Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pilsko, Korbielów - informacje


PavloS_

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Hextor napisał:

Chyba powinni zainwestować w armatki.

Przebiło to wszystkie żarty, jakie dzisiaj przeczytałem :D 

To wszyscy wiedzą! Oni pewnie też. Tylko po co inwestować w ośrodek, którego chce się pozbyć? Jest w tym jakiś sens? Poza tym pojęcia "naśnieżanie" i "Pilsko" wykluczają się wzajemnie.

Tak samo powinni spłacić kanapę na Buczynkę i postawić krzesło na Miziową ;) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Hextor napisał:

Ciekawe kiedy znajdzie się jakiś kupiec. Pewnie czekają aż właściciel zejdzie z ceny, bo podobno sobie sporo życzy

Z tego, co wiem, to są dwa powody, dlaczego nikt jeszcze nie kupił Pilska - cena (chyba 20 mln!!!) i mnóstwo problemów ekologicznych i własnościowych. TMR nie bez przyczyny zrezygnował z pomysłu przejmowania Pilska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, leitner napisał:

Z tego, co wiem, to są dwa powody, dlaczego nikt jeszcze nie kupił Pilska - cena (chyba 20 mln!!!) i mnóstwo problemów ekologicznych i własnościowych. TMR nie bez przyczyny zrezygnował z pomysłu przejmowania Pilska.

Cena jak wiadomo podlega negocjacji, ekologia jest zręcznym wytłumaczeniem. Powód jest jeden, a problemy własnościowe są jego elementem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
17 minut temu, Hextor napisał:

Jak tam trwają jakieś prace na Pilsku? Otworzą w końcu ten nowy wyciąg?

Sam jestem ciekaw. Ale od 8 października ubiegłego roku, kiedy ta góra chciała pozbawić mnie życia (a raczej moja bezmyślność - z anginą na Pilsko) nie pozwala mi się jeszcze odwiedzić. Planuję tam wielki powrót w rocznicę, oby w takich warunkach:

14449733_1809749745938152_7028541034918846267_n.thumb.jpg.8c297b0f7d3b2c71a6315d5623b70f01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Hextor napisał:

Jak tam trwają jakieś prace na Pilsku? Otworzą w końcu ten nowy wyciąg?

Byliśmy na dole w długi weekend. Nie wygląda dobrze. Jedyne co sie zmieniło to zamontowano lepsze barierki przy dolnej stacji nowego krzesła i założono drzwi do garaży w tymże budynku. Na miejscu nikt nic nie wie lub nie może powiedzieć.

Pensjonat u Hrubego w gruntownej przebudowie. Wydaje się, że kupił go Fero Lux.

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam ogromny sentyment do Pilska. U podnóży na Cypisku stawiałem pierwsze kroki na nartach, a potem przez kilka lat w moich planach był tylko Korbielów i Pilsko. Mam złe przeczucia co do tego sezonu...wydaje mi się, że Szczyrk dobije Pilsko i ośrodek po najbliższym sezonie zostanie zamknięty o ile nie odkupi go ktoś z dużych graczy: PKL lub TMR. Pojedzie tam zapewne w najbliższym sezonie tylko paru zapaleńców.

To miejsce musi kupić ktoś duży i zmodernizować na miarę potencjału. Uważam, że przy obecnej władzy jest szansa jak nigdy przedtem. Władza ma ciągle na pieńku z ekologami i kilka słów do Ucha Prezesa mogłoby spowodować zmianę prawa, zabranie prawa głosu ekologom i pozostawienie jedynie możliwości wystawienia opinii na temat danej inwestycji bez możliwości jej zablokowania.

Marzy mi się jeden karnet na Pilsko, Szczyrk i Chopok. Nie wierzę, że TMR by na tym nie zarobiło.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...