Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, JC napisał:

Komentarz dotyczący Chopoka zamieszczony na naszej stronie:

 

Podzielam opinie poprzednika.. z braku szerokiej opinii postanowiłem CHOPOK sprawdzić osobiście.. Byłem w pierwszym tygodniu marca...zawsze jeżdze poza sezonem z przyczyn oczywistych (mniejsza frekwencja a w alpach po prostu taniej..) Do tej pory zjeżdzone kilka razy włoskie Alpy (Monterosa.. przepiękne miejsce) plus kilkakrotnie Białka Tatrz. Jurgów Małe Ciche oraz Krynica... Dla mnie CHOPOK to miejsce bez klimatu w cenie rodem z alp. Baza wypadowa/noclegowa jaką jest Liptowski Mikulas to chyba gorsza wersja naszego Nowego Targu komuna i przemysł z przyjemnym ryneczkiem.. zupełnie nie przypomina górskiej miejscowosci ( a jadąć na narty klimat zakwaterowania ma znaczenie).
 

Jesli chodzi o sam ośrodek to Słowakom pomyliły sie szerokosci geograficzne. Kar nety drogie tylko dobowe -ceny alpejskie ze srednich i duzych ośrodków i do tego wszystko dodatkowo płatne. Broń Boże wypożyczać sprzet w ich punktach (Tatra Motion- 5,6 dni za komplet nart 100 euro!!! =:o) bo tam ceny wyższe niz wypożyczenie we włoskich alpach (sprzęt brać od prywatnych wypożyczalni których jest zawsze kilka dookoła dolnych wyciagów).

 

Sposób w jaki probują wyciagnac kolejną kase napawa mnie obrzydzeniem... to zabija resztki klimatu tego miejsca i tu przykład oferta FRESH track (szusowanie po świeżym 'sztruksie') -płatne dodatkowo - za fakt ze przyjedziesz przed otwarciem osrodka (godzina do półtorej przed otwarciem) i bedzie 'Ci' dane jezdzic po gładkim stoku.. ma to miejsce dwa razy w tygodniu.. coś co w alpach jest standartem żadna łaska w cenie karnetu móc od rana jezdzić po wyratrakowanym stoku tu próbują robić i na tym interes .. oraz jazda nocna-raz w tygodniu (jedna trasa niebieska-niemal płaska- za prawie cene karnetu dobo wego w polskich ośrodkach) aż mnie wzdryga... STOKI.. trasy fajne i techniczne urozmaicone na północnej i południwej stronie jest gdzie jezdzic to IN PLUS.. kazdy znajdzie cos dla siebie .. koleji krzesełkowych (wypinanych) i kabinowych multum nic podobnego póki co w naszym regionie nie jest dostępne.. oczywiscie z rodzina nigdy bym sie tam nie wybral.. bo za niewiele wieksze pieniadze mozna pokazac piekno alp w koronie 4- tysieczników...

 

a Tatry Niskie mnie osobiscie swoim urokiem zupełnie nie przekonały .,.wszystkie okoliczne szczyty bez turni i skał a gdy wiatr chmury przewieje to sporadyczanie pojawia sie widok na Wysokie Tatry (które kocham i latem i zimą), jednak jest to juz daleki horyzont i tu nawet wspomniana Białka tatrz. a juz na pewno Jurgów i Małe Ciche biją widokami Chopok na głowe a do tego góralski klimat i muza z głosników i jazda do 22giej.. :))

 

Wracajac do Chopoka około południa jazda na trasach zaczyna byc uciążliwa ze wzgledu na wszech obecne muldy.. tak tak godzina 12sta!.. ale prawdziwy horror to juz godzina 14:30 -15 i dalej... stoki wówczas są tak zajechane jak przepraszam za dosadność bułgarska przydrożna prostytutka!!.. i nie ma w tym ksztyny przesady współczuje wszystkim jeżdzącym bez kijków.. i tu znów odniose sie do alp.. stoków tak zmasakrowanych jak te na Chopoku od godz. 15 nigdy w zyciu nie widziałem!!.. na zamkniecie dnia stoki na Monterosa wyglądały jak ten na Chopoku o godz. 12stej SKANDAL ZA TAKIE PIENIĄDZE.! ale spoko dla zdesperowanych jest przecież poranny Fresh track za dodatkową opłatą LOL..

