Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dylematy moloo


moloo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nie wiem na czy polega to forum - chyba jakiś kolesiowski spisek - ale kolejne moje dwa posty zostały usunięte bez żadnego komentarza administratora.

Może Panowie nie będzie chować głów w piasek tylko ustosunkujecie się do moich uwag dotyczących postów zamieszczanych w poszczególnych wątkach.

Trochę odwagi.

Moloo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie wiem na czy polega to forum - chyba jakiś kolesiowski spisek - ale kolejne moje dwa posty zostały usunięte bez żadnego komentarza administratora.

Może Panowie nie będzie chować głów w piasek tylko ustosunkujecie się do moich uwag dotyczących postów zamieszczanych w poszczególnych wątkach.

Trochę odwagi.

Moloo

?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie wiem na czy polega to forum - chyba jakiś kolesiowski spisek - ale kolejne moje dwa posty zostały usunięte bez żadnego komentarza administratora.

Może Panowie nie będzie chować głów w piasek tylko ustosunkujecie się do moich uwag dotyczących postów zamieszczanych w poszczególnych wątkach.

Trochę odwagi.

Moloo

:confused:::confused:::confused:::confused:::confused:::confused:::confused::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie wiem na czy polega to forum - chyba jakiś kolesiowski spisek - ale kolejne moje dwa posty zostały usunięte bez żadnego komentarza administratora.

Może Panowie nie będzie chować głów w piasek tylko ustosunkujecie się do moich uwag dotyczących postów zamieszczanych w poszczególnych wątkach.

Trochę odwagi.

Moloo

Musiałeś coś "nietaktownego" napisać...zastanów się.. Generalnie forum- kolesie i kolesiówy w porządku...pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur.... daj sobie siana. Nikt ale to nikt nie narzeka tylko mlokos. To forum narciarzy ktorzy kloca sie i przyjaznia. Spotykaja sie na stoku i pija pozniej piwo. Kolo albo wchodzisz miedzy wrony i kraczesz jak one albo rozped i sciana:) Mlody przyszedl i starych ustawia. Czy ktos Cie zmusza bys to czytal. Pozdrawiam starych wyjadaczy:)

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka

To załóżcie sobie wątek - A po nartach piwo ... i tam piszcie o pierdołach, a nie w wątku o warunkach narciarskich, gdzie tak naprawdę trzeba szukać postów na temat.

Gdyby admin nie wykasował moich poprzednich postów wiedzielibyście o co mi chodzi, a nie od razu startowali a taką agresją.

Nikt mnie nie zmusza do czytania, bo tak naprawdę nie ma co czytać - w tej wielkiej ilości postów więcej jest chłamu niż konkretnych informacji.

Edytowane przez moloo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur.... daj sobie siana. Nikt ale to nikt nie narzeka tylko mlokos. To forum narciarzy ktorzy kloca sie i przyjaznia. Spotykaja sie na stoku i pija pozniej piwo. Kolo albo wchodzisz miedzy wrony i kraczesz jak one albo rozped i sciana:) Mlody przyszedl i starych ustawia. Czy ktos Cie zmusza bys to czytal. Pozdrawiam starych wyjadaczy:)

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka

To załóżcie sobie wątek - A po nartach piwo ... i tam piszcie o pierdołach, a nie w wątku o warunkach narciarskich, gdzie tak naprawdę trzeba szukać postów na temat.

Gdyby admin nie wykasował moich poprzednich postów wiedzielibyście o co mi chodzi, a nie od razu startowali a taką agresją.

Musiałeś coś "nietaktownego" napisać...zastanów się.. Generalnie forum- kolesie i kolesiówy w porządku...pozdro

:confused:::confused:::confused:::confused:::confused:::confused:::confused::

?????

Witam,

Nie wiem na czy polega to forum - chyba jakiś kolesiowski spisek - ale kolejne moje dwa posty zostały usunięte bez żadnego komentarza administratora.

Może Panowie nie będzie chować głów w piasek tylko ustosunkujecie się do moich uwag dotyczących postów zamieszczanych w poszczególnych wątkach.

Trochę odwagi.

Moloo

\Czy te wypowiedzi mają coś wspólnego z "Polska warunki narciarskie 15/16" ?

Podpowiem nie - więc nie śmiecić proszę :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\Czy te wypowiedzi mają coś wspólnego z "Polska warunki narciarskie 15/16" ?

