Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszcie proszę gdzie oglądacie końcówkę sezonu. Czekałem dzisiaj na slalom mężczyzn,(w programie Eurosportu był drugi przejazd o 18:15) a były skoki :mad:, pokazali tylko 2 przejazd kobiet. Ogólnie w końcówce sezonu narciarstwo alpejskie olewają, jak nie mają co puścić to coś tam wepchną. I jak narciarstwo alpejskie ma być popularne!!!!!! Nawet powtórki mężczyzn nie ma!!!

W depresję można wpaść,  śniegu w górach brak, kwiatki zakwitają, końcówkę sezonu nie mogę zobaczyć i do tego te wasze zdjęcia np. z Pilska! Co wy tam macie inną strefę klimatyczną? :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, waldek~ napisał:

Napiszcie proszę gdzie oglądacie końcówkę sezonu. Czekałem dzisiaj na slalom mężczyzn,(w programie Eurosportu był drugi przejazd o 18:15) a były skoki :mad:, pokazali tylko 2 przejazd kobiet. Ogólnie w końcówce sezonu narciarstwo alpejskie olewają, jak nie mają co puścić to coś tam wepchną. I jak narciarstwo alpejskie ma być popularne!!!!!! Nawet powtórki mężczyzn nie ma!!!

W depresję można wpaść,  śniegu w górach brak, kwiatki zakwitają, końcówkę sezonu nie mogę zobaczyć i do tego te wasze zdjęcia np. z Pilska! Co wy tam macie inną strefę klimatyczną? :)

 

 

U panów dzisiaj był gigant, a slalom będzie jutro. Ja oglądałem na RaiSport kanał 400 Polsatu.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zaczęło się, kto kończy ze ściganiem.

Sarka Strachova (Zahrobska) poinformowała o zakończeniu kariery zawodniczej. Wywalczyła złoto MŚ w slalomie 2007 Are. Ostatni medal brązowy 2015 Vail/Beaver Creek w slalomie. Po drodze jeszcze srebro 2009 Val d'lsere, brąz 2005 Bormio, oczywiście też w slalomie. Jeszcze brąz IO 2010 w Vancouver. Dwa zwycięstwa w PŚ i 17 razy na podium. Szkoda, myślałem, że dotrwa do PŚ w Spindleruv Mlyn, tam by się pożegnała z kibicami. Kto będzie następny? 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, tym bardziej, że za rok olimpiada w Korei. Czyżby nie widziała już szansy na sukces (cokolwiek by to dla niej oznaczało), czy może po prostu zdecydowało zdrowie, a właściwie jego brak. Pamiętajmy, że Sarka ciężko chorowała (o ile pamiętam nowotwór), a mimo to wróciła i startowała z sukcesami (miejsca w pierwszej dziesiątce PŚ na pewno, czy było podium, nie pomnę, pewnie tak). Tylko za samo należą się jej wielkie brawa! 

Pozdrawiam   

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 3 months later...
  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...