Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska warunki narciarskie 16/17


mamad

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Jasiek napisał:

Ważny od 20. 3. 2017 do 28. 4. 2017Jednodňový skipas platný v stredisku Jasná od 20.3.2017 do konca lyžiarskej sezóny. Neplatí v dátumoch 13.4. - 17.4. 2017 a 29.4.-30.4. 2017 a v dňoch údržby lanových dráh (viac informácií o lanových dráhach nájdete na www.jasna.sk).  19.9 EUR "

Jedno małe sprostowanko bo nie miałem świadomości posiadając "sprytnego"  :)    Powyższa oferta dotyczy osób, którzy zarejestrowali GOPASSa do 28.02. Jeśli ktoś planuje wyjazd na Chopok od dzisiaj do końca sezonu to warto rozważyć zakup samej przedpłaty na sezonówkę za 49 EUR. Tyle w temacie  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na oszustów ze stacji w Kasinie Wielkiej! Dzisiaj chciałem się wybrać na narty, niestety Myślenice mają dziś przerwę techniczną, więc wybrałem Kasinę. Sprawdziłem na stronie i Facebooku na obu była informacja, że stacja jest czynna. Ale żeby mieć pewność zadzwoniłem do nich i od babki dostałem informację że wyciąg będzie czynny do 22 z przerwą od 16 do 18. Przyjechałem więc z żoną o 18.30. Wyciąg jeszcze chodził, ale nie dało się kupić biletów. Babka w kasie powiedziała, że nie było narciarzy i 15 minut wcześniej podjęli decyzję że zamykają wcześniej. Fakt że przyjechaliśmy we dwójkę i równolegle z nami jeszcze jedna para nie zrobił na nich wyrażenia i kazali nam spadać, a wyciąg chodził niby tylko po to żeby pochować kanapy do garażu. Gdy wyjezdzalismy z parkingu to minęło nas jeszcze jedno auto z narciarzami. Nie dość że nie oddali mi kasy za benzynę to jeszcze straciłem 3h na dojazd. Nie polecam nikomu!

Wysłane z mojego F3112 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jasiek napisał:

Nie wiem o co chodzi??? 

Ja na ich miejscu napisał bym że otwarliśmy nową trasę! 

Sam zobacz że są dwie :) 

 

Ano jasne .....to podobnie jak na Nowej Osadzie :)  tam jest czerwona i niebieska po dwóch stronach wyciągu :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, keisyzrk napisał:

Wytłumaczenie jest bardziej przyziemne...9_9

cz.jpg

Oki. Przegląd przeglądem a zdjęcie mówi samo za siebie :)  Ja bym w najbliższy weekend nie planował wypadu bo i tak nie napada śniegu :) Napisałem czysto informacyjnie dla zainteresowanych. Jak ktoś chce jechać to niech jedzie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozmawiałem z ośrodkiem Jaworzyna Krynicka i została tylko główna trasa z rozwidleniem na nr 6. Trasy nr 2 i 5 nie zostaną ponoć otwarte na weekend - brak śniegu.

Teraz kwota 80 zł... no na jednej trasie to po 4h będę miał dosyć wydaje się mocno przesadzona.

Działają jeszcze Słotwiny i to do 22:00, a w przerwie 16:00-18:00 wypuszczają ratraki bez względu na temperaturę. Tam 4h = 60 zł. 

W piątek porównam przygotowanie tras w ośrodkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wielofish napisał:

Właśnie rozmawiałem z ośrodkiem Jaworzyna Krynicka i została tylko główna trasa z rozwidleniem na nr 6. Trasy nr 2 i 5 nie zostaną ponoć otwarte na weekend - brak śniegu.

Teraz kwota 80 zł... no na jednej trasie to po 4h będę miał dosyć wydaje się mocno przesadzona.

Działają jeszcze Słotwiny i to do 22:00, a w przerwie 16:00-18:00 wypuszczają ratraki bez względu na temperaturę. Tam 4h = 60 zł. 

W piątek porównam przygotowanie tras w ośrodkach. 

Na Jaworznie  masz możliwość  wzięcia karnetu 2 godz za 55 zł.  SłotwinyArena  mają zniżki,  ostatnio  jak byłem karnet 4 godz kosztował 42 zł.  Teraz ponoć zniżka sięga 50 proc, ale chyba tylko dla tych, którzy zameldowali się w hotelu Areny.

Edytowane przez Bumer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, MichalR napisał:

Niestety nie znaleźliśmy w sobie motywacji żeby jechać 6h na noc nie mając gwarancji co tam w weekend będzie, więc dla mnie sezon jest zakończony. Trzy wyjazdy zaliczyłem, tak słabo dawno nie było.

Tapnięte Tapatalkiem z Androida.
 

Nie martw się,  nie tylko Ty miałeś gorszy sezon! W przyszłym roku sobie odbijesz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...