Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

Panie Jacku jak się jest zaślepiony BSA to nie widzi się, że tam u konkurencji (gdzie nie płacą) budują się 4 koleje w jednym miejscu!!!

Pozdrawiam. Baw się pan dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca w jednym miejscu - COS i SON to jednak co innego. Tak czy inaczej inwestycje są gigantyczne. Na żywo robi to dużo większe wrażenie niż na zdjęciach. Górna część nowej trasy Juliany - Solisko jest już wyprofilowana. Podobnie trasy z Suchego na Solisko. Golgota stoi nieruszona. Najlepiej jest na Małym Skrzycznem - cisza i spokój. Sporo poszerzają 2 do Czyrnej w okolicach Hali Skrzyczeńskiej. Będzie to fajna konkretna trasa. Miło patrzeć, jak SON się zmienia, ale orczyków cały czas mi szkoda. Całe szczęście trochę zostanie na przyszły sezon. Być może zostanie coś więcej... 

Nie chcę być adwokatem JC, ale te posty o kasie są już trochę nudne. To jest sprawa Jacka i chyba nie ma sensu wywlekać tego na forum publiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, leitner napisał:

Nie do końca w jednym miejscu - COS i SON to jednak co innego..

Łał... poważnie? jeżdżę tam 30 lat i nie wiedziałem! :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Jasiek napisał:

Łał... poważnie? jeżdżę tam 30 lat i nie wiedziałem! :rolleyes:

Nie wnikam ;) Nie wiem, kiedy ostatnio tam byłeś, ale już przy kasach widać współpracę COSu ze skionline.pl (moim zdaniem to bardzo dobrze - to jest atut a nie zarzut!) - podobnie na stronie www.

Jasiek, polecam Ci przejechać się na moto i chociaż z dołu popatrzeć na to, co się tam dzieje. Widać, że w Polsce Słowacy też potrafią fajnie urządzić ośrodek :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Cię martwić JC, ale masz przewalone. Zarzucano Ci nieobiektywność ze względu na banner na BSA, teraz doszedł COS. Nie daj Boże okaże się, że jest tego więcej i nie podniesiesz się z fali hate'u [emoji3] 

 

Muszę poszukać jeszcze zdjeć z SON, potem z Harendy, Białki i kilku innych miejsc.

Do tego jeszcze największa w Polsce sieć wypożyczalni, w każdej logo skionline.pl na drzwiach - od Bieszczad po Sudety.

 

Chyba masz rację! [emoji6]

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, JC napisał:

A popatrzyłeś w prawo? Co się stało koło Golgoty?
Byłem na górze, pod dolną stacją orczyków na Julianach, tam też już się duuużo dzieje.

 

Piękna wyprofilowana nowa trasa nr. 9 :) Tzn. jeszcze do końca nie wyprofilowana, ale początek już gotowy. Obok czekają elementy nowego naśnieżania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, leitner napisał:

Piękna wyprofilowana nowa trasa nr. 9 :) Tzn. jeszcze do końca nie wyprofilowana, ale początek już gotowy. Obok czekają elementy nowego naśnieżania. 

A ja jak słyszę, że trasa jest wyprofilowana to już piękna przestaje dla mnie być. Idąc tokiem myślenia drogiego Bumera, to jak kobieta - usta botoks, cycki silikon, tyłeczek  też chirurgicznie poprawiony... niby kobieta ładniejsza, ale tylko niby. ;)   

Edytowane przez marionen
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie pojadę na Slovakie, to polecę znów na moto. Ale teraz może zsiądę z rumaka i porobię trochę zdjęć. 

PS. aleeee może... :D bo to zależy czy będzie mi się chciało... 9_9 i jeszcze czy nie będzie za ciepło :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, marionen napisał:

A ja jak słyszę, że trasa jest wyprofilowana to już piękna przestaje dla mnie być. Idąc tokiem myślenia drogiego Bumera, to jak kobieta - usta botoks, cycki silikon, tyłeczek  też chirurgicznie poprawiony... niby kobieta ładniejsza, ale tylko niby. ;)   

Na pewno będzie z niej ładny widok. Dla nas będzie ona o tyle fajna, że dzięki niej Golgota będzie nieco luźniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...