Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szczyrk - COS Skrzyczne


naczos

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, Hextor napisał:

Ja bym proponował połączenie wyciagami/trasami z Brenna i zrobienie tam parkingów. 

Aaaa czyli odkorkowac Szczyrk a zakorkować Brenne  ? Słaby pomysł. Buczkowice to najlepsze rozwiązanie, ponieważ mają praktyczne połączenie z trasą S... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejtujecie to beznadziejnie.

To jest dobre rozwiązanie z gondolą. Stosunkowo blisko do S-ki ale też w kierunku centrum Szczyrku. Można pojechać gondolą a wrócić busem.

Parking można rozbudować.

Edytowane przez MarioJ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, christof napisał:

Wg mnie najwazniejsze to zeby parking byl duzy. 100 miejsc to tylko opozni korek w Szczyrku o kilkanascie minut w weekend. Poza tym 65 baniek zeby przetransportowac kilkaset osob?

Sądzę, że kolej będzie zarabiać na siebie cały rok. Ci co obecnie korzystają z kanap COS aby napic się piwa, czy zjeść ciastko w schronisku na Skrzycznem, będą ruszać z parkingu na Skalitem. O ile parking będzie bezpłatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, moruniek napisał:

Mnie zastanawia czemu nie szukamy usprawnienia komunikacyjnego Szczyrku od stony Lipowa (i tam budowy nowej gondoli). To takie moje gdybanie. 

Może kwestia podejścia lokalnych władz, może Lipowa nie chce być drugim Szczyrkiem?
Swoją drogą od tej strony po stokach Skrzycznego naprawdę bardzo wieje, gondola musiałaby być koleją górską żeby jej nie wyłączali co chwilę.
A korki od S1 i tak by były bo przecież tam idzie wąska droga między domami jednorodzinnymi - chyba żeby przebudowali całą infrastrukturę drogową od S-ki do parkingu pod "gondolą".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mój gust to powinna być tablica na wjeździe do wioski, jak w Alpach. Na tablicy wymienione parkingi: Skalite, Meta, Gondola, Beskid, Pośredni itp i na nich cena parkingu i aktualna liczba wolnych miejsc. Wtedy można by od razu podjąć decyzję gdzie jechać, a nie jeździć i szukać po wszystkich robiąc korki. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kordiankw napisał:

Parking przy Dębowej naprzeciwko COS jest duży i rzadko zapełniony na full. Tylko problem, że jest płatny, więc szuka się wolnych miejsc wzdłuż Myśliwskiej.

A figę, próbowałem tam parkować przez tydzień w poprzednie ferie i tylko raz miejsce było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Hextor napisał:

Na mój gust to powinna być tablica na wjeździe do wioski, jak w Alpach. Na tablicy wymienione parkingi: Skalite, Meta, Gondola, Beskid, Pośredni itp i na nich cena parkingu i aktualna liczba wolnych miejsc. Wtedy można by od razu podjąć decyzję gdzie jechać, a nie jeździć i szukać po wszystkich robiąc korki. 

To jest tak oczywiste, że aż niezrozumiałe, dlaczego tego od kilku lat nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...