Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warunki na Chopoku


andrzej67

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, leitner napisał:

Na Biela Put płynie dość rwący potok. Nieźle zniszczy trasę.

Oj tam  ....dlaczego zaraz niszczy ?  Tu właśnie słowacy stawiają chwilowo inny ośrodek sportowy na majówkę :D:D Będzie się działo !! :D

 

 

large_298daf85b9e798bb4c6ceca349e7f808.jpg

Edytowane przez bolec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wygląda to ciekawie :( deszczem nap...a zdrowo. Na Slovaki miejscami na drogach rwące rzeki.

Obecnie w Besenovej +4 i leje. Jeżeli nie ma inwersji to u góry może sypać . Ale i tak jutro jazda do przyjemności to nie będzie należeć.

Ale pojadę zobaczyć to na żywo. Chyba żeby naprawdę jakiś kataklizm w nocy czy rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem wkładać w ten wątek czegoś znowu nie związanego bezpośrednio z Chopokiem ale grono czytających jest jak rozumiem zainteresowane warunkami ogólnie na Słowacji i możliwością pojeżdżenia więc :).......Rohace jako tako się trzymają jeszcze i tam się wybieramy właśnie w weekend.  @keisyzrk proponował nawet małe WZF ale z tego co widziałem bez odzewu :( Resztę pozostawiam do Waszego przemyślenia :D Pozdrawiam serdecznie i być może do zobaczenia ! :) 

Edytowane przez bolec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem dziś przez Dolny Kubin... opad 30-40 litrów jazda 70 na szybkich... bajki nie będzie. Choć rozpatruje ewentualność... ale rano pewnie napiszą że... ale nie chcę być złym wróżbitą

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jasiek napisał:

Jechałem dziś przez Dolny Kubin... opad 30-40 litrów jazda 70 na szybkich... bajki nie będzie. Choć rozpatruje ewentualność... ale rano pewnie napiszą że... ale nie chcę być złym wróżbitą

 

Aktualnie zamknięta jest już droga przed samą Demanovą, brak dojazdu nawet do Pavciny Lehoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, przemo_narciarz napisał:

Ten film to chyba nie z demanovskuej?!

Weź nie rób siary... 8 lat tu jeździsz! Potok płynący wzdłuż drogi a końcówka to zakręt tam gdzie 70 przed Demianovką ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, pawelb91 napisał:

 

To juz nie ma zartow...

https://nasmikulas.sme.sk/c/20520799/demanovka-sa-vyliala-voda-ohrozuje-domy.html

na Chopoku wg.danych spadlo wczoraj ok 100mm deszczu!!!wiec tak to sie musialo skonczyc jak powyzej :|

http://www.weatheronline.pl/weather/maps/city?LANG=pl&SI=kph&CEL=C&WMO=11916&TIME=all&CONT=euro&R=0&LEVEL=140&REGION=0001&LAND=SK&ART=niederschlag&NOREGION=1&PLZ=&PLZN=&SORT=__&TEMP=___&WETTER=__&&TYP=__&SEITE=0

a teraz juz mrozi prawie wszedzie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypatrywałem Jaśka na Pole Position na Bile Put, ale dziś Chopok stoi. Wczorajsze powodzie poczyniły sporo szkód i dla bezpieczeństwa robią przegląd... No i słusznie!

Gdyby tak śniegiem sypnęło, a nie deszcz... Taki mały Powder Attack... :x Pomarzyć zawsze można...

Ja melduję się w poniedziałek 1 maja, czyli ostatni dzień działania.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam gorącego news'a z godziny 18!!!  prosto od polici slovackiej:

Droga do Doliny będzie jutro otwarta co nie znaczy że Jasna będzie jeździć :) 

Już teraz jest przejezdna tzn. jest zakaz ruchu ale samochody puszczają wahadłowo bo na wysokości bramy do doliny jest wyrwa w asfalcie na jeden pas 

20170429_173342.thumb.jpg.ef62b81395103811b411aa1aed711fef.jpg20170429_173756.thumb.jpg.c9716e615b5641b2ff909bbdd6c86982.jpg

A w ogóle to pogada dziś się poprawiła słonecznie, z małym zachmurzeniem. Chopka widać prawie do szczytu. Tatry Wysokie też spoko. Może będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zajtra 30. 4. 2017 bude stredisko Jasná Nízke Tatry opäť v prevádzke. 

Po viacdňovom výdatnom daždi, sú podmienky na lyžovačku výrazne pohoršené. Sneh čo ostal je prírodný a mokrý. Zjazdovky už nie je možné upravovať snehovým pásovým vozidlom. Odporúčame návštevu strediska skôr na pešiacku turistiku lanovkami."

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...