Podpowiem nie - więc nie śmiecić proszę :tongue:

Właśnie taka sama była moja uwaga - i od środy czekam na reakcję admina, aż coś z tym zrobi - niestety moje posty są tylko usuwane i krytykowane przez innych.

Żadnej reakcji, żeby poprawić jakość forum i zamieszczanych na nim informacji.

Dzięki za wsparcie - choć pewnie nieświadome - i niestety nie przez wszystkich r0zumiane.

P.S.

Oczywiście wszystko moje posty jutro wieczorem usunę - choć obawiam się, że admin zrobi to niestety wcześniej niż ja :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie taka sama była moja uwaga - i od środy czekam na reakcję admina, aż coś z tym zrobi - niestety moje posty są tylko usuwane i krytykowane przez innych.

Żadnej reakcji, żeby poprawić jakość forum i zamieszczanych na nim informacji.

Dzięki za wsparcie - choć pewnie nieświadome - i niestety nie przez wszystkich r0zumiane.

P.S.

Oczywiście wszystko moje posty jutro wieczorem usunę - choć obawiam się, że admin zrobi to niestety wcześniej niż ja :(

przestań się chłopie pieścić i dąsać - pisz na temat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestań się chłopie pieścić i dąsać - pisz na temat .

Nie dąsam się - skończyłem.

Chciałem tylko zwrócić uwagę na to, że 70% postów na forum to prywatne wiadomości "narciarzy", którzy myślą, że jak są tu od kilku lat to mogą wszystko, chciałem aby ktoś zrobił tu porządek, aby wchodząc na forum były tylko posty o warunkach narciarskich, a nie o tym kto jest na zdjęciu, kto ile przejechał na rowerze w zimie, bo nie ma śniegu -o tym właśnie pisałem w postach, które zostały usunięte (posty o rowerzystach i o tym kto jest na zdjęciu też).

Ale widzę, że panują tutaj kolesiowskie układy i nic moje prośby nie zmienią - więc KOŃCZĘ !!!

Edytowane przez moloo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dąsam się - skończyłem.

Chciałem tylko zwrócić uwagę na to, że 70% postów na forum to prywatne wiadomości "narciarzy", którzy myślą, że jak są tu od kilku lat to mogą wszystko, chciałem aby ktoś zrobił tu porządek, aby wchodząc na forum były tylko posty o warunkach narciarskich, a nie o tym kto jest na zdjęciu, kto ile przejechał na rowerze w zimie, bo nie ma śniegu -o tym właśnie pisałem w postach, które zostały usunięte (posty o rowerzystach i o tym kto jest na zdjęciu też).

Ale widzę, że panują tutaj kolesiowskie układy i nic moje prośby nie zmienią - więc KOŃCZĘ !!!

Wszystkie wątki np. rowerowy,kajakowy, samochodowy, pogodowy znajdują się tutaj za zgodą Adminstratora. Jak chcesz żeby to Forum wyglądało inaczej zostań jego Administratorem :biggrin: Możesz też je wykupić:biggrin:. Przeczytaj regulamin ,szczególnie punkt 9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wątki np. rowerowy,kajakowy, samochodowy, pogodowy znajdują się tutaj za zgodą Adminstratora. Jak chcesz żeby to Forum wyglądało inaczej zostań jego Administratorem :biggrin: Możesz też je wykupić:biggrin:. Przeczytaj regulamin ,szczególnie punkt 9.

nie chodzi mi o wątki, chodzi mi o posty w wątkach - posty w wątku o warunkach narciarskich powinny skupiać się na warunkach, a nie na rzeczach, o których już pisałem.

Ale teraz to już naprawdę koniec, bo sam przeczę sobie zaśmiecając forum.

Edytowane przez moloo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o wątki, chodzi mi o posty w wątkach - posty w wątku o warunkach narciarskich powinny skupiać się na warunkach, a nie na rzeczach, o których już pisałem.

Ale teraz to już naprawdę koniec, bo sam przeczę sobie zaśmiecając forum.

Peace, freedom, love, brother!!!

Coś taki spięty i drażliwy?

Dlaczego chcesz mówić ludziom jak mają pisać o sprawach o których chcą pisać???:confused::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dąsam się - skończyłem.

Chciałem tylko zwrócić uwagę na to, że 70% postów na forum to prywatne wiadomości "narciarzy", którzy myślą, że jak są tu od kilku lat to mogą wszystko, chciałem aby ktoś zrobił tu porządek, aby wchodząc na forum były tylko posty o warunkach narciarskich, a nie o tym kto jest na zdjęciu, kto ile przejechał na rowerze w zimie, bo nie ma śniegu -o tym właśnie pisałem w postach, które zostały usunięte (posty o rowerzystach i o tym kto jest na zdjęciu też).

