Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Fischer RC4 WC GS Masters


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam Cię JC!

Ja jednak dla siebie myślę półkę niżej

http://www.skionline.pl/sprzet/narty,15-16,fischer,rc4-worldcup-rc-pro-race-booster,8527.html

Szacun i full radochy :smile:

Nie przepraszaj. Nie ma za co!

Mam prośbę żebyś napisał dlaczego takie narty wybrałeś dla mnie?

Chętnie wysłucham i podyskutuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te narty wybrałem dla siebie , bo twoje to półka wyżej.

Co do dyskusji to myślę , że ja z moimi 14-20 dniami w roku na stoku o poziom Masters się już nie pokuszę.

Życzę Ci natomiast wiele przyjemności , bo pamiętam jak w ubiegłym sezonie, na "Najdłuższym Gigancie" i "Zjeździe" brakowało Ci trochę długości nart i chyba również ostrzejszego charakteru "gigantki".

W tym sezonie myślę że szanse będziesz miał większe na rywalizacje z najlepszymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te narty wybrałem dla siebie , bo twoje to półka wyżej.

Co do dyskusji to myślę , że ja z moimi 14-20 dniami w roku na stoku o poziom Masters się już nie pokuszę.

Życzę Ci natomiast wiele przyjemności , bo pamiętam jak w ubiegłym sezonie, na "Najdłuższym Gigancie" i "Zjeździe" brakowało Ci trochę długości nart i chyba również ostrzejszego charakteru "gigantki".

W tym sezonie myślę że szanse będziesz miał większe na rywalizacje z najlepszymi.

Sorry, faktycznie źle przeczytałem :). Na gigantkach "sklepowych" jeżdżę od kilku sezonów i na zawody, w których brałem udział były zbyt krótkie. W związku ze swoją wagą wybrałem tez model twardszy. Fischer RC4 WC GS Masters jest produkowany w dwóch twardościach Medium o Stiff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wracam ( chcę) w tym roku do gigantek . Ostatni był Atomic 9.20 Beta carbon??? (ujeżdżany w sezonie 2004/2005???)

Super śmigał.

Później córka zaczęła jeździć więc żeby była "wolniej" przesiadłem się na slalomke fischera WC . Fajnie , ale jak to slalomka nie skręcasz to myszkuje i jakoś ostatnio mnie męczy. Córka wyrosła i jeździć chce ...sama, więc ...wracam .

Upatrzyłem sobie tego GS

http://www.skionline.pl/sprzet/narty,15-16,fischer,rc4-worldcup-rc-pro-race-booster,8527.html

Muszę " tylko " jeszcze w tym sezonie do niej " troszeczkę " potrenować ( zrzucić nadmiar społecznego poszanowania tzn tak około10kg) i zwiększyć wytrzymałość, bo w poprzednim sezonie z przyjemnością dawałem radę pojeździć tylko 3-4 godzin dziennie ale intensywnie.

Oczywiście chodzą po głowie pytania:

Czy ten model jest właściwy? , jak będzie jeździł? czy będzie mi pasował ?

Dlatego czekam na opinie.

Kontrkandydaci , jeżeli nie dojdę to zakładanej formy to:

PROGRESSOR 9+ ( F19) , albo HEAD Magnum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny to masters z promieniem 30 m...

Cały czas myślałem, że masters to coś z promieniem 19 czy 22 m, najbardziej kompatybilne z naszymi amatorskim

gigantami.Jest to w ofercie Rossignol,Blizzarda i innych.A to już prawie FIS aktualny.

Ale jak Pan Admin myśli o Gardenissimie,to słusznie-mam nadzieję, że tym razem Cię spotkam...

A te wartości kąta na płycie-pewnie teraz ostrzy się już przednią część narty na 20 stopni a tylną na 40 stopni?

Edytowane przez lski@interia.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...