Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o mnie wnioskowałbym za weekendem 11-12 kwietnia, weekend świąteczny nie dla mnie, rodzinie też się coś należy ode mnie a nie wszyscy śmigają a za tydzień chyba za wcześnie.

11-12 jest dla mnie idealny. Tydzień wcześniej są święta...a tydzień później mam czterdziestkę... ups... wydało się :wink:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WZF Kasprowy 2015

Ponieważ dyskusja o spotkaniu na koniec sezonu rozjeżdża się po kilku wątkach, postanowiłem założyć nowy temat.

Planujemy wspólne nartowanie forumowe (otwarte dla wszystkich) na Kasprowym Wierchu w dniach 11-12 kwietnia.

Zadeklarowało się do przyjazdu już kilku z nas, oprócz mnie - Góral spod Skrzycznego, KP, Artix - pasuje data? Johnny?

Chłopaki, którzy byli rok temu - Andy-W? Bończa? Aklim? Bumer? Piotr_67? - Będziecie?

Może jeszcze ktoś?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johny, Johny...... Nie rób mi tego - oczywiście, że dwa (w tym jeden wieczór) ? ?.

Tak myślałem... jakiś dwudziestoczteropaczek zrobić... :stupid: :biggrin:

Myślę,że warto by jeszcze poczekać na prognozy pogody,żeby nie bulić za jazdę w deszczu.

Może jeden dzień Kasprowy,a jeden Tatrzańska Łomnica?

O ile tam jeszcze będzie po czym jeździć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojoj, znowu :biggrin:

Rezerwuje bilety. Czy ktoś ewentualnie dał by rade odebrać mnie gdzieś po drodze? . Pokrywamy oczywiście koszty paliwa.

No i jak z nartami, musze wypożyczyć w Zakopcu.

Hotel macie coś? Bo jakby co to mam super miejscówkę.

Edytowane przez artix
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojoj, znowu :biggrin:

Rezerwuje bilety. Czy ktoś ewentualnie dał by rade odebrać mnie gdzieś po drodze? . Pokrywamy oczywiście koszty paliwa.

No i jak z nartami, musze wypożyczyć w Zakopcu.

Hotel macie coś? Bo jakby co to mam super miejscówkę.

Tak myślałem,żebyśmy nocowali razem w jednym pensjonacie lub hotelu.Póki co,ja tam dawno nie byłem dłużej jak na 1 dzień,po za Bukowiną,więc nie znam żadnych fajnych miejscówek. :rolleyes::

Może podrzuć jakiegoś linka?

Gdzie będziesz lądować?

Nie wiem jeszcze,czy będę miał miejsce w aucie,tudzież czy z kimś pojadę,ale jak coś to się postaram. :cheerful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojoj, znowu :biggrin:

Rezerwuje bilety. Czy ktoś ewentualnie dał by rade odebrać mnie gdzieś po drodze? . Pokrywamy oczywiście koszty paliwa.

No i jak z nartami, musze wypożyczyć w Zakopcu.

Hotel macie coś? Bo jakby co to mam super miejscówkę.

Skąd Cię odebrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym roku na pewno odpadam, ale może za rok :)

a co do noclegu, to czemu szukacie hotelu, a nie skorzystacie np. z Murowańca? Klimat bombowy no i z rana można od razu na stok.

Możesz coś więcej napisać,bo ja mam małe rozeznanie w noclegach. :)

Mi na luksusach nie zależy,bardziej na klimacie.Zwłaszcza żebyśmy byli w jednym miejscu - pensjonacie/hotelu. Przecież Janusz nie może prowadzić... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murowaniec jest ok 400 m? od dolnej stacji krzesła na Gąsienicowej. Można dojechać na nartach przy dobrym rozpędzie, a w drugą strone trzeba się przespacerować.

http://murowaniec.e-tatry.pl/

tu masz stronę i więcej info.

Jak widać sam budynek z zewnątrz wygląda bardzo klimatycznie, w środku jest podobnie. Na dole sala resteuracyjna/jadalnia, wszystko w drewnie, ogólno dostępny wrzątek, ładowarki do telegonów. Do tego oczywiście kuchnia/restauracja. Wyżej są pokoje - jak w schroniskach od 2 do 10 osobowych. Łazienki wspólne na korytarzach. Wyrka piętrowe, łazienki bez szału, ale czyste :) Jak to w schronisku. Tam przynajmniej można poczuć klimat gór :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murowaniec jest ok 400 m? od dolnej stacji krzesła na Gąsienicowej. Można dojechać na nartach przy dobrym rozpędzie, a w drugą strone trzeba się przespacerować.

http://murowaniec.e-tatry.pl/

tu masz stronę i więcej info.

Jak widać sam budynek z zewnątrz wygląda bardzo klimatycznie, w środku jest podobnie. Na dole sala resteuracyjna/jadalnia, wszystko w drewnie, ogólno dostępny wrzątek, ładowarki do telegonów. Do tego oczywiście kuchnia/restauracja. Wyżej są pokoje - jak w schroniskach od 2 do 10 osobowych. Łazienki wspólne na korytarzach. Wyrka piętrowe, łazienki bez szału, ale czyste :) Jak to w schronisku. Tam przynajmniej można poczuć klimat gór :)

Ja takie miejsca lubię,ale nie wiem jak ekipa? :rolleyes::

Idealnie by było,żebyśmy nocowali w jednym pensjonacie/hotelu/schronisku,żeby była zabawa. :cheerful:

Co Wy na to? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murowaniec jest ok 1km od dolnej stacji Gąsienicowej i ok 100m przewyższenia trzeba zrobić, zajmuje to ok 20min :)

Zjazd jest bezproblemowy nie trzeba się praktycznie nigdzie odpychać jedynie sam początek przy krześle najlepiej nie wyhamowywać przy bramkach tylko rozpędzonym kierować się lekko na lewo.

Sprawdzone wczoraj :)

Edytowane przez MajorSki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...