Ale widzę, że panują tutaj kolesiowskie układy i nic moje prośby nie zmienią - więc KOŃCZĘ !!!

haha ty masz faktycznie jakiś problem :)

Mylisz pojecie strony / portalu i forum :sorrow:

Forum służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach - wiadomo ze cześć bardziej aktywnych osób zna się między sobą ze wspólnych wypadów lub przynajmniej z loginów i avatarów - łaczy nas jedna pasja - Narty ..... to ze jeden forumowicz pokaze swoje zdjecie , film - właśnie do tego śłuży forum osób o tych samych zainteresowaniach , tematy takie jak : rower , kajak wycieczki .... to jak najbardziej aktywność sportowa w sezonie "ogórkowym" tematy jak najbardziej porządane.

Proponuję zdecydowanie wyluzować ,pojezdzić na nartach - opisać , zapytac o coś , doradzić ......a Nie potrzeba tutaj ludzi którzy będa kogoś ustawiać , pouczać , porządkować

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha ty masz faktycznie jakiś problem :)

Mylisz pojecie strony / portalu i forum :sorrow:

Forum służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach - wiadomo ze cześć bardziej aktywnych osób zna się między sobą ze wspólnych wypadów lub przynajmniej z loginów i avatarów - łaczy nas jedna pasja - Narty ..... to ze jeden forumowicz pokaze swoje zdjecie , film - właśnie do tego śłuży forum osób o tych samych zainteresowaniach , tematy takie jak : rower , kajak wycieczki .... to jak najbardziej aktywność sportowa w sezonie "ogórkowym" tematy jak najbardziej porządane.

Proponuję zdecydowanie wyluzować ,pojezdzić na nartach - opisać , zapytac o coś , doradzić ......a Nie potrzeba tutaj ludzi którzy będa kogoś ustawiać , pouczać , porządkować

Pełna zgoda, ale... odbieram zastrzeżenia moloo jako prośbę o zachowanie "czystości" tematycznej poszczególnych wątków dla komfortu czytania i wyszukiwania informacji przez nas wszystkich. Umieszczanie w wątku np. o "warunkach na stokach" postów całkowicie nie związanych z tematem, na dodatek czysto prywatnych (od czego jest poczta na priv?) niepotrzebnie zaśmieca wątek, czyniąc go mało czytelnym... coś w tym jest, nie uważacie?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda, ale... odbieram zastrzeżenia moloo jako prośbę o zachowanie "czystości" tematycznej poszczególnych wątków dla komfortu czytania i wyszukiwania informacji przez nas wszystkich. Umieszczanie w wątku np. o "warunkach na stokach" postów całkowicie nie związanych z tematem, na dodatek czysto prywatnych (od czego jest poczta na priv?) niepotrzebnie zaśmieca wątek, czyniąc go mało czytelnym... coś w tym jest, nie uważacie?

Dziękuję Ci bardzo, jedna z niewielu osób, która czyta tutaj ze zrozumieniem i nie unosi się honorem czy stażem na forum.

Właśnie oto mi chodziło - o czystość na forum, żeby znaleźć posta na wątku o Warunkach narciarskich trzeba przebrnąć przez kilka lub kilkanaście wątków, które tak naprawdę powinny być wymieniane na priv, a które nic z warunkami narciarskimi nie mają wspólnego.

Może było trochę za nerwowo - za co przepraszam, ale pamiętam, że jak kilka dobrych lat temu czytałem to forum było tu całkiem inaczej, 90% postów było o warunkach narciarksich, a nie o rzeczach o których już wcześniej pisałem.

Może więc - już na spokojnie - dla dobra nas wszystkich starajmy się naprawdę umieszczać posty tylko o warunkach narciarskich, a te inne mailowo lub innym dostępnymi środkami komunikacji.

Z góry dziękiuję.

P.S.

Chciałem podkreślić, że odnoszę się tylko do wątku - Warunki narciarskie 15/16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie wiem na czy polega to forum - chyba jakiś kolesiowski spisek - ale kolejne moje dwa posty zostały usunięte bez żadnego komentarza administratora.

Może Panowie nie będzie chować głów w piasek tylko ustosunkujecie się do moich uwag dotyczących postów zamieszczanych w poszczególnych wątkach.

