Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Obóz narciarski w Polsce, dla dziecka 12/13 Lat


cody3223

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam obozu (tak do 1500 zł, ale nie orientuję się ile może kosztować wyjazd) narciarskiego, dla 12/13 letniego dziecka.

Moje dziecko potrafi jeździć na niebieskich, niebieskich trudnych, i łagodnych czerwonych trasach.

Głównie chodzi o to, że się boi zjeżdżać na stromych czerwonych trasach, i jeździ "tak jak chce" tzn. nie umie jeździć jakimkolwiek stylem.

Nigdy nie miał instruktora, a przydał by się, jeździł na zawody z szkoły na stożek w Wiśle, ale prawie zawsze na samym końcu się wywalił, i prawie zawsze był 27 na 30 osób.

W "cieńkowie" jeździł na Niebieskich, tylko na łatwiejszej czerwonej na dole.

O szczyt (górę) czantorii niema co marzyć, jeździł tylko na Solisku (Czerwona łatwiejsza, na górze jest o wiele trudniej)

Z tego co się orientuję na takie wyjazdy można wyjechać od 12-14 lat.

Za wszelką pomoc dziękuję, Cody. :rolleyes::

#PS: powie mi ktoś czy opłaca się 20/30 Grudnia w Wigilię jechać do Jaworzyny Krynickiej? Ale i tak mam zarezerwowane...

Edytowane przez cody3223
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam obozu (tak do 1500 zł, ale nie orientuję się ile może kosztować wyjazd) narciarskiego, dla 12/13 letniego dziecka.

Moje dziecko potrafi jeździć na niebieskich, niebieskich trudnych, i łagodnych czerwonych trasach.

Głównie chodzi o to, że się boi zjeżdżać na stromych czerwonych trasach, i jeździ "tak jak chce" tzn. nie umie jeździć jakimkolwiek stylem.

Nigdy nie miał instruktora, a przydał by się, jeździł na zawody z szkoły na stożek w Wiśle, ale prawie zawsze na samym końcu się wywalił, i prawie zawsze był 27 na 30 osób.

W "cieńkowie" jeździł na Niebieskich, tylko na łatwiejszej czerwonej na dole.

O szczyt (górę) czantorii niema co marzyć, jeździł tylko na Solisku (Czerwona łatwiejsza, na górze jest o wiele trudniej)

Z tego co się orientuję na takie wyjazdy można wyjechać od 12-14 lat.

Za wszelką pomoc dziękuję, Cody. :rolleyes::

#PS: powie mi ktoś czy opłaca się 20/30 Grudnia w Wigilię jechać do Jaworzyny Krynickiej? Ale i tak mam zarezerwowane...

Polecam www.reja.megiw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam kurs na demonstratora. 6 dni na stoku kosztuje ok 400zl + oczywiście karnety, wyżywienie i nocleg. Kurs do zrobienia w licencjonowanej szkole narciarskiej, w Polsce lub za granicą. http://www.sitn.pl/szkolenie/demonstrator/

Ps. Swego czasu jeździłem na święta do Krynicy i zawsze było fajnie (jeśli był śnieg :tongue:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...