Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! W czwartek wybieram się na Chopok, wie ktoś może jak jest z dojazdem przez górskie serpentyny w kierunku Tatralandii? Dokładnie chodzi mi czy jest nakaz jazdy z łańcuchami?

Wysłane z mojego SM-G900F

Przy takich opadach ja bym się tam nie pchał. Lepiej jechać przez Dolny Kubin. Teraz będzie szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez Dolny Kubin potrzebne są winiety - chyba że alternatywnymi drogami przez wsie, ale wtedy czasowo to nie wyjdzie raczej za dobrze...Przez Zuberec potrzebne przede wszystkim dobre umiejętności kierowcy i wtedy bez łańcuchów się przejeżdża nawet gdy na drodze lodowisko z kamyczkami lub tunel ze śniegu powyżej samochodu (jak na zdjęciu) , niemniej zdecydowanie warto mieć łańcuchy w zanadrzu.

min.jpg

min.jpg.949ab1eeac19b1c7c8b7d62683099221.jpg

Edytowane przez shuger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! W czwartek wybieram się na Chopok, wie ktoś może jak jest z dojazdem przez górskie serpentyny w kierunku Tatralandii? Dokładnie chodzi mi czy jest nakaz jazdy z łańcuchami?

Jeżeli boisz się serpentyn na Zuberecu to... jedź normalnie na Korbielów a w Namystovie nie skręcasz na most tylko jedziesz prosto główną... około 15 km nadrabiasz ale nie masz takich ciekawych doznań! wylądujesz w Rozembaroku i dalej główną jak znaki prowadzą.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nakazu jazdy z łańcuchami nie było (jechałem 9 dni temu) ale wiesz oni mają takie rozkładane. Nawet trasa na Jasną obok parkingu na Jaskinię Lodową ma taki tak że lepiej łańcuchy mieć w bagażniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rano jechał kuzyn dramat był od Korbielowa do Namestowa 60 cm śniegu z Bielska jechał na Dolny Kublin dotarł po 4 godzinach

Ten wpis mnie trochę wystraszył. Wybieram się jutro i jadę trasą przez Chyżne na serpentyny do Mikulasa. Korzystał ktoś może ostatnio z tej drogi?

Wysłane z mojego SM-G900F

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo jak dojedziesz daj znać jak to wygląda.

Ja pojade chyba przez Dolny Kubin, ominę kawałek płatnej autostrady.

Chyba że śnieg stopnieje trochę, bo w piątek o 17-18 droga Dolny Kubin moze być lekko zakorkowana....

Jasne Kolego?

Wysłane z mojego SM-G900F

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa i jeszcze jedno! jak wybieracie się na Chopka... chyba nawet na Słowację weźcie ze sobą softshell dzis na południu było "jarne lyzovanie" :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o której godzinie mniej więcej będziesz tamtędy przejeżdżał? Też jutro tamtędy jadę, ale jakoś po południu.

Zgodnie obietnicą odpisuje ze droga jest przejezdna aczkolwiek śniegu jest dużo ale pługi jeżdżą i będzie lepiej. Spokojnie można przejechac☺

Pozdrawiam!

Wysłane z mojego SM-G900F

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cześć,

czy ktoś jechał w tym tygodniu na Chopok? Planuje jechać z Krakowa przez Chyżne - Trstena - odbić w Podbiel na Zuberec i Liptovski (droga 584). Ten tydzień był dość ciepły wiec podejrzewam, ze droga powinna być trochę lepsza. Maciej jakieś info?

Mam też taką małą wątpliwość odnośnie obwodnicy Trsteny (droga E77). W artykule na skionline było napisane, że jest ona bezpłatna. Natomiast kilka osób twierdziło, że jednak ten odcinek jest płatny i policja lubi tam stać. Jak to w końcu jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracałem serpentynami przez Zuberec w sobotę tydzień temu i trasa była czarna a więc spokojnie co do Trsteny nie wiem bo jadę na Korbielów! ale Ty też tak możesz choć trochę na okrągło :rolleyes::

tr.jpg

tr.jpg.55cb9f32c92be54a454f09bfedfebf51.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...