 

Po za tym rozkład skibusów szyty na miare tak że w ciągu dnia lub kilka godzin wczesniej przed zamknieciem wyciągów nie sposób sie spod ośrodka do miasta (Liptowski Mik... tylko do Bodic) wydostać tak jak by za kare kazali jeździć i po tych 'wydmach' które w miedzy czasie sie utworzyly .. tragedia pięknie opakowana z doskonałym marketingiem (za równo tym na stronie www ale i tym na miejscu) a rzeczywistośc już tam niestety KOMPLETNIE ROZCZAROWUJE... ZDECYDOWANIE nie polecam.. szkoda euro na to miejsce.. nie wiem co musiałby sie stać by mnie zachęcili do ponownej wizyty w tym miejscu .. niestety troche jeżdżenia duzo męczenia.. Ciao!

Jacku tym wpisem chcesz rozruszać forum ??? I bez tego ten wątek jest najbardziej "poczytny" .A za chwilę zacznie się tylko polemika i uzasadnianie "wyższości Świąt Bożego narodzenia na Wielkanocą" 

Miałem się na ten temat nie odzywać ale takie argumenty że  widoki Białki czy Jaworzyny Krynickiej są ładniejsze niż te z Chopoka  - to bez komentarza ...

Jedna rzecz konkretnie bo absolutnie nie chcę się w dawać w polemikę która zresztą już miała w tym wątku miejsce (chyba też na wiosnę 2016).

Sprytna "sezonka" 49 euro - 10 wyjazdów od zakupu ..... i tyle w temacie 

Pewnie osoby które jeździły i które spotkałem teraz na Chopoku też ten argument przekonał...

 

Pozdr.Torres

P.S- W Białce byłem, w Jurgowie też , Jaworzyna Krynicka też była kiedyś moją ulubioną miejscówką itd.

P.S- ten "krzywy" marketing też mnie wqurvia ale są plusy i minusy i trzeba to sobie jakoś wyważyć ....

P.S- aaa..  i proszę tego nie odbierać jako próba obrony "Chopka" bo mi do tego bardzo daleko...

Edytowane przez Torres
dopisek P.S
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie jestem wielkim fanem Chopoka tyle ze bylem tam tylko 2 razy w kwietniu, otwartych było tylko kilka tras ktrore raczej mnie nie urzekły, ale za 20euro cudów nie wymagam. Chopok oplaca sie jesli mamy sezonowke , za 200euro taka gorka to naprawdę fajna cena . Niestety mgła,wiatr,tłumy i ceny niestety psuja robotę. Pogoda jest tam zwykle chyba gorsza niz w innych miejscówkach ale mogę się mylić.

Cytat

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mam komentować... jak nie ma co!

Każdy ma prawo do swojego zdania.

A @JC ma całkowitą rację! Chopok to beznadziejna, beznadziejność! kto to widział żeby jeszcze jeździć teraz na nartach. A poza tym to też jej nienawidzę. Kamienie, wiatry, tylko jakieś 20 knajp, zero klimatu (coś jak w BSA), trasy krótkie, niekiedy strome, niekiedy płaskie kto to w ogóle widział, żeby był taki wybór i jeszcze ten freeride wszędzie!

Myślę że jeszcze teraz tylko na te 5 dni wyskoczę a potem na znak protestu przeciw beznadziejności tego ośrodka do połowy listopada już tam więcej nie pojadę!

PS. a toż to oczywista oczywistość, że jedyną słuszną stacją jest ta od której dostaje się pieniądze za reklamę: BSA, Białka itd...przynajmniej wiadomo że TMR ma "kręgosłup" i ma to w d.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mam komentować... jak nie ma co!
Każdy ma prawo do swojego zdania.
A@JC ma całkowitą rację! Chopok to beznadziejna, beznadziejność! kto to widział żeby jeszcze jeździć teraz na nartach. A poza tym to też jej nienawidzę. Kamienie, wiatry, tylko jakieś 20 knajp, zero klimatu (coś jak w BSA), trasy krótkie, niekiedy strome, niekiedy płaskie kto to w ogóle widział, żeby był taki wybór i jeszcze ten freeride wszędzie!
Myślę że jeszcze teraz tylko na te 5 dni wyskoczę a potem na znak protestu przeciw beznadziejności tego ośrodka do połowy listopada już tam więcej nie pojadę!
PS. a toż to oczywista oczywistość, że jedyną słuszną stacją jest ta od której dostaje się pieniądze za reklamę: BSA, Białka itd...przynajmniej wiadomo że TMR ma "kręgosłup" i ma to w d.... 


