Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, leitner napisał:

Jakaś ilość 4 mln. Oczywiście spora część to narciarze sporadyczni i ci, którzy jeżdżą tylko za granicę. Już w tym sezonie bywało gęsto w COS-ie i śmiem twierdzić, że po zbudowaniu nowego dolnego odcinka, ludzi będzie jeszcze więcej.

To znaczy, że gdzieś też będzie mniej. Może w Białce w ferie nie będzie już takich kolejek, w sąsiedniej Wiśle powinno być luźniej ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zrobi się puściej w innych - mniej atrakcyjnych miejscach wakacyjnych. Liczba ludzi jeżdżących na narty jest ograniczona, a na Szczyrku i okolicach Polska się nie kończy :D. A że nie zawsze łatwo zapełnić wszystkie stoki, nawet jeżeli mają kanapę i dobrą opinię, niech świadczy przykład Skolnity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, leitner napisał:

 

Tak, jak napisał Jacek, szafki mają być w budynku na parkingu u Kowalskiego. Ciekawe tylko w jakiej formie. W COS-ie mają przebudowywać dolny budynek, gdzie będzie poczekalnia i tam BĘDĄ szafki.

 

Dostałem odpowiedź z SON, planują udostępnienie szafek depozytowych w budynku przy gondoli.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafki nie muszą być standardowe. To kwestia inwencji marketingowców. Szafki na narty też mogłyby być i na pewno cieszyć się będą dużym zainteresowaniem.

A swoją drogą, to we wtorek znowu będę w Szczyrku. Powinienem tam zamieszkać. Może zrobię trochę zdjęć krótkiego Juliana (wyciąg nr VI), który w części już nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kordiankw napisał:

Narty będziesz miał na nogach ;), a na buty na zmianę i plecak wystarczy wysokość 30 cm :).

Cześć

Dla m nie jeżeli już to właśnie narty są problemem i jeżeli są szafki to sensowne byłoby żeby narty tam trzymać. Niestety standardowe szafki mają 180-cm i sporo normalnych nart nie wchodzi albo trzeba strasznie kombinować. Butów narciarskich przecież też w szafkach nie zostawiasz... A takie szafki na same buty dla dojeżdżających PKS też mogłyby być.

Pozdro

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

Dla m nie jeżeli już to właśnie narty są problemem i jeżeli są szafki to sensowne byłoby żeby narty tam trzymać. Niestety standardowe szafki mają 180-cm i sporo normalnych nart nie wchodzi albo trzeba strasznie kombinować. Butów narciarskich przecież też w szafkach nie zostawiasz... A takie szafki na same buty dla dojeżdżających PKS też mogłyby być.

Pozdro

 

Ja i chyba nie tylko ja, potrzebuję szafki depozytowej, by mieć gdzie schować zwykłe buty, czy rzeczy osobiste podczas jazdy na nartach. Gdy pod stok dojeżdżasz swoim autem nie ma z tym problemu, wrzucasz do bagażnika i po kłopocie. Ale gdy mieszkasz w odległości od stoku na tyle blisko by nie korzystać z auta, ale jednak na tyle daleko, by wygodniej było dojść w normalnych butach a nie narciarskich, to chciałbym mieć możliwość bezpiecznego przechowywania butów w czasie szusowania, a nie zostawiać gdzieś pod stojakiem na narty czy wozić je na plecach.

Edytowane przez kordiankw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mitek napisał:

Cześć

No to jeszcze im napisz Witek, żeby szafki miały 210 cm a nie 180. Pozdrowienia serdeczne

Ale zarombioza na wiosnę! ładujesz narty do szafki a potem sobie na moto przyjeżdżasz! :D szacun @Mitek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur toż to żarty :) TMR ma szafki jak w Makro czy innym markecie. 

PS, a mnie by 180 wystarczyły :) 

PS. po dzisiejszej wizycie w Besenovej powiem tylko tyle: cieszę się, że TMR zainwestował w Polsce! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Jasiek napisał:

Artur toż to żarty :) TMR ma szafki jak w Makro czy innym markecie. 

PS, a mnie by 180 wystarczyły :) 

PS. po dzisiejszej wizycie w Besenovej powiem tylko tyle: cieszę się, że TMR zainwestował w Polsce! 

Też się ciesze ale jednocześnie smutno mi że nie zainwestowali też w Korbielów. Ale może być tak że w Korbielowie też coś się zmieni bo Szczyrk też już był skansenem że nic się nie zmieni a jednak się udało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2017 o 14:00, artix napisał:

No tak, szafki 210, czyli robienie szafek pod jakis 1% narciarzy. Haha najs 9_9

Cześć

Nie wszyscy jeżdżą na nartach dla dzieci. :);) . Szafki mają mieć 210 a nie być szafkami na narty 210 cm a to różnica. Mogą mieć 200 cm ale znam parę osób, które mają narty 193 albo 195 i już się je ciężko upycha nie mówiąc o trzech parach. Jak mają być nowe szafki niech będą lepsze po prostu a i tak zazwyczaj nad szafkami jest jeszcze z półtora metra  do sufitu. 

Pozdro

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy tak poważnie o tych szafkach na narty??? i to dwumetrowe? :eek:: a ja myślałem że jaja sobie robicie... 

No to zapytam ale tak poważnie na ch...j wam te szafki?!!! 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy tak poważnie o tych szafkach na narty??? i to dwumetrowe? :eek:: a ja myślałem że jaja sobie robicie... 
No to zapytam ale tak poważnie na ch...j wam te szafki?!!! 

Jak jedziesz codziennie przez kilka dni w to samo miejsce, to możesz zostawić narty w schowku. Jeśli ktoś dojeżdża busem to jest to świetne rozwiązanie.
Choć domyślam się że Mitkowi nie chodziło o to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...