Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

1-dniowy Gopass za 9.90 euro - tylko na fanów skionline.pl


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, a jak nie mam GoPass'a, to rozumiem, że muszę się najpierw zarejestrować. Kartę wysyłają pocztą? Długo się na nią czeka? Jest płatna?

Karta wysyłana jest pocztą i trwa to do 2 tygodni. Koszt 2 euro. Ale nie ma problemu z czekaniem, bo można wydrukować potwierdzenie rejestracji i odebrać kartę w stacji narciarskiej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden kod na jedną osobę, ponieważ każda musi mieć własny GoPass.

Ja mam karnet całosezonowy,więc mi nie jest potrzebny,ale chciałbym kupić żonie.Czy mogę to zrobić przez swoje konto? To znaczy zamówić jej Gopass i promocyjny karnet?

Chyba spędzimy święta w Bukowinie,więc można by wyskoczyć raz do Tatrzańskiej Łomnicy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek... skup się. Załóż żonie konto na SKIONLINE i... tadammm gotowe :biggrin: masz kod

PS. a gopass to już wiesz... :biggrin:

Edytowane przez Gość
PS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek... skup się. Załóż żonie konto na SKIONLINE i... tadammm gotowe :biggrin: masz kod

PS. a gopass to już wiesz... :biggrin:

Czemu na skionline.pl? Trzeba wysłać e-mail z adresu zony i odebrać kod. Potem zarejestrować sie na GoPass.sk i kupie tańszy skipass

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że to Wasza promocja :biggrin: i trzeba mieć konto na SKIOLINE :rolleyes:: a tu ZOONK ale człowiek uczy się całe życie.

Pozdrawiam

PS. czyli ile e-maili tyle kodów? :rolleyes::

Edytowane przez Gość
PS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że to Wasza promocja :biggrin: i trzeba mieć konto na SKIOLINE :rolleyes:: a tu ZOONK ale człowiek uczy się całe życie.

Pozdrawiam

PS. czyli ile e-maili tyle kodów? :rolleyes::

Tak. Ile e-maili tyle kodów! Ale jest jedno, ale. Kod przypisany jest do emaila :). Wiec nie są się kupić potem 100 skipassów w promocyjnej cenie. Chyba, ze ktoś zada sobie tyle trudu, żeby założyć 100 kont, podać 100 adresów i nazwisk itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem kupon do konta i dostaje się dwa karnety po 9,90E na freeski do świąt i na koniec sezonu 30.03-30.04 , oraz tańsze wejscia do Tatralandii. Więc jak ktoś miał wcześniej GOPASS to ma już 3 dni tańszej jazdy na nartach dwa po 14.90 euro i jeeden po 9.90euro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki JC, świetna promocja.

Oby więcej takich akcji.

Rabaciki na mnie i na żonę już na koncie gopass i czekają na dobre warunki narciarskie.

Mam nadzieję, że ich nie wygaszą do końca terminu ważności (również tego wiosennego).

Przy okazji zauważyłem, że w tym sezonie można będzie korzystać z gopassa na Wielkiej Raczy, w cenie 20E za całodzienny karnet (z wyjątkiem świąt).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem kupon na moim koncie goopas i jest trochę tych zniżek:

NARTY

1.

1 dniowy skipass promocja

9.9 €

Specjalny Skipas ważny w ośrodkach Jasna Sever - Juh, Vysoke Tatry - Tatranska Lomnica, Strbske Pleso, 4.12.2015 do 22.12.2015.

2.

1 dniowy skipass promocja

9.9 €

Specjalny Skipas ważny w ośrodkach Jasna Sever - Juh, Vysoke Tatry - Tatranska Lomnica, Strbske Pleso, 30.3.-30.4.2016.

BASENY

1

CAŁODZIENNY WSTĘP TROPICAL PACKET TATRALANDIA - GOPASS AKCIA

9.9 €

Wstęp obowiązuje w dowolnym dniu w okresie od 1.11.2015 do 22.12.2015.

2.

CAŁODZIENNY WSTĘP TROPICAL PACKET TATRALANDIA - GOPASS AKCIA

9.9 €

Wstęp obowiązuje w dowolnym dniu w okresie od 30.3.2016 do 30.4.2016.