Jasiek, po raz kolejny mnie obrażasz. Może zanim zaczniesz znowu, to przeczytaj sobie dokładnie co zamieściłem na forum. Tekst do którego się odnosisz, to przedruk komentarza jaki został zamieszczony pod opisem ośrodka Jasna Chopok. To nie jest moja opinia, to nie jest tekst, który napisałem. To jest opinia jednego z czytelników, którą podzielił się na skionline.pl. Ja tylko przekopiowałem ten tekst na forum i tyle! I za to zostałem obrażony.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W który miejscu mojej wypowiedzi jest obraza Pana Bosa?

PS. ale to Pan przekopiował ją w jakimś celu... jeżeli autor tego tekstu, chciałby napisać taką informację na forum, to by ją napisał... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2017 o 08:48, JC napisał:

Komentarz dotyczący Chopoka zamieszczony na naszej stronie:

 

Podzielam opinie poprzednika.. z braku szerokiej opinii postanowiłem CHOPOK sprawdzić osobiście.. Byłem w pierwszym tygodniu marca...zawsze jeżdze poza sezonem z przyczyn oczywistych (mniejsza frekwencja a w alpach po prostu taniej..) Do tej pory zjeżdzone kilka razy włoskie Alpy (Monterosa.. przepiękne miejsce) plus kilkakrotnie Białka Tatrz. Jurgów Małe Ciche oraz Krynica... Dla mnie CHOPOK to miejsce bez klimatu w cenie rodem z alp. Baza wypadowa/noclegowa jaką jest Liptowski Mikulas to chyba gorsza wersja naszego Nowego Targu komuna i przemysł z przyjemnym ryneczkiem.. zupełnie nie przypomina górskiej miejscowosci ( a jadąć na narty klimat zakwaterowania ma znaczenie).
 

Jesli chodzi o sam ośrodek to Słowakom pomyliły sie szerokosci geograficzne. Kar nety drogie tylko dobowe -ceny alpejskie ze srednich i duzych ośrodków i do tego wszystko dodatkowo płatne. Broń Boże wypożyczać sprzet w ich punktach (Tatra Motion- 5,6 dni za komplet nart 100 euro!!! =:o) bo tam ceny wyższe niz wypożyczenie we włoskich alpach (sprzęt brać od prywatnych wypożyczalni których jest zawsze kilka dookoła dolnych wyciagów).

 

Sposób w jaki probują wyciagnac kolejną kase napawa mnie obrzydzeniem... to zabija resztki klimatu tego miejsca i tu przykład oferta FRESH track (szusowanie po świeżym 'sztruksie') -płatne dodatkowo - za fakt ze przyjedziesz przed otwarciem osrodka (godzina do półtorej przed otwarciem) i bedzie 'Ci' dane jezdzic po gładkim stoku.. ma to miejsce dwa razy w tygodniu.. coś co w alpach jest standartem żadna łaska w cenie karnetu móc od rana jezdzić po wyratrakowanym stoku tu próbują robić i na tym interes .. oraz jazda nocna-raz w tygodniu (jedna trasa niebieska-niemal płaska- za prawie cene karnetu dobo wego w polskich ośrodkach) aż mnie wzdryga... STOKI.. trasy fajne i techniczne urozmaicone na północnej i południwej stronie jest gdzie jezdzic to IN PLUS.. kazdy znajdzie cos dla siebie .. koleji krzesełkowych (wypinanych) i kabinowych multum nic podobnego póki co w naszym regionie nie jest dostępne.. oczywiscie z rodzina nigdy bym sie tam nie wybral.. bo za niewiele wieksze pieniadze mozna pokazac piekno alp w koronie 4- tysieczników...

