Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

COS Szczyrk - warunki


unky

Rekomendowane odpowiedzi

Od 20.02 wybieramy się na 4 dni do Szczyrku. Będę z 5 latkiem który od roku już nawet nieźle sobie poczyna na deskach. Pojeździmy na trasach Cos'u?

W planach był SON ale te orczyki to jednak chyba nie dla 5 latka...

Coś mi się wydaje,że dokładnie na odwrót.

Jeśli sobie nieźle poczyna to nie ma problemu ani w SONie ani w COSie.

Problem może wystąpić w przypadku silnego wiatru (COS),kiedy z Jaworzyny na Skrzyczne nie "pójdą" żółte bublinki i będziecie zmuszeni zjechać na Doliny.

A stamtąd orczyk i na jego trasie masakryczne zazwyczaj warunki pod nartami,krótkie linki i mocne wzniesienia terenu.Wielu nie dojeżdża do góry,a z takim małym człowieczkiem to może być niezłe wyzwanie.Gdyby to pozwolili jak kiedyś maluszka między narty wziąć.:rolleyes::

Nie przejmuj się ja moje dzieci kiedyś wyedukowałem narciarsko tylko w Szczyrku.:cheerful:

Żyją!:smile:

Jak na razie Ondraszek "nie chodzi" i raczej nie będzie.A to jedyna niebieska trasa ze Skrzycznego.

Czerwona Kaskada(której pewien fragment uważam za trudniejszy niż cała trasa FIS),jest zamknięta.Trudniejszy dla dzieci czy początkujących.

Będziesz zmuszony jeździć tylko FISem i Kaskadą (już tą łatwiejszą częścią)do Jaworzyny i kanapą do góry.

Albo zjedziesz przez Jaworzynę na Doliny czy też całą FISówką aż do Dolin.

Możesz na cały dzień zawisnąć na łatwych Dolinach,ale przy tej zimie nie ma zjazdu do dołu tylko trzeba tym orczykiem wyjechać na Skrzyczne i dopiero można wrócić do Szczyrku.

Zostawiłbym swoje nartowanie na boku.

Raczej pojechałbym z takim maluszkiem na Biały Krzyż.

W inny dzień kawałek dalej z Białego Krzyża do Wisły Malinki na Klepki.

Stok dla początkujących i krzesło. :applause:Nie zmęczysz siebie i dziecka.Zrobisz tylko paręnaście kilometrów.

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na to pytanie to ci nie odpowiem mądrze.:angel:

Myślę,że jednak nie.

Pojedź na te Klepki czy Biały Krzyż.

W jeden dzień wybierz się na Skrzyczne a jak nie będzie fajnie to uuuuuuuciekaj.

Na Klepki albo Biały Krzyż.

Niech się dzieciak ucieszy chociaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...