3.

CAŁODZIENNY WSTĘP SEA&FUN PACKET GINO PARADISE - GOPASS AKCIA

9.9 €

Wstęp obowiązuje w dowolnym dniu w okresie od 1.11.2015 do 22.12.2015.

4.

CAŁODZIENNY WSTĘP SEA&FUN PACKET GINO PARADISE - GOPASS AKCIA

9.9 €

Wstęp obowiązuje w dowolnym dniu w okresie od 30.3.2016 do 30.4.2016.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem kupon na moim koncie goopas i jest trochę tych zniżek: ...

Na każdym Gopassie to jest :biggrin:

PS. Vielka Racza na Gopassie :eek: co jest grane? też ją kupili?

Edytowane przez Gość
PS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na każdym Gopassie to jest :biggrin:

PS. Vielka Racza na Gopassie :eek: co jest grane? też ją kupili?

Bez rejestracji kodu rabatowego nie ma takich zniżek.

Spodziewałem się jednego kuponu na narty za 10Eur, a mam dwa plus 4 na baseny.

Wielka Racza na razie osobno, sezon za 200euro czyli atrakcyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczę jeszcze raz: ja gopass mam od (kilku lat) tzn. od kiedy go na rynek wpuścili, żadnego kodu nie pobierałem bo i po co! mam cały sezon (też od zawsze) a w tym roku od listopada i na moim koncie pojawiły się te zniżki automatycznie. Ma to każdy kto ma gopass!!!

Vielka Racza nie jest TMRu i nigdy jej nie było na koncie! teraz pierwszy raz a więc albo mają jakieś porozumienie albo go kupił TMR (ale coś cicho było).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczę jeszcze raz: ja gopass mam od (kilku lat) tzn. od kiedy go na rynek wpuścili, żadnego kodu nie pobierałem bo i po co! mam cały sezon (też od zawsze) a w tym roku od listopada i na moim koncie pojawiły się te zniżki automatycznie. Ma to każdy kto ma gopass!!!

Vielka Racza nie jest TMRu i nigdy jej nie było na koncie! teraz pierwszy raz a więc albo mają jakieś porozumienie albo go kupił TMR (ale coś cicho było).

Skipass jest też dostępny na grouponie za 43 zeta. Myk polegał na tym, że można było dodatkowo wykorzystać kod rabatowy groupona -15% i mieć skipass np. na VR za 36 zeta (sam tak zrobiłem) :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem kupon na moim koncie goopas i jest trochę tych zniżek:

NARTY

1.

1 dniowy skipass promocja

9.9 €

Specjalny Skipas ważny w ośrodkach Jasna Sever - Juh, Vysoke Tatry - Tatranska Lomnica, Strbske Pleso, 4.12.2015 do 22.12.2015.

2.

1 dniowy skipass promocja

9.9 €

Specjalny Skipas ważny w ośrodkach Jasna Sever - Juh, Vysoke Tatry - Tatranska Lomnica, Strbske Pleso, 30.3.-30.4.2016.

BASENY

1

CAŁODZIENNY WSTĘP TROPICAL PACKET TATRALANDIA - GOPASS AKCIA

9.9 €

Wstęp obowiązuje w dowolnym dniu w okresie od 1.11.2015 do 22.12.2015.

2.

CAŁODZIENNY WSTĘP TROPICAL PACKET TATRALANDIA - GOPASS AKCIA

9.9 €

Wstęp obowiązuje w dowolnym dniu w okresie od 30.3.2016 do 30.4.2016.

3.

CAŁODZIENNY WSTĘP SEA&FUN PACKET GINO PARADISE - GOPASS AKCIA

9.9 €

Wstęp obowiązuje w dowolnym dniu w okresie od 1.11.2015 do 22.12.2015.

4.

CAŁODZIENNY WSTĘP SEA&FUN PACKET GINO PARADISE - GOPASS AKCIA

9.9 €

Wstęp obowiązuje w dowolnym dniu w okresie od 30.3.2016 do 30.4.2016.

tylko to chyba jest tak,że jeden kod możesz wykorzystac na jedną z powyższych promo - przynajmniej tak jest z gruponami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...