 

a Tatry Niskie mnie osobiscie swoim urokiem zupełnie nie przekonały .,.wszystkie okoliczne szczyty bez turni i skał a gdy wiatr chmury przewieje to sporadyczanie pojawia sie widok na Wysokie Tatry (które kocham i latem i zimą), jednak jest to juz daleki horyzont i tu nawet wspomniana Białka tatrz. a juz na pewno Jurgów i Małe Ciche biją widokami Chopok na głowe a do tego góralski klimat i muza z głosników i jazda do 22giej.. :))

 

Wracajac do Chopoka około południa jazda na trasach zaczyna byc uciążliwa ze wzgledu na wszech obecne muldy.. tak tak godzina 12sta!.. ale prawdziwy horror to juz godzina 14:30 -15 i dalej... stoki wówczas są tak zajechane jak przepraszam za dosadność bułgarska przydrożna prostytutka!!.. i nie ma w tym ksztyny przesady współczuje wszystkim jeżdzącym bez kijków.. i tu znów odniose sie do alp.. stoków tak zmasakrowanych jak te na Chopoku od godz. 15 nigdy w zyciu nie widziałem!!.. na zamkniecie dnia stoki na Monterosa wyglądały jak ten na Chopoku o godz. 12stej SKANDAL ZA TAKIE PIENIĄDZE.! ale spoko dla zdesperowanych jest przecież poranny Fresh track za dodatkową opłatą LOL..

 

Po za tym rozkład skibusów szyty na miare tak że w ciągu dnia lub kilka godzin wczesniej przed zamknieciem wyciągów nie sposób sie spod ośrodka do miasta (Liptowski Mik... tylko do Bodic) wydostać tak jak by za kare kazali jeździć i po tych 'wydmach' które w miedzy czasie sie utworzyly .. tragedia pięknie opakowana z doskonałym marketingiem (za równo tym na stronie www ale i tym na miejscu) a rzeczywistośc już tam niestety KOMPLETNIE ROZCZAROWUJE... ZDECYDOWANIE nie polecam.. szkoda euro na to miejsce.. nie wiem co musiałby sie stać by mnie zachęcili do ponownej wizyty w tym miejscu .. niestety troche jeżdżenia duzo męczenia.. Ciao!

Nie poniżyłbym się jako W......iel Skionline.pl, w ten sposób. Tym bardziej jak się jest na Wszystkich konferencjach TMR-u,  i skrupulatnie opisuje inwestycje (np. ostatnia relacja - budowa zbiornika w Szczyrku), na tym forum i w tym serwisie. Skopiowałem i podeśle Hlavatemu xD.  JC pokazałeś tym wpisem że jesteś jak Chorągiewka - gdzie coś można rozjuszyć, tam to robisz (nie wiem czy nie rozwalasz tematu Chopok tym wpisem).

Co kogo obchodzi pojedyncza opinia na tema Chopoka? i  te jego wydane 30 euro?, Nie ma Ośrodka w promieniu 250 km, od Śląska i Małopolski, które liczą 8 mln osób z czego narciarsko 500 000 tyś lub więcej, jednorazowo wyda 2 5000 00 Euro (srednio 50 euro/dzień), + jeszcze zakupy na powrocie ( średnio 20 euro/osoba). i to w sezonie zima/lato.

Moi rodzice byli w Turčianske Teplice latem, za 1200 zł/osoba - 10 dni ,zabiegi non stop, dzień zorganizowany jak na kolonii, zero nudy, a stoły się uginały pod jedzeniem, tak mała Słowacja radzi sobie :), tylko brać przykład  - zero fuszerki.

Bóg dał Ci rozum - zacznij z niego korzystać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jasiek napisał:

PS. ale to Pan przekopiował ją w jakimś celu... 

Nie wiem, dlaczego JC tak zrobił, ale domyślam się, że chciał wstawić dość obszerną opinię na forum - bo to ono jest miejscem do wyrażania takich opinii ;) 

Może temu komuś nie chciało się rejestrować tylko po to, żeby napisać jeden post?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, leitner napisał:

Przecież JC napisał, że to NIE jest JEGO opinia. 

