Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Sprzęt narciarski 2015/16


JC

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...
Cześć czy opłaca się kupować latem sprzęt narciarski oraz czy robić to teraz, czy może juz za późno bo wyprzedaże były w kwietniu?
Oczywiście, że się opłaca! Opłaca się zawsze, kiedy jest taniej. Natomiast musisz wziąć pod uwagę, że to już ostatni dzwonek, bo w październiku zaczną się w sklepach pojawiać nowe kolekcje. Teraz i tak niewiele ma wystawiony sprzęt i trzeba szukać raczej w internecie. Jest jeszcze szansa, że w sezonie sprzęt z minionych kolekcji będzie w atrakcyjnych cenach. Zależy też czego szukasz. Buty narciarskie raczej trzeba pomierzyć - oczywiście kupując przez internet zawsze możesz zwrócić towar do 14 dni - o ile się nie mylę - niemniej jednak i tak chyba wolę przymierzyć w sklepie kilka par i porównać. Co do butów, kijów, wiązań - to śmiało można zamawiać i niczym się nie przejmować. Co do odzieży - z sieciówek to chyba tylko w ski teamie o tej porze roku coś możesz znaleźć i ceny chyba też nie będą powalające.. A może właśnie będą :stupid::stupid:Niewątpliwie warto się porozglądać. Ja np. 3 tygodnie temu kupiłem sobie jakieś kilo smaru na bardzo korzystnych warunkach :D

DSC_3434.jpg

DSC_3434.jpg.a5ab081d6094636042274c089365d841.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Mam nadzieje, że nie powielam, ale przynajmniej z mojej perspektywy niewiele się mówi o fajnych ( doskonałych) polskich nartach.

Poniżej jeden z przykładów.

Może powinniśmy ( trochę jak Slovenia z ELANem) po hołubić dobre z lokalnego rynku?

http://finanse.wp.pl/kat,1033691,title,Narty-z-Polski-robia-furore-wsrod-narciarzy-na-calym-swiecie,wid,18106561,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
Dnia 14.06.2016 o 11:58, Gość skis12 napisał:

co sądzicie o sprzęcie 4F ? :P

wzglednie przyzwoita, popularna / masowa polska marka w dość atrakcyjnej cenie z mocnym marketingiem , więcej osób widziałem w ich strojach na Krupówkach niż na stoku , sam nie używam bo jak mam coś kupić to albo taniej z np: Lidla a jak coś konkretnego to marka jest za słaba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...