Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 2013/2014


McKaczka

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nic,to jest nasz Johny Narciarz !!!attachment.php?attachmentid=11635&d=1385379698&thumb=1
Brawa dla Figo!!! :applause:Zgadłeś,to ja! :wink:Wygrywasz voucher na jednodniowy wyjazd na narty do Szczyrku do SON! *Ale przejdźmy do rzeczy!Jak tylko zobaczyłem intensywny opad na kamerkach,szybko przygotowałem sprzęt,żeby już o świcie wyruszyć w stronę najbardziej znanego kurortu narciarskiego w Europie Centralnej (wiem,że Figo bardzo go kocha,więc któż inny jak nie on mógł mnie tam wypatrzyć?) .Im dalej brnąłem w stronę góry,tym więcej śniegu na drogach i coraz większe trudności jazdy,zwłaszcza na odcinku Żywiec - Wilkowice.Tam ludzie stali nawet 2 godziny w korku!Ja znalazłem skrót i stylem klasycznym,ciasno kręcąc,szybko śmignąłem wzdłuż strumienia.Na parkingu pusto :confused:: nie wiem czemu?Szybko założyłem sprzęt i jazda!Śniegu trochę mało,do tego ta armatka!Ale kto by narzekał,jest śnieg,jest zabawa!Niestety mocny opad utrudniał robienie zdjęć,więc tylko jedno nie najlepszej jakości. :redface:

kaprun przerĂłbka.jpg

Niestety wyciąg nie działał,więc trza było sobie po podchodzić.Więc tak sobie drałowałem i zjeżdżałem,a panowie przy piwku mi się przyglądali,jakbym był jakiś trędowaty... Umęczyłem się,zjechałem chyba ze 20 razy i na tym poprzestałem.Ze względu na dużą ilość śniegu na drodze,zostawiłem auto i ruszyłem do domu na nartach.Przyjemne rozpoczęcie sezonu!:tongue:* - P.Richter zapewnia przejezdną drogę,odśnieżony parking oraz śnieg na trasach.Zwycięzca jest zobowiązany dojechać i wrócić na własną rękę oraz kupić karnet.

57da8208441f1_kaprunprzerbka.jpg.a5821640e578200921f290b7c5b33d0a.jpg

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę i puszczę Totolotka.:applause: Skoro trafiłem z Johnym,to może,może....

Johny, był to strzał na chybił trafił.

Ale kiedy już wysłałem "kupon" (czytaj;wysłałem posta) to dopatrzyłem się na tej małej fotce czerwonej kurtki.:laughing:

Mam jednak pytanie.

Za co taka kara???????? :sorrow: Ta z tą gwiazdką * :eek: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johny jak my kibice na siebie mówimy że jesteśmy fanatycznie pier......., to ty jesteś zimowo pier... (oczywiście w pozytywnym znaczeniu)

Chłopie szczun dla Ciebie bo nie jednemu by się nie chciało jechać w takich warunkach drogowych a co dopiero wyjść 20 razy po zjazdach.

Jeszcze raz szacun i licze na wspólne nartowanie z Tobą (bedzie to dla mnie zaszczyt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jednak pytanie.

Za co taka kara???????? :sorrow: Ta z tą gwiazdką * :eek: :biggrin:

Kara?No wiesz,narty w Szczyrku?To zaszczyt! :stupid:

Ostatecznie możesz zrezygnować z nagrody... :wink:

Ciekawe ile osób faktycznie uwierzyło w moją relację?

Wystarczy spojrzeć na zdjęcie,które puściłem,żeby zorientować się,że coś jest nie tak... :tongue:

W samym tekście też jest parę bezsensów. :biggrin:

PS.Pewnie gdyby nie praca,to faktycznie bym tam był :wink: ,ale życie nie jest dla mnie aż tak łaskawe. :cheerful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwierzyłem. Ciebie znam.:crazy:Byłbyś to w stanie zrobić.

Szczególnie jednak lałem z tego powrotu na nartach do domu i tu poczułem "pierwszy smród.:tongue: ( o korkach nie czytałem)

Ale dopiero na tej zasranej twarzowej książce dojrzałem,że to jakiś "snowbłonder".

