozdrawiam Andrzej.

Amin,napisz w jakim terminie planujesz wyjazd,początek grudnia to raczej tylko lodowce,ale jeśli póżniej to już będzie można coś pomyśleć :rolleyes::

1 osoba lubi to

Andrzej,

Może pomyśl o ośrodkach narciarskich w Karyntii (Austria). Dla przykładu podam Katschberg, Turracher Hoehe, Nassfeld. Odległość od południowej granicy ok 750 -800 km.

Przeszukaj trochę forum pisaliśmy na temat tych miejscówek dość dużo.

1 osoba lubi to

Myślę o końcu lutego i poczatku marca. Pozdrawiam Amin

Bardzo dziękuję za podpowiedź ale powiem szczerze że słabo śmigam w tych zakładkach i jest to dla mnie mało czytelne. Liczę tu na konkretną podpowiedź o miejscu gdzie ktoś już był i z całym przekonanie może polecić. Pozdrawiam Andrzej.

Może Hochkar?

To chyba nie jest "rozległa okolica"

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0