Jako właściciel, powinien przewidzieć następstwa w tym wątku, wklejając, taki tekst. Trzeba przewidzieć co może nastąpić w tym wątku, wstawiając kij w mrowisko, skoro jest tu tylu zadowolonych z jazdy w tym ośrodku. GŁUPOTA Totalna - inaczej tego nie nazwę, Bedzie nastepny HOT temat na czerwono xD

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wątek się zkwasił... o.O

Były piękne relację, zdjęcia, prognozy, plany na majówkę, wymiana informacji...  A teraz?  A teraz mamy coś co zaczyna przypominać naszą politykę... :S

Ponieważ ów jegomość się rozpisał i w pewnym sensie ma trochę racji, można nad tym podyskutować. Ale może tak po majówce? Jak już śnieg stopnieje. Na razie chciałbym tu widzieć co dzień relację, aktualne zdjęcia i informacje na temat warunków, prognoz pogody, WZF-ów itp.

Paradoksalnie, ja będę miał wielki kłopot wyskoczyć choć raz do 1 maja, o co toczę teraz nierówna walkę z czasem, ale chcę widzieć co się tam dzieje! Pokłócimy się później, po zamknięciu wyciągów. ;) xD 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały sezon temat byl fajnie prowadzony. Zawsze swieze info, fotki, opisy, spotkania.... aż tu nagle admin niszczy temat. Leo why?

Juz ograniczylem swoją aktywność praktycznie tylko do tego tematu, zeby uniknac takich idiotycznych utarczek. 

No ale cel chyba zostal osiagniety?! nie wiem czy to jakies kontrakty, social media czy zwykla głupota ale wydaje mi sie ze najlepiej byloby wyciac wszystko od wpisu admina. 

Bo my tutaj majoweczke umawiamy a nie na slabe prowokacje odpowiadamy! Nie dajcie sie:)

Kto sie wybiera?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, andrzej1982 napisał:

Jako właściciel, powinien przewidzieć następstwa w tym wątku, wklejając, taki tekst. Trzeba przewidzieć co może nastąpić w tym wątku, wstawiając kij w mrowisko, skoro jest tu tylu zadowolonych z jazdy w tym ośrodku. GŁUPOTA Totalna - inaczej tego nie nazwę, Bedzie nastepny HOT temat na czerwono xD

Jakiś czas temu ktoś napisał o tym, że skionline.pl jest sponsorowane przez TMR (co chyba jest bzdurą - zresztą nie tylko w tym przypadku) - wstawiając taką opinię JC pokazuje, że jest otwarty na dyskusję i nie uznaje "jedynej słusznej opinii". Dlatego moim zdaniem, to wcale nie jest głupota. A to, że będzie HOT - to inna sprawa ;) 

Przyłączam się do prośby Johnnego - więcej zdjęć ! :) 

Edytowane przez leitner
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to też przeczytałem tą opinię i za cholerę nie mogę zrozumieć jaki był sens jej udostępniania jej przez JC tutaj...

 

 

 

A no taki sens, żeby pokazać, że na wszystko można ponarzekać. Żeby pokazać, że nawet na temat takich ośrodków jak Chopok, tak dobrze prowadzonych i z takimi inwestycjami, można mieć "odmiennie" zdanie niż większość narciarzy.

 

Co do komentarzy, a raczej insynuacji pod moim adresem nie będę się rozpisywał, bo to nie ten temat i poziom.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, gregor_g4 napisał:

w sumie to też przeczytałem tą opinię i za cholerę nie mogę zrozumieć jaki był sens jej udostępniania jej przez JC tutaj...
 

też tak miałem ...

 

1 godzinę temu, JC napisał:

 

A no taki sens, żeby pokazać, że na wszystko można ponarzekać. Żeby pokazać, że nawet na temat takich ośrodków jak Chopok, tak dobrze prowadzonych i z takimi inwestycjami, można mieć "odmiennie" zdanie niż większość narciarzy.

 

Co do komentarzy, a raczej insynuacji pod moim adresem nie będę się rozpisywał, bo to nie ten temat i poziom.

