Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska warunki narciarskie 16/17


mamad

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, jodek1 napisał:

masz mozliwośc pojezdzenia na wszystkich nartach Heada z tego sezonu na Jaworzynie w centrum testowym przy trasie slalomowej ( trasa numer 6) 

nie mogę edytowac maja to czego szukasz ...

""""""  w tym roku do giganta iGSRD 188/186/181 cm iGS RD Team 173 cm iSpeed pro 180 cm. Do slalomu iSL RD 168/165 cm. """""

. i mozna z nimi trenowac za kaske :(

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam przesadzasz .... ja latam na Jaworzyne na jednodniówki pociagiem z Warszawy !!!!!

pociag od ciebie rusza chwile po 3 w nocy o 8 jestes w krynicy - startuje jaworzyna od 9 rano wiec na luzie bedzie grany sztruks

polskibus tez jest i mozna dojechac z krakowa za niecałe 20 zł w jedna strone .... !!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, jodek1 said:

e tam przesadzasz .... ja latam na Jaworzyne na jednodniówki pociagiem z Warszawy !!!!!

pociag od ciebie rusza chwile po 3 w nocy o 8 jestes w krynicy - startuje jaworzyna od 9 rano wiec na luzie bedzie grany sztruks

polskibus tez jest i mozna dojechac z krakowa za niecałe 20 zł w jedna strone .... !!!! 

spoko spoko, wiem jak dojechać, samochodem, to se skoczę w 2,5h :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, artix napisał:

Mam zagwozdke :/

Gdzie tu jechac w tym tygodniu? Pogoda slaba :(

 

Son i Cos, będziesz zadowolony. Tylko w miękkim, jedź raniuśko, póki twarde do 10,00 twardy sztruks i zero ludzi. Pewniejszy SON tam zawsze jest dobrze w Cos możesz źle trafić,czasem zamykają niektóre trasy a czasem warunki atmosferyczne (trasy są OK) zniechęcają do jazdy, inny klimat pomiędzy górą Skrzycznego a masywem Małego Skrzycznego i Wierchu Pośredniego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, artix said:

A jak generalnie jest w Myslenicach ? Na kamerkach wyglada ciekawie. Moze skocze tam wieczorem.

Jak dla mnie średnio, nie zawsze dobrze przygotowana główna trasa, ostatnio jak byłem to trasa nr 2 ostatnio słabo przygotowana - w połowie szerokości, lowode grudy i dziury. Teraz może być bardziej grząsko na stoku bo odwilż :) Byłem tam 3 razy i jakoś do końca nigdy nie byłem zadowolony :) Zaglądam tam tylko dlatego, że mam 30 minut dojazdu. Przejedź się i daj znać jak się podoba, bo chyba jestem jedyny, który nie przepada za Myślenicami :) Daleko masz ?

Edytowane przez Plywak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, artix napisał:

A jak generalnie jest w Myslenicach ? Na kamerkach wyglada ciekawie. Moze skocze tam wieczorem.

ja wczoraj wieczorem jeździłem, jedynka szeroka śnieg cukier, 2 po  bokach odsypy cukru po środku twardo, śniegu mnóstwo zero minerałów trawsk itd. ludzi wieczorem moze 40 osób czyli nikogo na stokach, w sumie warun na 4, mnie sie podobało wyjeździłem sie jak zwierze.

20170220_192901_resized.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, artix napisał:

Za to BSA to Ci nie ufam :P

W wątku o BSA już Ci napisałem Arturze, że nie zgadzam się z Twoją opinią. Wręcz uważam, że dla ośrodka jest krzywdząca.

BSA, to może nie jest szczyt marzeń ale jak na Polskę, to bardzo nowoczesny ośrodek z fajnie pochylonymi trasami (choć krótkimi), szybkim krzesłem, świetną restauracją.

Porównanie BSA do Szymoszkowej, czy Harendy i opinia, że te dwa ośrodki są  dużo lepsze - jest co najmniej kontrowersyjne.

Pozdro.

Edytowane przez marboru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, marboru napisał:

W wątku o BSA już Ci napisałem Arturze, że nie zgadzam się z Twoją opinią. Wręcz uważam, że dla ośrodka jest krzywdząca.

BSA, to może nie jest szczyt marzeń ale jak na Polskę, to bardzo nowoczesny ośrodek z fajnie pochylonymi trasami (choć krótkimi), szybkim krzesłem, świetną restauracją.

Porównanie BSA do Szymoszkowej, czy Harendy i opinia, że te dwa ośrodki są  dużo lepsze - jest co najmniej kontrowersyjne.

Pozdro.

Mariusz,  takie moje zdanie, może krzywdzące ale moje. 

Czasem musimy się różnić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, artix napisał:

Chyba jednak lepiej go zabrać na patologie (dla nie wtajemniczonych Ischgl) Tam jeden dzień nauki to jak miesiąc w PL. ;)

Artur te parę lat jakoś musisz z młodym wytrzymać, ciesz się że nie musisz na orczykach w Czyrnej albo na Pilsku. Później przychodzą nagrody.

Dzisiaj Kamesznica k/Milówki - rodzinna miejscowość Mamada. Puchar wójta gminy Łodygowice i mój zamaskowany rider:

1.thumb.jpg.e9157c1be5a45b8b63e98cb48a9b3a79.jpg2.thumb.jpg.865a83e3f09ad63158201eeeeba3fbb5.jpg3.thumb.jpg.82a849164433fd89d80a8bb46f0e2b31.jpg

  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Góral spod Skrzycznego napisał:

Artur te parę lat jakoś musisz z młodym wytrzymać, ciesz się że nie musisz na orczykach w Czyrnej albo na Pilsku. Później przychodzą nagrody.

Dzisiaj Kamesznica k/Milówki - rodzinna miejscowość Mamada. Puchar wójta gminy Łodygowice i mój zamaskowany rider:

1.thumb.jpg.e9157c1be5a45b8b63e98cb48a9b3a79.jpg

Górale to Górale, w kaszę nie dadzą sobie dmuchać!!!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy plan z Anią w piątek zawitać w Szczyrku, na wieczorne nartowanie. Dopinamy jakieś spanie w okolicy, a w niedzielę rano muszę być na Dolnym Śląsku. W sobotę po południu chcemy wracać. Na którym stoku w piątkowy wieczór można spokojnie pohasać na nartach? Biorąc pod uwagę kilka nieciekawych temperaturowo najbliższych dni.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, marionen napisał:

Mamy plan z Anią w piątek zawitać w Szczyrku, na wieczorne nartowanie. Dopinamy jakieś spanie w okolicy, a w niedzielę rano muszę być na Dolnym Śląsku. W sobotę po południu chcemy wracać. Na którym stoku w piątkowy wieczór można spokojnie pohasać na nartach? Biorąc pod uwagę kilka nieciekawych temperaturowo najbliższych dni.

W Szczyrku masz tylko dwa oświetlone stoki: nowe BSA oraz (mam dreszcze) Gilgotkę z kawałkiem nieźle nachylonej "7". Mam nadzieję, że słusznie wybierzesz.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marionen napisał:

Mamy plan z Anią w piątek zawitać w Szczyrku, na wieczorne nartowanie. Dopinamy jakieś spanie w okolicy, a w niedzielę rano muszę być na Dolnym Śląsku. W sobotę po południu chcemy wracać. Na którym stoku w piątkowy wieczór można spokojnie pohasać na nartach? Biorąc pod uwagę kilka nieciekawych temperaturowo najbliższych dni.

No to nie moge sie nie zjawic ;) 

Oczywiscie jezeli pozwolicie 9_9

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...