Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska warunki narciarskie 14/15


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Zdaję się, że tym razem pójdę pod wiatr: Mistrzunio, pewnie tak, ale zastanawiam się, co Góral chciał tym zjazdem osiągnąć. Małojecką sławę? Trochę bez sensu, szkoda nart.

Mimo wszystko ukłony i pozdrowienia dla Górala.

Andrzej

Myślę, że chciał po prostu pojeździć na nartach w Szczyrku :wink: i pewnie jeszcze poszukać zguby. To dobrze, że wykorzystuje każde centymetry śniegu :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję się, że tym razem pójdę pod wiatr: Mistrzunio, pewnie tak, ale zastanawiam się, co Góral chciał tym zjazdem osiągnąć. Małojecką sławę? Trochę bez sensu, szkoda nart.

Mimo wszystko ukłony i pozdrowienia dla Górala.

Andrzej

Cześć Andrzeju, "krajanie"...

...na tyle co znam Darka, to upiekł trzy pieczenie na jednym ogniu:

Po pierwsze chciał w samotności, na swój sposób pożegnać się z sezonem narciarskim i pokontenplować ostatnie resztki śniegu.

Po drugie wypróbować trochę domowych "skiturów" z nartami przy plecaku.

Po trzecie miał nadzieję na odnalezienie zguby, czyli telefonu.

Z pewnością narty, które ze sobą zabrał, to deski już zużyte przeznaczone do tego typu wypraw.

A Mistrzunio dla mnie, bo potrafi się bawić w każdych warunkach narciarskich...bo Kocha narty prawdziwą miłością :)

Darku, czy się w czymś pomyliłem?

Pozdrawiam Chłopaki

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Andrzeju, "krajanie"...

...na tyle co znam Darka, to upiekł trzy pieczenie na jednym ogniu:

Po pierwsze chciał w samotności, na swój sposób pożegnać się z sezonem narciarskim i pokontenplować ostatnie resztki śniegu.

Po drugie wypróbować trochę domowych "skiturów" z nartami przy plecaku.

Po trzecie miał nadzieję na odnalezienie zguby, czyli telefonu.

Mariusz, dziękuję za serdeczność, jestem z zamiłowania piechurem i uwielbiam podchodzić, zwłaszcza w okolicach Skrzycznego. Po operacji kręgosłupa miałem trudności ze schodzeniem i stąd pomysł zakupu małych, lekkich nart z pomocą których w ciągu kilku chwil można pokonać odcinki szlaku ze śniegiem. Ten pomysł właśnie wcieliłem w działanie. Obawiam się tylko strażnika przy wejściu na Krowiarkach pod Babią Górą, bo co mu odpowiedzieć jak zapyta gdzie z tymi deskami jak śnieg leży zwłaszcza w żlebie pod przełęczą Brona przy Akademickiej Perci?

Ha, Ha, Ha

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...