Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szwajcaria Bałtowska


matee.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, ewangelizator napisał:

myślę czy nie odwiedzić osławionego nizinnego resortu w Bałtowie i przetestować jak mój kręgosłup, zapowiada sie jutro doskonała pogoda

tylko te godziny trochę dziwne, oni serio startują dopiero o 10.00?

Wcześniej w weekendy startowali o 9,ale zapewne w związku z kończącymi się feriami ograniczaja czas pracy ośrodka. Godziny pracy to jeden z minusów i powodów dla których w weekendy wolę Kazimierz gdzie startują o 8 i jest wieksza szansa na mniejszy tłok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, ewangelizator napisał:

myslałem tez o Kazimierzu 

i tu kolejny zonk bo startuja o 9.00

 

22.02.2019

Zapraszamy na narty do Kazimierza Dolnego! Warunki idealne, śnieżyliśmy całą noc!!! Jeździmy od godz. 9:00 do 21:00, do zobaczenia!

W weekendy działają od 8:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mitek

dzieki, na innym forum pewnie dostalbym linka:

http://lmgtfy.com/?q=szwajcaria+Bałtowska+godziny+otwarcia

:D tutaj jednak są życzliwi ludzie:D

 

ja oczywiście znam te godziny otwarcia, tylko z tego co pamiętam z relacji @marboru to ośrodek startował wczesniej rano, a róznie to bywa z organizacją wiec wole sie dopytać bywalców

 

swoja droga to dziwne - coraz cieplej, słońce wstaje wcześniej, aż sie prosi zeby startować wcześniej a oni później, 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, ewangelizator napisał:

swoja droga to dziwne - coraz cieplej, słońce wstaje wcześniej, aż sie prosi zeby startować wcześniej a oni później,

Pewnie czekają na dojezdnych. Ale muszę przyznać, że dopiero teraz zerknąłem na stronę i do tematu podawania godzin podchodzą bardzo profesjonalnie - konkretna data + konkretne godziny. Inni mogliby sie od nich uczyć:

image.png.b104503f1a9068b77d275b21eeb6203c.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marboru napisał:

Jutro na otwarciu jestem w Bałtowie. Ktoś będzie?

Chętnie byłbym. Karnety kupione w przedsprzedaży juz opchnalem, sezon chyba zakończony.  Jutro II eliminacja na torze  Miedzianej Górze,  nie mam dylematu, narty czy wyścigi.  Siedzę w domu, będę oglądał skoki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marboru napisał:

Jutro na otwarciu jestem w Bałtowie. Ktoś będzie?

Mariusz, miałem do Ciebie dzwonić, bo się wybierałem. Ale niespodziewanie znajomy zaproponował wyjazd na dwa dni do Bachledowej, więc wybór był oczywisty.

Życzę udanej jazdy, po mroźnej nocy warunki będziesz miał gwarantowane. Kto wie, czy nie po raz ostatni w tym sezonie w naszych okolicach?...

Pozdrawiam.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...