Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nordica 16/17


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj miałem okazję testować nowe narty firmy Nordica na sezon 16/17.

Na początek dnia poszukałem ;) na gigantach GS R. Długość testowanych nart 182 cm.

Warunki do testu gigantek rewelacyjne: twardo, miejscami lodowato, mało ludzi na stoku (lodowiec Tiefenbach w Soelden)

Było szybko :), co możecie zobaczyć poniżej.

284ebf01a53868ba2de0649eb4f18cfa.jpg

6ee65fae1eface258b8a13df8632477d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jacek nie wygłupiaj się, jakie szybko. Ponad setkę to lata co drugi forumowicz na slalomce albo jakimś przechodzony AL. Piszesz jakbyś for nie czytał...

A w temacie - zadowolony? łatwo? trudno? Jakie parametry ma ta narta? czy po prostu jeszcze nie wiesz?

Pozdrowienia serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było szybko :), co możecie zobaczyć poniżej.

Musiał mnie pobić, choć by miał życie stracić:stupid:

No ale tak ja na narcie o 1 cm krótszej, a to sporo:biggrin:

aaaaa... zaraz... zaraz... przeliczmy to na masę

ja 79 kg/ 103 czyli 1,303 km na kg

Jacek 95 kg/ 105 czyli 0,904 na kg

Nie no jednak jestem sporo szybszy:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jacek nie wygłupiaj się, jakie szybko. Ponad setkę to lata co drugi forumowicz na slalomce albo jakimś przechodzony AL. Piszesz jakbyś for nie czytał...

A w temacie - zadowolony? łatwo? trudno? Jakie parametry ma ta narta? czy po prostu jeszcze nie wiesz?

Pozdrowienia serdeczne

No tak... chyba nie było aż tak szybko :)

W takich warunkach, jak opisałem, narty sprawdziły się w 100%. Sam byłem zdziwiony jak zobaczyłem prędkość, ponieważ jechało mi się stabilnie i pewnie. To świadczy, że narty będą dobrym wyborem dla "domowych ścigantów" (w dobrym znaczeniu!).

O parametrach nie mogę napisać, nie mogę też zamieścić zdjęć. Rozumiecie - wiecie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiał mnie pobić, choć by miał życie stracić:stupid:

No ale tak ja na narcie o 1 cm krótszej, a to sporo:biggrin:

aaaaa... zaraz... zaraz... przeliczmy to na masę

ja 79 kg/ 103 czyli 1,303 km na kg

Jacek 95 kg/ 105 czyli 0,904 na kg

Nie no jednak jestem sporo szybszy:biggrin:

Chyba będziesz musiał trochę zweryfikować te obliczenia, bo jeden parametr się nie zgadza :applause:. Do obliczeń bierzesz dane z czerwca, a jest listopad.

Nie wziąłeś tez pod uwagę mojej luźnej falbany. Jak założe takie obcisłe majty jak ty, to mi od razu prędkość skoczy do 120 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...