Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Torres napisał:

@gregor _g4 szkoda że się nie spotkaliśmy ale my dojechaliśmy dopiero na 9:20. Może nastepnym razem ☺. My rozwalcowalismy górkę z ekipą ze skiforum - dzięki panowie za towarzystwo i do niedzieli.

Pozdr.  Torres 

Dzisiaj było super. :)

W niedziele będzie prawdopodobnie 3osobowa grupa Sądecko-Gorlicka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę...  @johnny_narciarz sory! ale może przez majówkę? ja będę od soboty do środy tylko nie wiem co krawaciarze wymyślą i czy 2-3 będą jeździć ale jak nie to wiesz sauny... baseny... i inne atrakcje.

ale patrzę i sam nie dowierzam oczom... znów kupisz sezonówkę... i znów śmigamy razem w przyszłym sezonie? niby takie plana masz czy co? 

PS. czyli to iglo na Lukovej w przyszłym budujemy? :) Pozdrawiam. 

PS2. bawcie się Panowie i Panie za siebie i za mnie ale oby te prognozy się nie spełniły bo mgła wam spier... zabawę!

yr.jpg.e1c3998d2e10cdfccae9fda165f0081b.jpg   shmu.jpg.6662efbda2ee9891c5ac41c0b180eb0b.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj południe znowu zwycięskie :) Super warunki na czarnej jak i obok niej, poza skoszeniem głazu nartami...

Świeży przewiany śnieg, dość równo długi czas, górna część we mgle ale później pięknie. Na północy ludu jak na promocji w lidlu 9_9

58fa6cf7062c6_YDXJ1473juh.thumb.jpg.e6533f6ee7c2217a22aa90e019e68eb6.jpg

Jeden zjazd był na Krupową, ale tam już była ziemia 3 dni temu, więc pod kilkunastoma cm śniegu czyhają miny!

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Jasiek napisał:

No nie mogę...  @johnny_narciarz sory! ale może przez majówkę? ja będę od soboty do środy tylko nie wiem co krawaciarze wymyślą i czy 2-3 będą jeździć ale jak nie to wiesz sauny... baseny... i inne atrakcje.

Na majówce będę, tak długo jak będą  działali! A ponoć dłużej niż myślimy... Coś Torres mówił Łomnicy... ;)

18 minut temu, Jasiek napisał:

ale patrzę i sam nie dowierzam oczom... znów kupisz sezonówkę... i znów śmigamy razem w przyszłym sezonie? niby takie plana masz czy co? 

Tak, pośmigamy razem! :) 

Pewnie częściowo w Szczyrku, częściowo na Chopoku. :) Jakoś tak tęskniłem i jeszcze ten opad... sam wiesz... ;) 

18 minut temu, Jasiek napisał:

PS. czyli to iglo na Lukovej w przyszłym budujemy? :) Pozdrawiam. 

Może w tym? ;):D Po takim opadzie byłaby willa! :D 

Do zobaczenia na majówce! B|

Pozdro!

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, janusz_sul napisał:

Witam

Przepraszam za ot.

Czy na Rohacze zajadę na  letnich oponach. Jakie tam są warunki na drodze dojazdowej z Zuberca.

Pozdrawiam

Janusz 

Do Rohaczy nie ma serpentyn i jakiś utrudnień, więc pewnie dasz rady. :)

Teraz była doba bez opadu, więc pewnie przetarli szlaki... 

Dasz rady! ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, pawelb91 napisał:

Dzisiaj było super. :)

W niedziele będzie prawdopodobnie 3osobowa grupa Sądecko-Gorlicka.

Mam nadzieję że uda wam się dojechać. Dzisiaj warunki śniegowe ok tylko widoczność na górze taka sobie. Ale Piotrek zalaczyl echolokator i jakoś było ☺. Dzisiaj był @johnny i @christof także pojezdzilismy w dobrym towarzystwie. Pit - stop na kawę i bazanta ☺.

Pozdr. Torres

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udało dzisiaj spotkać się z ekipą Torresa, najpierw się mijaliśmy a później uziemiła nas na Kosodrevinie awaria. Ale przecież to nie koniec sezonu :D

Sypało, sypało, wiało, wiało i nic nie widziało...

Jedynie po godz 13 przejaśnienia ze słońcem które trwały z 40minut.

Robią się piękne warunki na majówkę, jak nie przedłużą sezonu do 7 maja to będą z nich osły...

20170423_124852.thumb.jpg.3e7c194bd9c029ec5b83112b3f122785.jpg

20170423_123831.thumb.jpg.c3e6db712e42b01f9f0a1799e0cb84ee.jpg

20170423_130151.thumb.jpg.b1c49abd212b9eee591c0eecf732b3c0.jpg

20170423_130204.thumb.jpg.c52cd79127bde7e7f0b5fe635d25cc33.jpg

20170423_130352.thumb.jpg.43c675be1b45c81d651c523efbc254a6.jpg

20170423_133813.thumb.jpg.5adac5c1f5766781e0f165723013c798.jpg

20170423_140224.thumb.jpg.5e33bd506f49a6ff2e038f782a658332.jpg

20170423_132325.thumb.jpg.79b6ac9e5341354f6817c92fb480a1ed.jpg


Biela Put o 14:20

20170423_141731.thumb.jpg.bfd4ff04bf2b929c6d9a0353b1bb3902.jpg

 

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz dotyczący Chopoka zamieszczony na naszej stronie:

 

Podzielam opinie poprzednika.. z braku szerokiej opinii postanowiłem CHOPOK sprawdzić osobiście.. Byłem w pierwszym tygodniu marca...zawsze jeżdze poza sezonem z przyczyn oczywistych (mniejsza frekwencja a w alpach po prostu taniej..) Do tej pory zjeżdzone kilka razy włoskie Alpy (Monterosa.. przepiękne miejsce) plus kilkakrotnie Białka Tatrz. Jurgów Małe Ciche oraz Krynica... Dla mnie CHOPOK to miejsce bez klimatu w cenie rodem z alp. Baza wypadowa/noclegowa jaką jest Liptowski Mikulas to chyba gorsza wersja naszego Nowego Targu komuna i przemysł z przyjemnym ryneczkiem.. zupełnie nie przypomina górskiej miejscowosci ( a jadąć na narty klimat zakwaterowania ma znaczenie).
 

