Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 2013/2014


McKaczka

Rekomendowane odpowiedzi

Fiu, fiu - kariera nabiera rozpędu, ale szkoda, że to jednak nie Johnny :sorrow:

Mi też szkoda... :frustrating: :sorrow:

Pytanie z innej beczki. Ruszy coś w ten weekend w miarę blisko ?

Wysłane Tapatalkiem

Dziś ma ruszyć Biały Krzyż,a nie zdziwię się,jeśli ruszy coś we Wiśle czy Szczyrku.Może też orczyk na Górze Żar?

Mocno śnieżą na Rohacach,nie zdziwię się,jak ruszą w ten weekend. :angel:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś śnieżą u "nas" w pobliżu ?

Wysłane Tapatalkiem

Soszów,Czantoria,Biały Krzyż (Salmopol) - na razie tyle,choć podejrzewam,że będzie tego więcej. :applause:

PS.Popatrzcie co na kamerce z Żaru pokazuję PKL... To trochę niepoważne!

Jak ktoś nie doczyta,że to nagranie archiwalne,gotów będzie pojechać tam nawet dziś! :eek:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prognozy z godziny 6:00 dnia 26.11.13 mniej optymistyczne. Wiem ,ze prognozy na skionline aktualizowane są co 6 godzin ,ale są mniej sprawdzalne niż te z weatheronline.

http://www.skionline.pl/pogoda/polska-beskid-slaski-i-zywiecki-szczyrk-son-czyrna-solisko,osrodek,23.html

http://www.weatheronline.co.uk/weather/maps/city?LANG=en&CEL=C&SI=mph&CONT=euro&LAND=PL&REGION=0001&WMO=x5230&LEVEL=52&R=0&NOREGION=1

Przy minus 3 na 600m.n.p.m. na wysokości 1200 m.n.p.m. temperatura nocą będzie w zależności od rodzaju masy powietrza –6 do –9 stopnia C. To w Szczyrku a np. na Nowej Osadzie w Wiśle gdzie górna stacja znajduje się na wysokości około 690m.n.p.m. a dolna 200m. niżej temperatury minimalne minus 2do minus 4 a w dzień do plus 4. Więcej otwartych S.N. dopiero myślę będzie około 10.12.13 . ,w który to dzień mam zamiar rozpocząć mój sezon. Biały Krzyż się pospieszył,jeżeli to prawda Przy 20cm świeżego nie związanego z podłożem śniegu nie powinno wpuszczać się narciarzy na stok.

Edytowane przez janek57
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek dobrze pisze. Do weekendu będą 2 mroźne noce, ale to powinno wystarczyć

żeby coś jeszcze poza Białym Krzyżem otwarli, jednak warunki będą dalekie od ideału,

bo śnieg nie związał się jeszcze z podłożem więc radzę zabrać na inaugurację jakieś stare narty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...