Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, Ratrak napisał:

Fajne sensacyjne rozstrzygnięcia DH Pań jak na tą chwilę :).

Nie wiem jak Wy, ale ja lubię taki powiew świeżości w PŚ.
Wygrywa 22 letnia Christine Scheyer, na trzecim miejscu 24 letnia Jacqueline Wiles.

Młodzież atakuje... i to nie tylko w paniach :) 

Kristoffersen... rewelka!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upadek Fanchini dobrze nie wyglądał. W ogóle upadki dobrze nie wyglądają z reguły... 
Co do powiewu świeżej krwi, to zawsze jest porządane zjawisko! :)
A Kristoffersen już jeździ w swojej własnej lidze - prawie tak, jak Miśka. Już jakieś 3 lata temu zacząłem go w typowaniach ustawiać na podium w każdych zawodach SL, bo wiedziałem, że jak któregoś dnia gość znowu wygra, to już małej kryształowej kuli nie odda przez kilka kolejnych lat. Ten moment chyba właśnie nadszedł :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2017 o 22:29, ROCH napisał:

Udało mi się dotrzeć do takiego zdjęcia... 2013 rok. Jak widać polska myśl szkoleniowa jest absolutnie nieoceniona!

SPUTH AMERICAN CUP.jpg

Sam Filip Rzepecki odniósł się do tego w następujący sposób:
"Przejazd zycia miałem tego dnia :) fajne wspomnienia ale powiem szczerze ze z dzisiejszej perspektywy wolalbym zeby tego dnia nie bylo wcale. Ten wynik pokazal ze nawet "gamon" z Polski moze wygrac z najlepszymi na swiecie przez co trudniej bylo odpuscic narciarstwo..."
 

Myślę, że kluczowy jest ten fragmen "z dzisiejszej perspektywy wolałbym, żeby tego dnia nie było wcale"... Dziękujemy Ci PZN!

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Teda i Aksela, bardzo szkoda.

Zastanawiam się nad taką kwestią czy Kristoffersen nie pożałuje bardzo odpuszczenia slalomu w Levi w kontekście generalki. 120 punktów stracone (potencjalnie), byłoby 160 i presja większa na Hirschera, a tak to chyba pozamiatane.

Roch przy całej sympatii, chyba troszkę przed Tobą "odkryłem" Henrika :) kiedyś się dokopię do postów na forum w tej sprawie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Heńka zauważyłem jak na którymś z gigantów na ostatnich dwóch bramkach przeskakiwał jak tygrys, żeby się zmieścić. Nie pamiętam czy mu się udało, ale ewolucje wyglądały imponująco. Było to chyba jak miał 19 lat.

Pozdrawiam.

Edytowane przez lokiec3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat cieszy "pole position" Dave'a i nawet nie dziwi, bo chłopak zawsze dawał sobie radę na stromym a kibicuję mu od "dawna". Ciekawe ile dają mu nawyki ze stoków z dendixem. Przepracował ciężko wakacje to teraz startuje w pierwszej grupie, a że też brytyjski Związek mało dokłada to trochę chyba improwizował (na  Litwie w hali, z Chorwatami, z Choroszyłowem...). I chwała mu :)

Banany bardzo popularne w Wielkiej Brytanii ale największa w Europie ich dojrzewalnia jest w Polsce :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś nie widział, to teraz zobaczyć może najdzikszy przejazd SL w Kitz:

 

Jeśli chodzi o przejazd i wynik  Dave'a  to jestem bardzo ukontentowany jego postawą i tym wynikiem. Forma w tym sezonie jeszcze nie jest równa, ale potencjał ogromny. Trzymam kciuki, bo takie ożywienie w PŚ jak najbardziej potrzebne i wskazane.
 

@ojciecpramatki w żadnym wypadku temu nie przeczę. Nie napisałem, że Kristoffersena odkryłem :) Tylko napisałem, że od 3 lat z uporem maniaka zawsze go wstawiałem do pierwszej trójki w SL. I niejednokrotnie byliśmy jedynymi dwoma userami, którzy Henrika na pierwszym placu stawiali w opozycji do kilkunastu pozostałych typujących, u których co zawody Marcel był żelaznym numerem 1 w typowaniach SL :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roch, wiem to ja niezręcznie napisałem :)

Dzisiaj może mało istotna, ale historyjka jakie lubię. Zjazd PE w Davos wygrała Kristina Riis-Johanessen z Norwegii, dla której był to pierwszy start w zjeździe od 2011 roku (nie muszę dodawać, że w związku z tym jechała na końcu stawki). Dziewczyna już doświadczona (1991), która wróciła w tym roku do Europy ścigać się po okresie studiów w USA i jest druga w generalce PE, zaliczając swoje pierwsze starty w PŚ.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pawelb91 napisał:

Maryna Gąsienica Daniel 32 po pierwszym przejeździe, zabrakło 0,10s do drugiego przejazdu.

Niewiele brakło, ale w jakim towarzystwie była na tym 32 placu :).

31. Anna Veith, 33. Tina Weirather 

 

Może w tym sezonie uda się Marynie G-D lub Michałowi Jasiczkowi zapunktował w PŚ w konkurencjach technicznych.. byłoby pięknie.

 

Michał dziś w SL w Schladming rusza z 71 numerem startowym. Będzie ciężko, ale może trasa będzie w miarę trzymać.

Edytowane przez Ratrak
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...