Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 2013/2014


McKaczka

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w radiu słyszałem że 30 rozpoczęcie sezonu narciarskiego w Białce Tatrzańskiej, nie wiem czy tak jak na Chopoku, czy na śniegu. Czy może ktoś również o tym słyszał nie wiem tylko na jakiej stacji to

było około 7 mówili o skokach i rozpoczęciu Pucharu Świata a potem o tej Białce i rozpoczęciu sezonu, Może ktoś z okolic Białki potwierdzi lub zdementuje.

Rano sobie sprawdź tutaj: http://www.bialkatatrzanska.pl/widok-z-kamer.html

to nie bergfex i nie ma tutaj historii,żeby można przeglądnąć jak było w inne dni

przynajmniej ja nie umiem znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego może być rozpoczęcie takie jak na Chopoku np. było w tamtym roku i w tym również sie szykuje bez jazdy na nartach koncerty, sztuczne ognie i inne imprezy towarzyszące; www.jasna.sk

Jak się sprawdzi prognoza to kawałek stoku (100-150 m) zdążą przygotować. http://www.skionline.pl/pogoda/polska-tatry-i-podhale-bialka-tatrzanska,osrodek,87.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale SB chyba coś przestał pisać od tego postu, gdzie wspomniał o żonie :laughing: Aleś mu Figo wywróżył :laughing:

Tak, jasne...

A jak by nie SB, to byście zginęli wczoraj, przez jakiegoś debila co postanowił zapchlić forum, a może i komputery linkami zawirusowanymi:eek:

A szanowna pani małżonka nie zabiła, ale wyjaśniła że jeżeli ktoś z kimś pomieszkuje to to na pewno nie jest ona:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do warunków, to od strony niemiec ciągnie do nas śnieżek. Pewnie zanim dotrze , zamieni się w deszczyk. Ale zawsze to jakoś lżej na sercu jak się wie że się zaczyna.....

W poniedziałek sypnie,ale dalej to prognozy się zmieniają co 6 godzin. Wyżej jest szansa na narty około10.12.13???

Teraz to obrazek z tych kamerek cieszy mnie niezmiernie.http://www.santacaterina.it/en_serv_webcam.aspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku na otwarcie sezonu byłem w Szklarskiej Porębie dokładnie 8 grudnia( czynny tylko "puchatek"), ale było warto jechać nawet z Bytomia;) w tym dniu był już czynny Biały Jar poza tym nic. Nowa Osada ruszyła dwa tygodnie później. Ciekawe jak będzie w tym sezonie, ale wtedy prognozy były bardziej zimowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku na otwarcie sezonu byłem w Szklarskiej Porębie dokładnie 8 grudnia( czynny tylko "puchatek"), ale było warto jechać nawet z Bytomia;) w tym dniu był już czynny Biały Jar poza tym nic. Nowa Osada ruszyła dwa tygodnie później. Ciekawe jak będzie w tym sezonie, ale wtedy prognozy były bardziej zimowe.

11.12.2012 byłem w SON. Czynne były ,,Golgota" i dziesiątka. Na innych nieprzygotowanych trasach panował ,, freeride". Był to pierwszy wyjazd w sezonie to i tak mi się podobało. W grudniu 2011 pierwszy wyjazd Zakopane -Harenda w drugie święto B.N. bo w Beskidach chyba nic nie było czynne.Obróciłem w jeden dzień ,ale drugi raz takiego wyczynu nie powtórzę. Pociągiem i autobusem wszędzie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11.12.2012 byłem w SON. Czynne były ,,Golgota" i dziesiątka. Na innych nieprzygotowanych trasach panował ,, freeride". Był to pierwszy wyjazd w sezonie to i tak mi się podobało. W grudniu 2011 pierwszy wyjazd Zakopane -Harenda w drugie święto B.N. bo w Beskidach chyba nic nie było czynne.Obróciłem w jeden dzień ,ale drugi raz takiego wyczynu nie powtórzę. Pociągiem i autobusem wszędzie :smile:
Janek zaczynasz się udzielać, to znaczy że już blisko. Ja kupiłem sobie nowy kask na narty:

IMAG0398.jpg

IMAG0398.jpg.d71a0264cee4010ac0c3c8230e01b100.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym sezonie w świętokrzyskim pierwszy wystartował Niestachów 12.12.12 o godz. 12:12 :crazy: a pierwszych 12 narciarzy miało jazdę za free i załapałem się jako 9 :happy: W tym sezonie obawiam się, że sezon rozpocznie się może dopiero przed świętami, ale obym się mylił i pozytywnie zaskoczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...