Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dodaj zdjęcie do galerii!


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Forumowicze,

Mam do Was prośbę. Ciekawe zdjęcia jakie dodajecie do wątków z relacjami z Waszych wyjazdów pierwsze wgrajcie do Galerii, a następnie wstawiajcie do postów.

Dlaczego? Umieszczenie zdjęć tylko w postach powoduje, że za jakiś czas "zginą bezpowrotnie" w setkach tematów.

W Galerii zawsze będą do przeglądnięcia, a w przyszłości łatwo będzie można z nich skorzystać np. w celu dodania do nowej wypowiedzi.

Admin JC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już Admin zwrócił na to uwagę to chciałbym zapytać w jaki sposób najlepiej zamieszczać zdjęcia na forum? Chodzi mi o format, rozmiar itd. Pytam dlatego, że na forum jest zamieszczane sporo zdjęć ale jednak sposób prezentacji znacząco się różni. Np zdjęcia zamieszczane w relacjach Johnnego bardzo fajnie się prezentują. Nie udało mi się osiągnąć takiego efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już Admin zwrócił na to uwagę to chciałbym zapytać w jaki sposób najlepiej zamieszczać zdjęcia na forum? Chodzi mi o format, rozmiar itd. Pytam dlatego, że na forum jest zamieszczane sporo zdjęć ale jednak sposób prezentacji znacząco się różni. Np zdjęcia zamieszczane w relacjach Johnnego bardzo fajnie się prezentują. Nie udało mi się osiągnąć takiego efektu.

jak podejmiesz próbę wgrania zdjęć to wszystko tam ładnie pisze, że np: Images larger than 1024x1024 pixels will be automatically resized, czyli że zdjęcia w formacie większym niż 1024*1024 zostaną automatycznie pomniejszone. Generalnie chyba jest 200 kb/zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak podejmiesz próbę wgrania zdjęć to wszystko tam ładnie pisze, że np: Images larger than 1024x1024 pixels will be automatically resized, czyli że zdjęcia w formacie większym niż 1024*1024 zostaną automatycznie pomniejszone. Generalnie chyba jest 200 kb/zdjęcie.

Problem właśnie polega na tym, że wielokrotnie już tak próbowałem i jeśli rozmiar zdjęcia był zbyt duży nigdy nie udało mi się go wgrać. Zawsze pojawiał się komunikat o zbyt dużym rozmiarze zdjęcia jako przyczynie niepowodzenia. :frown::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem właśnie polega na tym, że wielokrotnie już tak próbowałem i jeśli rozmiar zdjęcia był zbyt duży nigdy nie udało mi się go wgrać. Zawsze pojawiał się komunikat o zbyt dużym rozmiarze zdjęcia jako przyczynie niepowodzenia. :frown::

No to po prostu zmniejsz zdjęcia i już.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po prostu zmniejsz zdjęcia i już.

Oczywiście, zdjęcie można zawsze zmniejszyć. Tylko ja raczej chciałem się dowiedzieć jaki jest najlepszy i optymalny sposób zamieszczania zdjęć, zwłaszcza w postach. Korzystając z paska zadań można zamieścić maksymalnie 5 zdjęć i zwykle są to miniaturki, na które trzeba kliknąć żeby je powiększyć. Ale w niektórych postach ( np relacjach Johnnego) są duże zdjęcia, a ich ilość nie jest ograniczona. Jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, zdjęcie można zawsze zmniejszyć. Tylko ja raczej chciałem się dowiedzieć jaki jest najlepszy i optymalny sposób zamieszczania zdjęć, zwłaszcza w postach. Korzystając z paska zadań można zamieścić maksymalnie 5 zdjęć i zwykle są to miniaturki, na które trzeba kliknąć żeby je powiększyć. Ale w niektórych postach ( np relacjach Johnnego) są duże zdjęcia, a ich ilość nie jest ograniczona. Jak to zrobić?

No bo jeśli wstawiasz te zdjęcia jako załączniki to można ich do postu dodać tylko 5, no i wówczas są w postaci miniaturek do klikania.

A jeśli te zdjęcia wpierw umieścisz w internecie, np. w galeriach skionline, to wówczas możesz je kopiować i dodawać do postów jako normalnej wielkości zdjęcia w ilości większej niż 5, nie pamiętam ile to, ale na pewno nie jest to nieskończona ilość:rolleyes::.

Ale Pamiętaj, wpierw je musisz mieć gdzieś w sieci!

Zobacz Twoje zdjęcie:

img_0468.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...

Dodawanie zdjęć do Galerii "bardziej przyjazne". Teraz w trakcie dodawania nowych zdjęć, tworzenia nowego albumu, można skopiować jednym kliknięciem nazwę, tagi oraz opis do wszystkich fotografii. Nie ma już konieczności ręcznego wprowadzania danych do każdego zdjęcia z osobna.

Zachęcam do dodawania zdjęć z Waszych wyjazdów do galerii forum, dzięki temu łatwiej będzie je w przyszłości odnaleźć i przeglądać.

galeria01-dodawanie-zdjec.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...