Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

MB najlepszy


andrzej1982

Rekomendowane odpowiedzi

Andrzej może przestaniesz wystawiać kolejnych użytkowników forum pod ocenę, bo chyba nie na tym polega forum narciarskie!

Jak chcesz zostać szybko WETERANEM to może napisz do admina będzie szybciej! Bo to już żenada! :stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej może przestaniesz wystawiać kolejnych użytkowników forum pod ocenę, bo chyba nie na tym polega forum narciarskie!

Jak chcesz zostać szybko WETERANEM to może napisz do admina będzie szybciej! Bo to już żenada! :stupid:

Jedz lepiej na Chopok, zenada to twoje relacje, poczytaj yr.no

Edytowane przez andrzej1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę Andrzej , że zaczynasz być specjalistą od zakładania kontrowersyjnych wątków :wink:

MB to zacny forumowicz , ale coś mi się wydaje , że raczej nie przepada za tzw. wazeliną :rolleyes::

Wazelina nie to mam na myśli, kontrowersyjne watki najlepsze, najwiecej osob je czyta i uczestniczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Czy zdajesz sobie sprawę jak będzie wyglądało forum... jak już nie mówię wszyscy, ale powiedzmy z 10-20 użytkowników pokusi się o popisy w Twoim stylu?

Byłby tu jeden wielki syf!

Jednak wiem że nie znajdzie się nawet jedna osoba, na całe nasze szczęście.

Wiesz znam MB całe życie, jesteśmy kuzynami, a prócz tego łączy nas dość mocna więź, masz rację Mirek jest osobą taką którą wszyscy lubią, wręcz za nim przepadają, ale jest też bardzo skromny i zapewniam Cię że nie robisz mu przyjemności wstawiając takie temat, tylko wprowadzasz go w zakłopotanie i będzie to dla niego bardzo niezręczna sytuacja.

Założenie tematy o mnie już wystarczy i w tymże odniosę się rzeczowo co o tym myślę, a póki co to proszę oszczędź sobie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zdajesz sobie sprawę jak będzie wyglądało forum... jak już nie mówię wszyscy, ale powiedzmy z 10-20 użytkowników pokusi się o popisy w Twoim stylu?

Byłby tu jeden wielki syf!

Jednak wiem że nie znajdzie się nawet jedna osoba, na całe nasze szczęście.

Wiesz znam MB całe życie, jesteśmy kuzynami, a prócz tego łączy nas dość mocna więź, masz rację Mirek jest osobą taką którą wszyscy lubią, wręcz za nim przepadają, ale jest też bardzo skromny i zapewniam Cię że nie robisz mu przyjemności wstawiając takie temat, tylko wprowadzasz go w zakłopotanie i będzie to dla niego bardzo niezręczna sytuacja.

Założenie tematy o mnie już wystarczy i w tymże odniosę się rzeczowo co o tym myślę, a póki co to proszę oszczędź sobie...

Dobra usuń, ale się Należy, nie znam milszej osoby na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie udało się debi...u, to teraz błagasz o usunięcie wątku :biggrin:

TO FAKTYCZNIE JEST ŻENADA!

PS. taki powinien mieć bana albo zawieszone konto!

Debil, blagasz o usunięcie?, ogarnij sie chłopcze czytaj ze zrozumieniem, napisalem o milym człowieku z forum a tu lincz , same hieny tu siedzą

P.S. zrob jeszcze jeden wpis zanim rodzice poloza Cie spać

Edytowane przez andrzej1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę sensu ciągnięcia tego wątku na mój temat.

Wystarczy już ten wątek o SB,choćby dla zabawy czy rozluźnienia.

Jest moderatorem i może zostać poddany krytyce,choćby z racji pełnionej funkcji.

Moja zaś skromna osoba,jako szeregowy user tego forum,nie jest warta wychwalania.

Zapewniam,że nie jestem ideałem i posiadam całą masę wad.:smile:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę sensu ciągnięcia tego wątku na mój temat.

Wystarczy już ten wątek o SB,choćby dla zabawy czy rozluźnienia.

Jest moderatorem i może zostać poddany krytyce,choćby z racji pełnionej funkcji.

Moja zaś skromna osoba,jako szeregowy user tego forum,nie jest warta wychwalania.

Zapewniam,że nie jestem ideałem i posiadam całą masę wad.:smile:

Chcialem docenić lata na forum a tu fala krytyki, szacunek MB się należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedz lepiej na Chopok, zenada to twoje relacje, poczytaj yr.no

Nie chcę zniżać się do twojego poziomu i oceniać twoje relacje bo jakoś ich nie widzę...

PS. a co mają relacje z Chopka z yr.no??? :rolleyes:: :sorrow:

PS2. szkoda chciałem ci podziękować za powyższy post!

Edytowane przez Gość
PS2.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem docenić lata na forum a tu fala krytyki, szacunek MB się należy

Zapewniam cię,że nie czuję potrzeby jakiegoś specjalnego doceniania.

Staram się być obiektywnym i raczej gasić pożary na forum niż je wzniecać czy podsycać.

Ale taki wątek? :confused::

To trochę jakby wychwalać kierowcę za to ,że:

-nie przejeżdża na czerwonym

-nie wjeżdża w pieszych na przejściu tylko ich przepuszcza

-nie pokazuje środkowego palca współuczestnikom ruchu

...

Fajnie,że prawidłowo odczytałeś moje intencje,i za to dziękuję.

Proponuję temat zamknąć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najważniejsze jest to, że MB (jako jeden z niewielu bardzo aktywnych forumowiczów) nie wypowiada się na tematy kontrowersyjne (czyt. polityczne), które nie powinny się tu znaleźć. Czy jest to wartym tego, żeby zakładać nowy wątek? Chyba nie.

Na miejscu MB nie chciałbym, żeby taki wątek istniał.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię MB na forum,jaki i prywatnie (SB również),ale wydaje mi się,że takie "rozbieranie na czynniki pierwsze" poszczególnych Forumowiczów ,nie jest fajne.Nawet jeśli są to same komplementy. Może skupmy się na nartach,a jeśli już ktoś musi,to nie porusza podobne tematy podczas posuch,tj. lata. :)

PS.Aż się boję spytać,kto będzie następny... :eek:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...