Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Galeria zdjęć


marcinn

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
U mnie znów problem z dodawaniem zdjęć: nie mogę tego zrobić ani w wątku, ani w galerii. W obu przypadkach wyskakuje jakiś dziwny błąd... :rolleyes::

A miałam umieścić relację z naszego wyjazdu :mellow:

Doczekać się nie mogę na tę relację.

Admin co prawda wpadł po pachy w śnieg,ale przecież chyba zostawił tam kogoś na posterunku.:stupid:

Ja chcę widzieć zdjęcia z TH i to jak najprędzej.:cool::

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie znów problem z dodawaniem zdjęć: nie mogę tego zrobić ani w wątku, ani w galerii. W obu przypadkach wyskakuje jakiś dziwny błąd... :rolleyes::

Jakbyś umieściła treść tego komunikatu o błędzie, Adminowi byłoby łatwiej zdiagnozować problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś umieściła treść tego komunikatu o błędzie, Adminowi byłoby łatwiej zdiagnozować problem.

Nie było odpowiedzi w wątku "mających władzę", więc doszłam do wniosku, że na razie nie ma sensu i poczekam :wink:

Poza tym myślałam, że to ja coś źle robię, więc nie chciałam zawracać głowy, ale być może jednak ogólnie coś jest na rzeczy :rolleyes::

Komunikat musiałam "ręcznie" przepisać, bo wyświetla się tylko tymczasowo po "najechaniu" na wykrzyknik (nie da się skopiować), który pojawia się koło dodawanego zdjęcia i jest to takie magiczne coś:

[iOErrorEvent type= "ioError" bubbles=false cancelable=falce eventPhase=2 text= "Error #2038']

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczekać się nie mogę na tę relację.

Admin co prawda wpadł po pachy w śnieg,ale przecież chyba zostawił tam kogoś na posterunku.:stupid:

Ja chcę widzieć zdjęcia z TH i to jak najprędzej.:cool::

No widzisz, relacja od dawna napisana, ale stwierdziłam, że bez zobrazowania zdjęciami to nie to samo...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa z tym forum... używam FireFoxa, a czasami wirusa o nazwie Internet Explorer i w obu przypadkach są problemy...

Dziś napotkałam problem z klasycznym wstawieniem fotki - nie jako miniatury ale jako całego zdjęcia wklejonego w post... otóż nie da się, bo wyłazi komunikat, że jest za dużo znaków w tekście i żebym skróciła post.

Drugi problem to zmiana czcionki - teoretycznie w wątku "Dzień mężczyzny" tekst pisałam czcionką Comic Sans a obraz wyświetla się jako normalna forumowa czcionka... coś jest nie halo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też używalem FireFoxa i ciągle miałem z nim problemy.

Odkąd używam Google Chrom nie mam żadnych problemów. :)

sory że ja jakoś z opóźnieniem... ale ja jeżdżę na nartach a nie piszę o jeżdżeniu (znaczy piszę jak nie jeżdżę :rolleyes:: a jak jeżdżę to też piszę czy jakoś tak) ale...!

i tu nastąpi fabuła... tatam!

kochałem FireFoxa ale te ich udogodnienia to poraha!!! też przeszedłem na Chroma!

PS. Johnny ja w czwartek jadę to igloo kopać :biggrin: pomożesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...