Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Tytus Atomicus napisał:

Istotnie, wygląda mi to na starczą zrzędiwość. W radio reklamują positiwum, czy jakoś tak. Może spróbuj. Forum to nie miejsce dla agresywnych frustratów bez polotu.

Dzięki, ubawiłeś mnie! Bez komentarza. Całe szczęście, że Ty taki młody. xD:D:cool: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę że wam nart brakuje :) 

Nie na Chopka to sobie na inną górkę... albo do ogródka... czy na inny rower... wiele jest sposobów na odpuszczenie emocji. 

Właśnie wróciłem z moto! i jest fajnie...

w niedzielę narty... dzisiaj moto... i życie staje się piękne! 

PAX między narody :D 

PS. sam siebie nie poznaję :ph34r: wiosna czy co za... :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lski@interia.pl napisał:

Jedna rzecz mnie od lat zastanawia co do Chopoka,na którym bywam raz w roku,wiosną.

Czy oni kiedyś przygotują tak trasy,bym mógł zabrać dobre narty?Dotychczas każda wizyta kończyła się sporymi uszkodzeniami,a znam sporo stacji,gdzie spotkanie kamienia jest niemożliwe-mogę długo wyliczać,leżą i wyżej i niżej.A tam,mimo  potencjału naśnieżania-kamienie zawsze są,nie do objechania...Czy nikt im tego jeszcze nie powiedział?Czy kiedy robią PE i PŚ to też po kamieniach?

Oczywiście we freeridzie to żadna przeszkoda.

Uważaj Zbyszku bo za chwilę się dowiesz że nie potrafisz zjeżdżać,objeżdżać

Co do Hopoka to góra z którą jakoś mi nie po drodze,mimo kilku prób

Bez kamienia tam się nie obejdzie,ja jeszcze nie miałem okazji pojeżdzić bez straty sprzętu,

Na szczęście każdy jeździ gdzie lubi 

Edytowane przez Antek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Jasiek said:

No widzę że wam nart brakuje :) 

[...]

PAX między narody :D 

 

Nie, no… A to ja robię z siebie durnia? Ja nawet nie wiedziałem, że mam tu swojego psychofana.
A co do pokoju - tu jest odpowiedź: https://www.youtube.com/watch?v=q4Pqi4ZKrOU
Zresztą, uważam, ze takich osobników powinno się izolować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@surfing - zostaw... szkoda nerwów. Bardzo dobrze piszą. Im gorsza opinia tym lepiej, bo ludzi mniej.  Poza tym, co będziesz ludziom tłumaczył jak oni wiedza lepiej bo raz w sezonie tam bywają i to wiosną... i kamienie są... o zgrozo! toż to karygodne!

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kogo interesują powyższe prognozy skoro sezon już zamknięty ?!!!  Brak śniegu, piwa etc. Nie ma po co jechać ! No chyba, że ładne słowaczki jeszcze siedzą w swoich punktach obsługi klientów :) Szczególnie na Luckach, które zapewne pierwsze "padną" :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kogo interesują powyższe prognozy skoro sezon już zamknięty ?!!!  Brak śniegu, piwa etc. Nie ma po co jechać ! No chyba, że ładne słowaczki jeszcze siedzą w swoich punktach obsługi klientów [emoji4] Szczególnie na Luckach, które zapewne pierwsze "padną" [emoji20] 

 

Są jeszcze tury :). Dlatego te prognozy są dla mnie interesujące!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i o tym cały czas piszę... nie warto jechać na Chopok!

same kamienie, chlapa i piwa nie dowieźli! 

Na dowód totalnej porażki i tego że narty tylko się niszczą, zamieszczam zdjęcie moich ślizgów. Narty jeździły w 99% tylko na Chopoku. Przejechały niewiele... około 3000-3500km i sami zobaczcie! :o toż to karygodne! w zeszłym sezonie w kwietniu poleciałem poza trasy, a tam skały :o a potem jeszcze raz na zamkniętej czarnej, już nigdy tam nie pojadę! 

ski.thumb.jpg.f00a8e762e9d1afd3756ea47ac2b5096.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Jasiek napisał:

i o tym cały czas piszę... nie warto jechać na Chopok!

same kamienie, chlapa i piwa nie dowieźli! 

Na dowód totalnej porażki i tego że narty tylko się niszczą, zamieszczam zdjęcie moich ślizgów. Narty jeździły w 99% tylko na Chopoku. Przejechały niewiele... około 3000-3500km i sami zobaczcie! :o toż to karygodne! w zeszłym sezonie w kwietniu poleciałem poza trasy, a tam skały :o a potem jeszcze raz na zamkniętej czarnej, już nigdy tam nie pojadę! 

ski.thumb.jpg.f00a8e762e9d1afd3756ea47ac2b5096.jpg

 

Dziury jak lej po bombie, jak Ty szanujesz te narty?! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ptk89 napisał:

Dziury jak lej po bombie, jak Ty szanujesz te narty?! ;)

Ojtam, ojtam... szacun pełny własnie je naostrzyłem i pełny serwis. A to białe to nie dziury tylko klej! ślizgi 100% sprawne :) jeszcze 500 przelecą... chyba żeby nie przeleciały! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tomanski77 napisał:

Wydawalo mi sie ze gdzies widzialem ze GoPass oglaszalo bilety dzienne za 20 Euro?

Ale po zalogowaniu widze tylko Sprytna Sezonowke hmmmmm

Czy moze ktos kojarzy z tymi biletami dziennymi?

 

Pisałem, że wspomniane karnety dzienne za 19.90 jurków są dostępne dla tych , którzy założyli konto przed 28.02. Ja mam jeszcze dostępne w "centrum zniżek" :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem poniższe info nt. niedziałającego B2

Good morning,

thank you for your email.


This cableway /B2/ Záhradky – Priehyba is out of operation due to operational reasons. Probably it will be same during weekend.

 If you want to go on Priehyba you can use entry from Biela Púť. Or it is possible go to Priehyba from Chopok or Rovná Hoľa by slope /2a/ Májová Rovná Hoľa - Priehyba.

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...