Jesli chodzi o sam ośrodek to Słowakom pomyliły sie szerokosci geograficzne. Kar nety drogie tylko dobowe -ceny alpejskie ze srednich i duzych ośrodków i do tego wszystko dodatkowo płatne. Broń Boże wypożyczać sprzet w ich punktach (Tatra Motion- 5,6 dni za komplet nart 100 euro!!! =:o) bo tam ceny wyższe niz wypożyczenie we włoskich alpach (sprzęt brać od prywatnych wypożyczalni których jest zawsze kilka dookoła dolnych wyciagów).

 

Sposób w jaki probują wyciagnac kolejną kase napawa mnie obrzydzeniem... to zabija resztki klimatu tego miejsca i tu przykład oferta FRESH track (szusowanie po świeżym 'sztruksie') -płatne dodatkowo - za fakt ze przyjedziesz przed otwarciem osrodka (godzina do półtorej przed otwarciem) i bedzie 'Ci' dane jezdzic po gładkim stoku.. ma to miejsce dwa razy w tygodniu.. coś co w alpach jest standartem żadna łaska w cenie karnetu móc od rana jezdzić po wyratrakowanym stoku tu próbują robić i na tym interes .. oraz jazda nocna-raz w tygodniu (jedna trasa niebieska-niemal płaska- za prawie cene karnetu dobo wego w polskich ośrodkach) aż mnie wzdryga... STOKI.. trasy fajne i techniczne urozmaicone na północnej i południwej stronie jest gdzie jezdzic to IN PLUS.. kazdy znajdzie cos dla siebie .. koleji krzesełkowych (wypinanych) i kabinowych multum nic podobnego póki co w naszym regionie nie jest dostępne.. oczywiscie z rodzina nigdy bym sie tam nie wybral.. bo za niewiele wieksze pieniadze mozna pokazac piekno alp w koronie 4- tysieczników...

 

a Tatry Niskie mnie osobiscie swoim urokiem zupełnie nie przekonały .,.wszystkie okoliczne szczyty bez turni i skał a gdy wiatr chmury przewieje to sporadyczanie pojawia sie widok na Wysokie Tatry (które kocham i latem i zimą), jednak jest to juz daleki horyzont i tu nawet wspomniana Białka tatrz. a juz na pewno Jurgów i Małe Ciche biją widokami Chopok na głowe a do tego góralski klimat i muza z głosników i jazda do 22giej.. :))

 

Wracajac do Chopoka około południa jazda na trasach zaczyna byc uciążliwa ze wzgledu na wszech obecne muldy.. tak tak godzina 12sta!.. ale prawdziwy horror to juz godzina 14:30 -15 i dalej... stoki wówczas są tak zajechane jak przepraszam za dosadność bułgarska przydrożna prostytutka!!.. i nie ma w tym ksztyny przesady współczuje wszystkim jeżdzącym bez kijków.. i tu znów odniose sie do alp.. stoków tak zmasakrowanych jak te na Chopoku od godz. 15 nigdy w zyciu nie widziałem!!.. na zamkniecie dnia stoki na Monterosa wyglądały jak ten na Chopoku o godz. 12stej SKANDAL ZA TAKIE PIENIĄDZE.! ale spoko dla zdesperowanych jest przecież poranny Fresh track za dodatkową opłatą LOL..

 

Po za tym rozkład skibusów szyty na miare tak że w ciągu dnia lub kilka godzin wczesniej przed zamknieciem wyciągów nie sposób sie spod ośrodka do miasta (Liptowski Mik... tylko do Bodic) wydostać tak jak by za kare kazali jeździć i po tych 'wydmach' które w miedzy czasie sie utworzyly .. tragedia pięknie opakowana z doskonałym marketingiem (za równo tym na stronie www ale i tym na miejscu) a rzeczywistośc już tam niestety KOMPLETNIE ROZCZAROWUJE... ZDECYDOWANIE nie polecam.. szkoda euro na to miejsce.. nie wiem co musiałby sie stać by mnie zachęcili do ponownej wizyty w tym miejscu .. niestety troche jeżdżenia duzo męczenia.. Ciao!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, JC napisał:

 

a Tatry Niskie mnie osobiscie swoim urokiem zupełnie nie przekonały .,.wszystkie okoliczne szczyty bez turni i skał a gdy wiatr chmury przewieje to sporadyczanie pojawia sie widok na Wysokie Tatry (które kocham i latem i zimą), jednak jest to juz daleki horyzont i tu nawet wspomniana Białka tatrz. a juz na pewno Jurgów i Małe Ciche biją widokami Chopok na głowe a do tego góralski klimat i muza z głosników i jazda do 22giej.. :))

 

 

Hehe.... uh. Czasami można się pośmiać.

 

2 godziny temu, leitner napisał:

 


Nie wiem jak góralski klimat może się łączyć z muzą na full. Może jestem jakiś dziwny, ale w górach wolę ciszę.

 

 

Kolego, takich rzeczy nie da się innym wytłumaczyć. Oni mają Białkę i Zakopane z góralskim klimatem i Teneryfę z pięknymi widokami.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...