Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska warunki narciarskie 16/17


mamad

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, andy-w napisał:

Czy czerwona trasa po lewej na mapce to jakaś nowość ?

mapa-palenicad.png

Tak pamiętam jeździłem tam kilka razy jak wszędzie były tłumy to tam jeździło się pod krzesło.

I tak było jak na mapce. Jedna u góry a na dole się rozjeżdżały z lewej albo prawej strony kasy... ale że na niebieską i czerwoną :o no to się dowiedziałem teraz. :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 16.01.2017 at 10:48 AM, ROCH said:

A w Sosnowcu dzieciaki jeżdżą.
Ja tam nigdy nie jeździłem, ale kumpel mi opowiadał, że przy dobrej zimie nawet czasem SL jeździli :P
Cennik tez sympatyczny: cennik

 

 

Ja tam jeździłem nie raz. Całkiem fajny stok na popołudniową zabawę... ale nie ten z kamerek tylko "duży".

Dodatkowo zwykle pustki więc jeździ się w koło. 

 

Natomiast stok dziecięcy bywa mocno oblężony. I nie ma się co dziwić :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mysiauek napisał:

Ja tam jeździłem nie raz. Całkiem fajny stok na popołudniową zabawę... ale nie ten z kamerek tylko "duży".

Dodatkowo zwykle pustki więc jeździ się w koło. 

 

Natomiast stok dziecięcy bywa mocno oblężony. I nie ma się co dziwić :)

Jak dla mnie bardzie dla dzieci czy na naukę. IMHO mniej ludzi w Bytomiu jeżeli ktoś tak jak ja mieszka po środku tych dwóch górek.

Byłem tam dwa razy ale ledwo się rozpędziłem to już byłem przy orczyku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Rytrze bardzo dobre warunki, stok idealnie równiutko przygotowany.
Widoczność taka sobie, płaskie światło i nisko wiszące chmury.
Ludzi sporo - ale przewaga grup dzieci, warto było przeczekać czasem chwile żeby trasa się zluzniła i można było sobie jechać jak się chce.
Dzisiaj fajne gigantowe skręty na sporej szybkości.
Trzeba zrobić powtórkę na dniach :)

rytr1.jpgrytr2.jpg

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wybrałem się z córą na Bielski Dębowiec, warunki koło południa w miarę dobre, w środkowej części trasy można było zobaczyć pojedyncze minerały, tam też armatki pracowały więc może będzie lepiej...
Zaliczyliśmy też plac zabaw!
635a2987e4123a5142e401ec8071cf21.jpg
4a4e88003d1085de2824e84e73c6ea48.jpg
Ogólnie fajnie bo blisko :-)
Pozdrawiam Maciek

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu Skolnity - to samo co ostatnio - super warunki i baardzo mało ludzi, na czerwonej trasie cały czas praktycznie jeździło się w pojedynkę, jak ktoś lubi luz na stoku to polecam. Na górnym parkingu o 10 jak kończyłem było chyba 6 czy 7 samochodów. Patrząc po kamerkach to nie mogę uwierzyć, że są śląskie ferie.. wszędzie raczej mało ludzi (na Skolnitym wybitnie mało).

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś wieczorem w Szklanej Górze. Zdjęć nie robiłem, ale warunki spoko. Pierwszy raz jeździłem na tej stacji, myślę że jest dobra dla początkujących narciarzy, dla mnie mogło by być trochę bardziej stromo. Co ciekawe znajomi rok temu byli i mówili, że jest strasznie wąsko, ale w tym roku chyba poszerzyli trasę, bo jest ok.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...