Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

W poniedziałek tak zrobiłem. Rano COS po kilku godzinach SON. Ja zjechałem do Soliska i czekałem na przystanku na busa do centrum. Przystanek całkiem blisko, około 100m od kas przy golgocie. Według rozkładu jeżdżą co godzinę, ale raczej rozkładu się nie trzymają, bo przyjechał 20 minut szybciej. Za przejazd zapłaciłem 3zł.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, czepek napisał:

 Jest ścieżka odbijająca z "3" z Małego Skrzycznego, która "wypada" na zakręcie na Ondraszku(a właściwie na dole tego zakrętu). Tyle tylko, że ta ścieżka prowadzi praktycznie ciągle pod górę. W butach zjazdowych jak dla mnie takie podchodzenie to horror. W kilku miejscach podchodziłem bez nart to znowu buty się mocno zapadają. Przejście zajęło mi 40 minut.

A po co sie po lesnych sciezkach motac i szukac wejscia na Ondraszka :) Mozna sobie isc badz jechac odpychajac sie prosto z MS szlakiem zielolnym w str Skrzycznego,co prawda koncowka jest lekko pod gorke,ale da sie isc nawet w butch narciarskich:) Nawet w ubiegla sobote sobie tamtedy wracalem z Cosu,choc moglem zjezdzac 3 trawersujac MS :) Powrot Z SONU z parkingu busem czy PKSem bezproblemowy w str centrum :)) zreszta mozesz kogos przy okazji poprosic o podwozke jesli jedzie w ta sama strone:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎02‎-‎14 o 19:09, leitner napisał:

Napiszę krótko, bo za dużo nowego się nie dowiedziałem.

Cennik:
Za rok planują sezonówkę GoPass Chopok-Szczyrk.

Pozostaje zatem pytanie za ile ta przyjemność i czy będzie możliwość kupna wcześniej z odpowiednią zniżką tak jak teraz na Chopoku :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. 

Mam nietypowe pytanie, przyjeżdżamy jutro ze znajomymi do Szczyrku i potrzebujemy gdzieś zostawić rzeczy na czas jazdy bo kwatera niestety będzie dostępna dla nas dopiero po południu. Czy jest możliwość zostawić gdzieś w mieście lub przy wyciągach rzeczy? Jakiś depozyt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2017 o 19:09, leitner napisał:

Poszerzone zostaną mocno 2,3,4,7 (poniżej Hali S.) i Golgota a mniej 1. Oświetlone będą 2 i 3. Nie wiadomo co z "jedynką" - na razie nie jest to pewne. Koszt jej oświetlenia to połowa szybkiej kanapy.

Także korzystajcie z oswietlonej Golgoty i Suchego, bo za rok już tego nie będzie...

To wielka szkoda że nie będzie oświetlonej Golgoty i Suchego. Dodatkowo martwi mnie zapowiedź poszerzenia 7. Samo w sobie to nie byłoby takie złe (choć czy jest tam wąsko?), ale żeby przy okazji nie "wykastrowali" i nie wygładzili tej trasy na odcinku z Suchego. Jest taka fajna, urozmaicona z tymi uskokami i skrętami... 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam po godz. 19 w sobotę - już znak przy głównej ulicy: "Willa pod Gonodolą"  przykuł moją uwagę. Po chwili postoju i przypatrywania się temu wszystkiemu akurat ktoś przyjechał na ten parking i zaczął ćwiczyć drfity na lodzie - tak blisko siatki, że z tych domów wyszli sprawdzić co się takiego dzieje.

Ale jeszcze a propos Szczyrku - po sobocie mama takie przemyślenia:

- kanapa z Soliska na Juliany - na niektórych mapach ośrodka w sobotę widziałem naniesioną ją białą linią tylko do końca Golgoty - a wcześniej widziałem w ośrodku też mapy, gdzie ta biała linia leciała aż na same Juliany - ostateczna wersja rozumiem, że aż na Juliany.

- gondola powstanie, ale póki co te orczyki w Czyrnej zostają (wywalane będą na razie tylko te w Solisku). Kanapy zamiast orczyków w Czyrnej - dopiero w późniejszym etapie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fundu napisał:

- kanapa z Soliska na Juliany...

- gondola powstanie, ale póki co te orczyki w Czyrnej zostają (wywalane będą na razie tylko te w Solisku). Kanapy zamiast orczyków w Czyrnej - dopiero w późniejszym etapie.

Tak, na niektórych mapach jest błąd - kanapa będzie na same Juliany.

Nie do końca - zostają tylko orczyki przy Bieńkuli. Te krótsze będą zdemontowane.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie się dało jakoś do niej zjechać na nartach ? [emoji4]

Tak
Tam była kiedyś taka trasa dojazdowa - cały czas jest widoczna z lewej strony 3 (patrząc od góry). Odjazd będzie przed drogą (która jest na "trójce") prosto na parking :)

Jak ktoś chce się przejechać pojedynczymi wyciągami w SON (jedynymi takimi na ŚWIECIE), to ma na to ostatnią szansę - za kilka miesięcy pozostanie po nich jedynie wspomnienie.

8703ec00fa563ba497c00fbe8208e307.jpg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, surfing napisał:

Czerwona, czarna i niebieska istniejące.

Zielona-było by super.

Będzie raczej coś takiegoson.thumb.png.3132dd1e79bfaf00e0d4ac2be179aa09.png

Od czarnej Bieńkuli nie da się zrobić dojazdu, bo, jak napisał hupon, tam jest pod górkę. Z czerwoną też nie będzie tak łatwo - tam też jest chyba pod górkę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, leitner napisał:

Będzie raczej coś takiego

Od czarnej Bieńkuli nie da się zrobić dojazdu, bo, jak napisał hupon, tam jest pod górkę. Z czerwoną też nie będzie tak łatwo - tam też jest chyba pod górkę.

To ten dojazd do gondoli bedzie zaje...tzn zajezdzony na maxa...!!!!!Mimo nawet najlepszego nasniezania,to wys n.p.m sprawi ze po totalnej kaszy sie bedzie tam dojezdzac...no ale coz.nie da sie tego juz zmienic...Mam jeszcze pare wolnych dni od 12 marca.i tak patrze na prognozy i...obawiam sie ze zostanie same MS,Golgota i 10 i COS powyzej Jaworzyny...No ale Chopka tez sie odwiedzi :)

Edytowane przez Baartos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o tym pisałem że ta kolej to nie dla narciarzy.

To "kanapa rodzinna". TMR to uwielbia niebieskie rodzinne trasy i podgrzewane kanapy lub kabinki (wie co robi). Bo to oni nabijają kieszeń spółce a nie ci którzy przyjadą pojeździć! Z jeżdżenia nie ma kasy! tylko straty.

Knajpy "to jest to" co przynosi zyski. Tu herbatka, tam kiełbaska i ciasteczko i piweczko... kasiorka leci!

My musimy poczekać na kanapę z Czyrnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...