• Announcements

  • JC

   Ruszamy z nowym Forum   09/29/2016

   Moi drodzy, Po sporych problemach z poprzednim programem do obsługi forum zdecydowaliśmy się na zmianę dostawcy. Po kilku tygodniach testów wygląda na to, że nowe forum pracuje stabilnie, a nowe funkcję sprawują się bardzo dobrze. Postaraliśmy się, aby wszystkie Wasz posty zostały przeniesione do nowego formatu.
   Mam nadzieję, że szybko przyzwyczaicie się do nowego systemu obsługi, tym bardziej, że wielu z Was korzysta z podobnego forum , tylko w starszej wersji. Na nowym forum mamy wiele nowości. Nowy Kalendarz, w którym wstałwiłem interesujące nas imprezy PŚ w Narciarstwie Alpejskim, ale także skoki i biegi narciarskie. Ma nadzieję, że będziecie aktynie uzupełniać o ciekawe imprezy z naszego podwórka. Nowa Galeria - w której możecie tworzyć własne albumu i jednorazowo dodać nawet 100 zdjęć. Forum pozwala teraz na szybkie dodawanie zdjęć z galerii do newsów. Filmy wstawiamy teraz w ten sposób, że wklejamy do posta link prosto z YouTube lub innych serwisów. Jest też zakładka Czat - na razie w bardzo okrojonej wersji - jednocześnie może na niej rozmawiać tylko 5 osób, ale jeżeli się Wam spodoba, to rozszerzymy funkcjonalność do kilkudziesięciu osób. Zakładka Aktywność - pozwoli Wam szybko zorientować się, co dzieje się na forum, jakie są nowe posty, nowe tematy. Ułatwi odszukanie interesujących was informacji. Nowe forum działa w wersji responsywnej na telefonach komórkowych, zainstalowana została także wtyczka Tapatalk. Jako, to na nowym organizmie mogą się zdarzyć małe "bugi", ale proszę o informowanie mnie o nich. Będziemy się starać jak najszybciej je usunąć. Tych wszystkich, którzy poczuli się zawiedzeni poprzednią wersją przepraszam za niedogodności. Mam nadzieję, że nowe forum spełni Wasze oczekiwania.
Sign in to follow this  
Followers 0
Amin

Gdzie najlepiej i najbliżej na narty?

6 posts in this topic

Witam Was drodzy forumowicze!

W tym roku w lutym po raz pierwszy byłem na nartach w Alpach w Marrileva 1400. Jeżdżę jako średniozaawansowany i są tacy co mówią że się rozwijam. Preferuję jazdę relaksacyjną z lekka nutką energetyczną bo z reguły przygotowania brak a i muldy są dla mnie przeklęstwem. Orczyki niemile widziane - trzeba kiedyś odpocząć.

W roku 2011 chciałbym też pojeździć w Alpach jednak może trochę bliżej. Pomyślałem o Austrii. Chciałbym tak jak we Włoszech móc wyjechać z kwatery na nartach i wrócić do niej w ten sam sposób. Kwatera standardowa z łazienką i aneksem kuchennym ( własne wyżywienie). Możliwość jeżdżenia po rozległych okolicach. Czy ktoś z Was był w takim miejscu i chciałby podzielić się wrażeniami i przedstawić mi to miejsce - byłbym wdzięczny.

Jeśli kogoś interesuje obiektywne spojżenie na Marillevę 1400 i kwatery Sole Alto to oczywiście jestem, do dyspozycji. pozdrawiam Andrzej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Amin,napisz w jakim terminie planujesz wyjazd,początek grudnia to raczej tylko lodowce,ale jeśli póżniej to już będzie można coś pomyśleć :rolleyes::

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Andrzej,

Może pomyśl o ośrodkach narciarskich w Karyntii (Austria). Dla przykładu podam Katschberg, Turracher Hoehe, Nassfeld. Odległość od południowej granicy ok 750 -800 km.

Przeszukaj trochę forum pisaliśmy na temat tych miejscówek dość dużo.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo dziękuję za podpowiedź ale powiem szczerze że słabo śmigam w tych zakładkach i jest to dla mnie mało czytelne. Liczę tu na konkretną podpowiedź o miejscu gdzie ktoś już był i z całym przekonanie może polecić. Pozdrawiam Andrzej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0