Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warunki na Chopoku


andrzej67

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś piękny dzień. Choć poranny widok Biela Put trochę przyłamywał:

bp.thumb.jpg.d7d33a53ccded8207c19371b6434803a.jpg

Od rana słonecznie do 12 potem zachmurzenie ale wysokie chmury. Warunki na południu tak jak pisałem bajeczne. Miękko, wiosennie. Na północy rano szczyt ze świeżym śniegiem pod którym lód. Od Lukovej zero śniegu a więc lodowe wyboje dzięki którym można było sobie zęby przytępić. Zastanawiałem się czy to zęby dzwonią czy narty. Na FISie podobnie góra fajnie potem walka o przeżycie. Jak wróciłem z południa koło 11.30 trasy puściły i było bardzo fajnie. Mało ludzi. Warunki naprawdę jak na maj rewelacyjne. Jutro będzie się działo... :) 

fis1.thumb.jpg.05495c00e562d0a9767e4e0ba37465e7.jpgfis2.thumb.jpg.b11025db01c560fc2875ae21f1de3a14.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na południu jest miekko ale mamy wiosnę ? musi być miękko i dlatego jest pięknie ?

Na północy do 11 beton że rocker chciał mi zemby wybić ? 

Spoko na czym przyjedziesz to polatasz ? tylko boję się że nie uratrakowali. Oni mają już to w d...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

3 godziny temu, johnny_narciarz napisał:

Pozdro z Ćhopoka! Jak widać, pogoda do d... :D Rano twardo, ale już puszcza. B|

 

 

IMG_20170501_111511.thumb.jpg.e182bf88e1dbbdf23fd5651bfbffc5f9.jpg

Nieźle się bawicie, co? Ja dzisiaj przydomowo grill, żeby dzieci nie padły z głodu przez najbliższe dni;

WP_20170501_002.thumb.jpg.4fd2ba56194288e1b401fd3fdbabcef5.jpg

Jutro jakiś thermal park, drzemka i pożegnanie sezonu w środę w Rohace około 12-14. Pozdrowienia ostatni Mohikanie!

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hupon a co to za Chopok? bo takiego nie znam :) 

@leitner masz w 100% racji totalne dziadostwo :) 

Tylko dlaczego te deb...e kończą sezon??? >:( :mad: Slovaka nie zrozumiesz. Ale częściowo to Wasza wina bo trzeba było ruszyć te szanowne cztery litery!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa... a co do warunków i zakończenia sezonu na Chopku nie będę się wysilał i nie chcę zabierać przyjemności @johnnemu. Pewnie będzie barwnie i kolorowo, bo kręcił filmy, robił foty aparatem, smartfonem i wszystkim co posiadał ?. W końcu nie było go tu od roku ?. Ja napiszę tylko... dzięki za fajne jeżdżenie w miłym towarzystwie. 

PS. Świetne zakończenie sezonu 45km w nogach.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak szczerze... 

Zjeździłem się dziś jak dzika świnia, super dzień, super jeżdżenie. Kocham wiosenne narty. Trzeba mieć co prawda trochę tego czegoś... ale jazda jest przejebiaszcza 

Zabawa ze śniegiem... jest... nie ma... Ułamek sekundy i dupa... zamiast free... kosówka ? no i to w tej zabawie jest najpiękniejsze. Tak jak Chopek co dzień to inny. Dziś północ od rana BEST a południe o 11 twarde i fuuuj!

Ta góra żądzi się swoimi prawami ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.05.2017 o 21:43, Jasiek napisał:

No toś poszedł po bandzie...

Pisali że do 1.05

PS. Nietrzeba było pytać tylko jeździć

wiem co pisali probwoalem wplynac na zmiane decyzji, oczywiscie ze jezdzilem zrobilem 28 km a pytalem przy starcie i przy zejsciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to KRAWACIARZE podejmują decyzje. A te Panie tylko przekazują info no i niestety im się dostaje a nie tym debilom co zakończyli sezon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Wczoraj kilka godzin na Chopoku. Warunki: w sumie nie wiem bo mgła była jak cholera  :-) . Lód, muldy , odsypy , mokry śnieg . gdzieś tam jeździłem , nawet 200 metrów od szczytu było w pewnym momencie słońce. potem ,jak pisałem, mgła na 5-10 metrów. Czyli tragedia a nie jazda.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...