Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, marcinn napisał:

Myślę że po niektórzy widzą że jak co roku inne stacje potrafiły solidnie nasnieżyć i mieć zdecydowanie lepsze warunki a w SCYRKU od co najmniej 3 lat lecą w mniejszym- większy stopniu w .... no wiesz w co.

Ps.Źeby nie było miałem od nich rodzinne sezonowe skipasy przez dwa lata ale obserwując co robią z roku na rok odpuściłem.

Tyle z mojej strony

Jakby Ci tu napisać, nie Ty pierwszy i nie ostatni. U mnie stracili 4 sezonówki i kolejne 8 u rodziny i znajomych. Mają fenomenalny potencjał, który z sezonu na sezon coraz bardziej marnotrawią.  

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, moruniek napisał:

Jakby Ci tu napisać, nie Ty pierwszy i nie ostatni. U mnie stracili 4 sezonówki i kolejne 8 u rodziny i znajomych. Mają fenomenalny potencjał, który z sezonu na sezon coraz bardziej marnotrawią.  

Też byłem ich pseudo fanem🤣 na szczęście od paru lat wskoczyłem w austriackie sezonówki. W tym roku topskipass ma moją rodzinę 2+1 wyszedł... 300euro taniej niż TMR. Także trzeba, zmienić sens 8śmiu gwiazdek tylko TMR trzeba podpiąć😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przed tym sezonem stracili 2 sezonówki. Od przyszłego roku już 3 sztuki, bo córka zaczyna się łapać na karnet, ale już nie w Szczyrku :)

Świetnie im idzie. Zresztą od dobrych 5 lat tu pisałem, że przejadą się ze swoją polityką, tylko kwestia czasu. Ten sezon pewnie jest gwoździem do trumny, ale paradoks jest taki, że nie do końca z ich winy. Jednak poprzednie lata zrobiły robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie oszukujcie się TMR zawsze będzie miał klienta. I dobrze bo zawsze jest alternatywa. To jest perfekcyjnie przygotowany podmiot pod generowanie wyniku finansowego:)

Stąd chodzą słuchy, że Ankogela mają się pozbyć, nie wiem jak z moltkiem. Ale co się dziwić byłem tam w pierwszym sezonie jak to przejęli i do teraz nawet 1e w infrastrukturę nie dali. A moltek mimo sympatii,obiektywnie patrząc najgorszy lodowiec i to w 3ciej lidze tuxowej...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe zdjęcie wstawili na relacje FB. Wygląda jakby zbierali resztki śniegu z pozostałych tras na te co jeszcze są otwarte czyli Małe Skrzyczne i Zbójnicka Kopa. Jeszcze nie widziałem nigdy żeby angażowano fadromę do takich prac.

Screenshot_2024-02-26-09-41-50-43_a23b203fd3aafc6dcb84e438dda678b6.thumb.jpg.6747471fd13e4cf0f0fcabb652e06fd6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...