Trochę odwagi.

Moloo

Tutaj jest taki standard. Nie podoba Ci się to won.

Jakiś czasu temu z jednym z kolegów forumowych mieliśmy podpis "dodatek do banerów reklamowych".

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

A uważasz, że warunki narciarskie podane na forum są wiarygodne?

Na jakiej podstawie tak sądzisz?

Pozdro

W moim przypadku, na podstawie relacji... jeśli ktoś pisze, że warunki są dobre, dodatkowo załączy zdjęcia z wyjazdu na których widać że są dobre, to zakładam, że nie zostałem okłamany, zdjęcia nie zostały sfałszowane, a warunki naprawdę są dobre - taki dziwny i łatwowierny już jestem :happy:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest taki standard. Nie podoba Ci się to won.

Jakiś czasu temu z jednym z kolegów forumowych mieliśmy podpis "dodatek do banerów reklamowych".

Pozdrawiam,

Odnoszę wrażenie, że im kto starszy stażem - tym razem odezwał się weteran - tym mniej kulturalny, chętny na zmiany i bardziej trzymający się kolesiowskich układów.

Oczywiście, że forum o warunkach narciarskich jest multum, ale jak już wybrałem to, to oczekuje po nim konkretnych informacji, a nie opowieści o wszystkim tylko nie o warunkach.

Nie podoba Ci się to won.

Kultura się kłania kolego, kultura.

Jest tu Was / Nas raptem 8 tysięcy z małym hakiem, jak na najstarsze forum w Polsce to na cały nasz kraj niewiele - zamiast dbać o "czystość" forum i jakieś w miarę akceptowalne kontakty Wy - stara gwardia - nie chcecie nikogo nowego, kto zwróci Wam uwagę lub poprosi, aby na forum były więcej postów na temat danego wątku ...

Ale cóż ... jestem cierpliwy, jak już pisałem są jeszcze inne fora narciarskie i o dziwo - tak szczerze nie ma się czemu dziwić - mają one więcej użytkowników.

Poniższe statystyki tak na szybko chyba coś mówią ...

skionline.plw Polsce

Wątków 19,632 Posty 222,415 Użytkowników 8,116

Skiforum.pl

515069 Napisanych postów 56517 Wszystkich użytkowników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nakręcaj się już :eek:, proponuję skoczyć gdzieś pojeździć i skrobnąć coś o warunkach :biggrin::wink:

Spokojnie, spokojnie skrobnę - narty to nie jedyny sport jaki uprawiam i muszę podzielić tydzień na cztery dyscypliny.

W czwartek byłem na Nowej Osadzie, ale już nieaktualna będzie relacja, jutro jadę na Cienków i być może Poniwiec więc coś wieczorem skrobne :)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że im kto starszy stażem - tym razem odezwał się weteran - tym mniej kulturalny, chętny na zmiany i bardziej trzymający się kolesiowskich układów.

Oczywiście, że forum o warunkach narciarskich jest multum, ale jak już wybrałem to, to oczekuje po nim konkretnych informacji, a nie opowieści o wszystkim tylko nie o warunkach.

Kultura się kłania kolego, kultura.

Jest tu Was / Nas raptem 8 tysięcy z małym hakiem, jak na najstarsze forum w Polsce to na cały nasz kraj niewiele - zamiast dbać o "czystość" forum i jakieś w miarę akceptowalne kontakty Wy - stara gwardia - nie chcecie nikogo nowego, kto zwróci Wam uwagę lub poprosi, aby na forum były więcej postów na temat danego wątku ...

Ale cóż ... jestem cierpliwy, jak już pisałem są jeszcze inne fora narciarskie i o dziwo - tak szczerze nie ma się czemu dziwić - mają one więcej użytkowników.

Poniższe statystyki tak na szybko chyba coś mówią ...

skionline.plw Polsce

Wątków 19,632 Posty 222,415 Użytkowników 8,116

Skiforum.pl

515069 Napisanych postów 56517 Wszystkich użytkowników

Chyba mnie mocno nie zrozumiałeś. Nie była to absolutnie uwaga w Twoją stronę, tylko w stronę standardów, które od dawna mi się tutaj nie podobały, tylko po prostu przestałem się tym przejmować, no bo po co ? (pytanie retoryczne).

Jak to mawiał kilka lat temu syn - użyłem sarkazmu. I takie "won" miało / ma takie samo zastosowanie do mnie, i nie jest skierowane ode mnie do nikogo.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...