Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

indigo


Rekomendowane odpowiedzi

a że niemiecki i że robione ręcznie to wiem, że exclusiw to też

ale co to za cholera jest ;)

He,he pewnie przeszperałeś cały internet i nic :rolleyes::

Będe jutro w Krakowie gdzie mam znajomego który sprowadza różne cuda na kiju,popytam,zobaczymy :wink:

Zerknij tu http://www.indigosnow.de/category-1-DE-1.html

Edytowane przez marcinn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dostałem nowe nartki ;)

indigo

ale co to za model to nie mam pojęcia

To jest po prostu slalomka Indigo, sprzed jakiś 2-3 lat.

165 cm: 117/67/106

W środku jakieś afrykańskie drzewo, bambus (?), zdaje się, że krawędzie wyjątkowe, utwardzane itd. - w sumie cacko, przynajmniej kiedyś takim było.

Na takich SL nie jeździłem, jeździłem na innych z tego rocznika - czerwonych, ze snake'iem itd, nieco dłuższe (171?), mniej taliowane - takie typowe Race Carvery. O, na takich, tylko w idealnym stanie, właściwie nieużywane:

http://allegro.pl/narty-indigo-bogner-wiazania-plyta-vist-reczna-ro-i2195555414.html

Solidna, sztywna, a może raczej sprężysta decha. Choć amatorska, taka po prostu do zwykłej jazdy, to jednak chyba nie dla "leszcza" ...ale spodziewam się, że na leszcza te czarne slalomki raczej nie trafiły ;)

Ten egzemplarz z allegro (czerwone), hmm, też go znam i znam jego historię od jesieni, miałem go mieć ale wyszło inaczej.

Ta historia to osobna anegdota ale publicznie nie będę ... ;)

Faktem jest, że ktoś ją kupował, a potem sprzedawał, np. po 1 zjeździe ...nie wiem dlaczego :)

Mnie się podobała jazda na nich - a żeby dorzucić jeszcze trochę egzotyki - to na nich jeździłem akurat w Słowenii :) Transgraniczny ośrodek z Włochami: Kanin-Bovec/Sella Nevea :) Alpy Julijskie, b. piękne, Trygław gdzieś na horyzoncie, ...i Adriatyk chyba też :)

***

Jeśli te SL trafiłeś je na alegro, to gratuluję - przebiłeś mnie o 2,50 zł - jeśli to ty ;):)

Za nisko ustawiłem maksimum (150), a wyjechałem do Schladming i zapomniałem - trochę szkoda, dałbym może więcej ;)

Czy to te same? Trochę uszkodzona piętka:

http://www.aukcjoner.pl/gallery/008715040-6.html#I6

?

***

Na SL Indigo nie jeździłem, ale mam na oku jedne SL Bognera... piękne, może kolega odsprzeda je w przyszłym sezonie ;)

Edytowane przez gajowy01
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te same :)

no ja trochę więcej dałem ;) jako maximum

No wiem, nie mogło być inaczej, ja wstępnie wpisałem, a potem zapomniałem i wyjechałem :)

Z drugiej strony, gdybym podniósł maksimum to ty być więcej zapłacił - i cieszył by się tylko sprzedawca - więc może lepiej, że nie dałem ;):)

Ile dawałeś? Z ciekawości :) [...może być PM]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...