 

 

Adnotacja że nie jest to "moja" opinia powinna się koniecznie  znaleźć - szczególnie jak się robi kopiuj/wklej.

Co do drugiej części powyższego cytatu też nie będę się rozpisywał - :(. Zawsze starałem się rzetelnie podchodzić do tematu/wypowiedzi.

Nie udzielałem się za wiele ale jak pisałem to starałem się aby było "na temat" ( przynajmniej w moim odczuciu)- a teraz to raczej już wcale nie mam  ochoty :(

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JC napisał:

 

A no taki sens, żeby pokazać, że na wszystko można ponarzekać. Żeby pokazać, że nawet na temat takich ośrodków jak Chopok, tak dobrze prowadzonych i z takimi inwestycjami, można mieć "odmiennie" zdanie niż większość narciarzy.

 

Co do komentarzy, a raczej insynuacji pod moim adresem nie będę się rozpisywał, bo to nie ten temat i poziom.

 

 

No co do poziomu to może zamilczmy! bo to Pan wykazał się poziomem prezesa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Jasiek napisał:

No co do poziomu to może zamilczmy! bo to Pan wykazał się poziomem prezesa...

100% podpisuję się pod słowami @Jasiek. Poziom dyskusji w tym wątku był bardzo wysoki, a sam wątek bardzo pomocny dla wielu osób w tym mnie.

To sam admin/właściciel sprowadził poziom dyskusji na taki, a nie inny poziom. Krytykę wobec Chopoka to my sami potrafimy okazać jeśli jest zasadna - patrz moje wcześniejsze posty.

W ogóle cała polityka Skionline jest mocno drażniąca. To zachwycanie się BSA na każdym kroku zaczyna irytować. Jakby nie istniała żadna inna stacja narciarska w Polsce z lepszymi walorami...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ja tam przeczytałem opinię przytoczoną przez Jacka już jakiś czas temu - pewnie niedługo po wstawieniu i zrozumiałem zgodnie z intencją wklejającego - czyli po prostu pośmiałem się z głupoty.Trzeba być niezłym kosmitą by dopuścić do siebie myśl, że Jacek, który prowadzi portal narciarski od lat 90 identyfikował się z takimi bzdurami.

Pozdrowienia

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mitek napisał:

Ja tam przeczytałem opinię przytoczoną przez Jacka już jakiś czas temu - pewnie niedługo po wstawieniu i zrozumiałem zgodnie z intencją wklejającego - czyli po prostu pośmiałem się z głupoty.Trzeba być niezłym kosmitą by dopuścić do siebie myśl, że Jacek, który prowadzi portal narciarski od lat 90 identyfikował się z takimi bzdurami.

Czy się identyfikuje czy nie to wie głównie autor posta. Nie wszyscy znają JC tak długo jak inni ale ja czytając „to coś” odniosłem właśnie wrażenie, że się identyfikuje. Poza tym jesteśmy na forum a jak rozumiem to miejsce gdzie ludzie wymieniają się min uwagami i prezentują zaznaczam SWOJE OPINIE a nie przytaczają coś nie swojego co z góry wkurzy większość czytających. Równie dobrze możemy sobie tutaj tylko wklejać cytaty znalezione w necie negujące dane wątki – tylko czy o to tu chodzi  …… ??!

Edytowane przez bolec
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, johnny_narciarz napisał:

Patrzę z niepokojem na kamerki... Te się nie otwierają,

Niepokoiłem się też o mój komputer :) chyba deszcz spłuka nowy śnieg.

Prognoza na wysokości Lukowej

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2017-04-26 094601.jpg

15 minut temu, bolec napisał:

wkurzy większość czytających.

Mnie ta opinia rozśmieszyła, szczególnie zarzut że na Chopoku brak muzyki z głośników.

Edytowane przez surfing
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, surfing napisał:

chyba deszcz spłuka nowy śnieg.

Biela Put spłynie... Według tej prognozy najlepiej wygląda niedziela i chyba w nią będę celował. Zobaczymy w sobotę. :)

Może będzie jazda w krótkich gaciach? To byłby 4 raz w tym sezonie! xD

Teraz powinni zorganizować "Bikini Day"...

Edytowane przez johnny_narciarz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...