Dobrze,że wygrana była jak dla mnie również gówniana,to mi nie żal.:cheerful:

Ale uśmiałem się setnie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie warunki będą panować w Świeradowie? Ogladałem dziś w TVN ( a pfe, przepraszam!) reportaż o puszczaniu scieków z szamb do strumyka z którego w konsekwencji bierze się wodę do robienia śniegu dla kolei gondolowej. W reportażu wystepował ulubiony przez narciarzy długowłosy i brodziaty chłop znany z protestowania ekologicznego. W tym konkretnym przypadku nie mozna oceniać go żle.Demaskował winowajców jak dobry detektyw. Jutro podobno mają dawać dalej, jak to budynki gminy odprowadzają scieki do strumyka. Tyle kasy było i jest na poprawę stanu sanitarnego naszego kraju a w uzdrowisku, było nie było, gó..a puszcza się do rzeki i z nich robi się snieg! Mam nadzieję że tam gdzie ja śmigam nie ma gó..en na trasach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu się zorientowałem bo fotka jest podpisana Kaprun. Szkoda ,że Johny nie rozpoczął sezonu jak uczynił to w zeszłym roku w końcu października.

Tu odezwała się moja wrodzona niedokładność.

popatrzyłem na tę fotkę i pomyślałem gdzież to na BiałymKrzyżu takie wielkie lustrzane szyby mają.

Próbowałem odczytać to :dnalregrubzlaS fo poT 9203 ,ale jak to ja,...

...szybko się znudziłem

i tak to obejrzałem "zdjęcie zrobione w trudnych warunkach" :laughing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie jednak lałem z tego powrotu na nartach do domu i tu poczułem "pierwszy smród.:tongue:

Tekst miał być dłuższy,ale ja sam zacząłem się śmiać i wena twórcza prysła... :wink:

Od razu się zorientowałem bo fotka jest podpisana Kaprun. Szkoda ,że Johny nie rozpoczął sezonu jak uczynił to w zeszłym roku w końcu października.

Miałem zabrać snowblady na Pilsko,tak na wszelki wypadek.Zniechęcił mnie widok z kamerki na Miziową.Niestety śniegu tam było zaledwie parę garści,więc nie miało to sensu.Ale wtedy faktycznie byłbym chyba pierwszy. :cool::

Zdjęcie pochodzi właśnie z początku lipca z Kitzsteinhorna,w tle widać wyraźnie wysokość,nieco słabiej region i symbol stacji. :cheerful:

Było po prostu pierwszym,które było zrobione w złych warunkach (miało być jeszcze inne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile osób faktycznie uwierzyło w moją relację?

Wystarczy spojrzeć na zdjęcie,które puściłem,żeby zorientować się,że coś jest nie tak... :tongue:

W samym tekście też jest parę bezsensów. :biggrin:

PS.Pewnie gdyby nie praca,to faktycznie bym tam był :wink: ,ale życie nie jest dla mnie aż tak łaskawe. :cheerful:

No ja się nabrałem.:laughing: Czytałem parę twoich relacji i wyłaniał się z nich obraz prawdziwego narciarskiego zakapiora. Powiem szczerze, że wręcz naturalne wydało mi się że to właśnie Jonny :laughing:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johnny - fajna wkrętka - nie komentowałem, bo nie byłem pewien (te korki i pozostawienie samochodu trochę mnie dziwiły), ale szczerze muszę przyznać, że jak się pojawiła lawina gratulacji, to uwierzyłem :)

Szacun Johnny!

I jeszcze pytanko do użytkownika ROCH.

Koszykówka Czeladź Służałek?

Hmmm... Zastanawiam się, co mam odpisać.

Tak się składa, że byłem w Czeladzi dziś, konkretnie w tk maxx (nota bene po takie rękawiczki http://www.amazon.com/Black-Diamond-Cayenne-Glove-Womens/dp/B00975DHJA/ref=pd_sim_sbs_a_2, więc byłem tam niejako z powodów narciarskich).

Z koszykówką mam niewiele wspólnego - ostatni raz "na poważnie" grałem w liceum na wuefie. W zeszłym roku organizowałem Półfinał D Akademickich Mistrzostw Polski w Koszykówce http://amp.katowice.pl/basketball/index.html - więc może to mnie jakoś łączy z tą dyscypliną sportu.

Służałek - osobiście nigdy nie poznałem, ale powiedzmy, że wiem co to za osoba -było nie było, chyba niezły trener :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...